Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 49

Tema: Autolimari (-) iskustva ili ti crna lista

auto servis DRAGAN na B.kosi katastrofa
    bio mi udaren jugic ispravljali su vezni lim i haubu odradili su ocaj a cena prava sitnica oko 400e
    umesto srafova aupuh su pricvrscivali zicama...ne dao Bog nikome tamo da ode a da ne pricam da je rok pomeran 3 puta i to svaki put za po dan...strasno
    Mozda jesi brzi,ali nisi ludji !

Član od
    08.10.2004
    Chek ti si njima platio 400 evra za peglanje veznog lima i haube na yugu i farbanja toga?

I love my

310e plus sam ja kupio neke zajebancije tipa onaj plasticni gril napred,branik sa onom metalnom stanglom...i na kraju me je ispalo sve 360 e da sam i te delove uzimao kod njih cifra bi bila 4 glave.jebiga opekao sam se jednom necu vise ...
    Mozda jesi brzi,ali nisi ludji !

Guest
    Pomoz Bog brate Djujiću tek sada sam video za ovog Dragana i moram i ja
    da mu dam jos jedan veliki minus,drugaru je na BMW-u radio vrata krilo -peglao , u pitanju je češanje .Cena rada je bila oko 300evra što je možda 50-100evra više od realne ali nije to najgore najgora je njegova aljkavost i nepoštovanje tuđeg novca i vremena.Znači morali smo malo da ga vraćamo dokle god nije uradio kako treba.Po mom mišljenju gore dole 50 evra nije problem ali posao mora dobro da se odradi jer nema nijednog majstora koji
    ti neće reći da će to što radi izgledati kao iz fabrike.Ako je tako to mora da bude tako ,tu sam osetljiv i u stanju sam 100 puta da vraćam auto na doradu
    i idem do kraja i prilično sam zadrt po tim pitanjima.

Član od
    09.12.2005
    AUTO BATA
    Mirijevo kod okretnice autobusa......
    Boze mili,,,,cuda velikoga, zimus me jedan majmun zakuca na autoputu od pozadi i poce da pizdi nemoj policiju tek polozio vozacki, a kupio golfa 2 84 god i divlja sa 155/13 gumama bez kocnica....ajd vidim cg table ja bosanske a udes u srbiji, od osiguranje ne bi vidio dinara nikad, ili bi mi se smucilo da jurim,
    kaze on imam ja limara, extra i sl, ajd rekoh ja, pozovem policiju urade zapisnik cisto reda radi, i odemo do toga bate,,,,radionica odlicna, panter, komora, alat, cikica onako ozbiljan,,,,,e onda poce prica radio avione kamione spejs shatlove, sputnjika i sl...
    Ja ga pitam jel mozes ti meni ovo da dovedes u stanje kaok je bilo(zadnji lijevi cosak ispod fara i branik....on poce ja radio ovo ja ono ima da bude kao da nikad bilo nista nije,,,,ja kazem nemoj da mi krkas kilo gita, on poce ja ne radim sa gitom, samo spric git nabacijem, lim ispravljam do savrsentva i sl,,,,,,,
    ja koji me klinac ubijedi da ostavim kola....
    pitam kad ce biti, kaze u ponedjeljak dovezi kola u petk apreuzimash,,,a bila subota...ajd kazem ja....
    u ponedjeljak ostavim kola,,,,,u petak odem kaze u ponedjeljak,,,u ponedjeljak odem kaze za koji dan,,,,zivkam telefonom i u sledeci petak odlazim on pipnuo nije nista.....jos 4 dana zivkam kaze radi se bice,,,,ja opet odem u sledeci petak,,,,kad poslije 25 dana imam sta i da vidim,,,,lim ispravljen u pm, sve izlomljeno, vareno krpljeno, nije kilo vec 2 kila gita nakrkao da sve popuni, i izvio mi cijeli kraj auta napolje, branik mi izvitoperio ka vani i siri branik jedno 5 cm od kola......
    puko sam, jos poceo da mi udara filozofiju.....kaze imas udruzenje za zastitu potrosaca pa se zali,,,e kadd je torekao......
    otreso sam ga od batina, jes da sam uvijek smiren i da rijetko potezem za tim sredstvom nisam mogao da izdrzim,,,,zimsko doba ja 25 dana putujem svaki dan u sremsku mitrovicu autobusom, ustajem u 3 ujutro da bi tamo bio u 7, vracam se kuci oko 7 navece,,,,,a majmuna boli ****,,,

