Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 13 do 21 od 21

Tema: Regal 170C Valanti

E pa dobro, sa dzipom je lako. reci mi samo jesi ga izvukao tamo izmedju Vajsa i Vidire? Inace ja sam u Vidri...

da, tu, uspon je onako srednji ali je problem podloga, tj ona kocka po kojoj gume lako klizaju

van sezone sredjivanje, Z noga i transom ploca ofarbane:
    -prvo zorka sabac wash primer za aluminijum dva puta (1 litar 600 din + razredjivac 300 din)
    -2 ruke poliuretanski dvokomponentni lak zorka sabac - jedan set od kilo kosta skoro 1500 din

ispalo kao novo, stavicu slike montirane noge na gliser

sedista od skaja premazana cistim novim motornim uljem full sintetika 5/30 tako rekao majstor za tapacirung i stvarno skaj odlicno upija i meksa, cekam da upije nedelju dana, pa cu da zamotam u foliju i na tavan (suv, provetren i cist)

prikolica generalno sredjena, dobosi skinuti, ofarbani, novi kocioni paknovi, nove sajle za kocenje, sredjen inercioni klip, nova sapa i novi amortizer inercionog klipa

stavljena gabaritna svetla na blatobrane

i na kraju za sina tata kupio auto sa prikolicom i camac - Audi Q7 Siku model ima u zagrebu u muller drogerie da se kupi cela polica sa Siku modelima, imam par komada kad sam bio klinac, po meni bolji kvalitet od tadasnjih majorete i matchbox - ipak je to deutche

Re: Regal 170C Valanti

donji deo korita oslajfan do plastike detaljno

onda premazano hempel primerom za plastiku 2 ruke

nakon ovoga sam presao sa 2 ruke antialgina i ispolirao deo izmedju kedera i vodene linije, za vikend daj boze na voznju

Član od
    09.09.2006

Odlično

Koliko troši taj mercruiser na sat?

kolko ga gazis, na sitnom gasu 5l na sat, lagano glisiranje 15l, znaci prosek 10-ak, kad se stisne moze i 30l na maximalnim obrtajima

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •