Ja da spomenem, auto-limar "Žika" Topola.Muka me naterala da ostavim auto kod njega,jer sam imao udes blizu Topole.Mislim se gde cu sad da ga slepujem po ovom snegu i zimi u Bg.Raspitam se ja malo koji je limar dobar u Topoli,kazu "idi matori kod Zike,radio u Francuskoj dosta dugo".Ja kod njega, on me doceka bas domacinski,pokazuje mi slike automobila koje je radio,medju njima i mercedes s600,koji je navodno slupao Marko Milosevic,a on ga popravljao.
E sad,ako je moj auto radio licno Zika,mogu slobodno da kazem da ga izbegavate u sirokom luku.A ako je radio neki njegov majstor,odmah moze da ga otpusti.
Ispravio mi cosak haube,ali nije uopste ispeglao unutrasnji deo,tako da sada hauba pocinje da rdja iznutra.Sa branika je pocela da se ljusti farba,i ako sam mu naglasio da obavezno stavi prajmer!Vazi,na jedno uvo uslo,a na drugo izaslo.Pokidao sam cevi od klime,rekao mu da zavari..naravno da nije.Sednem ja u auto kad je bio gotov,ne radi desni far.Pitam njegovog radnika,od kog sam preuzeo auto,zasto ne radi,kaze crkla sijalica.Nije crkla,nego nisu ni povezali.Motam volan,i kada ga pustim,on ne ispravlja, nego ostaje u polozaju u kojem je bio (zamalo se ne slupah ponovo).Sta je bre ovo majstore??Pa ne znam..nije to nesto u redu,vidi kod nekog majstora kad stignes u Bg-kaze on!!Ispostavilo se da letva volana iskrivljena.
Znaci balvani na kvadrat...sve se spremam da ih ponovo posetim..kad nadjem vremena.