Ne idite tamo ni za zivu glavu,,,,i nije mi jasno kako navata musterije kad je jos par ljudi koji su se zadesili tamo doslo da reklamira posao.....
    ima alat al ne zna ga koristit

Član od
    19.08.2005
    Garaža
    Audi A4
    u bre matori, mogo si da nahebes zbog toga. bijes nekog na radnom mestu ti je isto ko pokusaj ubistva.
    ja nemam losih iskustava sa limarima jer sma uvek iso po preporuci poslednji put cak u valjevo ali nisam se pokajao. sta je taj covek uradio ja nisam mogo da verujem ali necu sad o tome ovo je ipak crna lista.
    poz
    deutsche gemacht-gut gemacht...

Dandy i sta bi na kraju sa kolima?
    Power of dreams !!!

Bojan, Jajinci.

Nije jeftin, limarski rad je ocajan i bezobrazan.
    Na autu je radio rubove, sajtne, branike.
    Nakon 5-6 meseci rdja je pocela da se pojavljuje na novim rubovima i sajtnama, a lak ljusti sa branika.

Da bi se ustanovilo da iako su mu dati novi rubovi i sajtne, on ih uopste nije stavio. Rupe je narpao gitom i prefarbao, eventualno je mozda isekao nove sajtne pa taj lim koristiop za flekovanje, mada ne verujem. Branik je ofarbao bez prajmera za plastiku jer je poceo da se ljusti. Nista nije zastio od limarije sto je radio.
    Paz'te ovo na jednom rubu je stavljao delove novog lima preko starog zardjalog, samo precnuo nije izvario, pa mogu da se rastave rukom.

Isekao uvodnike kablova za vrata naravno zajedno sa kablovima (za zvucnike, bravu, senzore). Jos je neku stetu napravio, ne secam se.

Zasto on, pa neka porodicna preporuka, ali za starijeg majstora koji vise ne radi, a ovo je radio njegov sin koji je preuzeo posao, koji je od njih dvojice Bojan ne znam. Ali se nemojte ni slucajno zajebati...

Posao nisam ja ugovorio i platio, ali cu otici da vidim sta ce reci, samo neki dan kada budem jako miran i veseo, jer, stvarno ne znam kako to da uradim, a da ne bude meni o glavu ...

Citirati Originalno postavljeno od Pop_Djujic
    auto servis DRAGAN na B.kosi katastrofa
    bio mi udaren jugic ispravljali su vezni lim i haubu odradili su ocaj a cena prava sitnica oko 400e
    umesto srafova aupuh su pricvrscivali zicama...ne dao Bog nikome tamo da ode a da ne pricam da je rok pomeran 3 puta i to svaki put za po dan...strasno
    Da se nadovežem i ja. Probijanje roka uz nejasne izgovore, dok u međuvremenu prima auto iz komšiluka i Progardov kombi i završava ih pre mene. Očigledno prioritet jer ima neki dil sa njima, non stop sređuju nešto njihovo. Na kraju sam preuzeo nedovršen auto zbog neodložnog puta. Enterijer usvinjen, sedišta prašnjava jer ih nisu pokrivali, većina kedera i sva stakla zafarbana, a kad sam uključio ventilaciju bombardovan sam krečom, gitom ili čime već. Kvake nije ofarbao jer "nije znao da trebaju" ??? iako sam naglasio (a i on pravi listu želja) i jedan od radnika ih ošmirglao. Retrovizori se oljuštili u roku od 'odma kao i deo sajtne. Na moju želju je zatvorena jedna brava, a zatim i izgubljena u servisu. Srećom nađena je kasnije, ali tek pošto sam prevrnuo ceo stan misleći da sam je mahinalno poneo sa sobom.

Da ne budem nekorektan, reklamirao sam što je prihvaćeno i delimično sređeno. Kažem delimično zbog manjka slobodnog vremena s moje strane, ali koliko vidim dosta kola se vraća na prepravke, uključujući i pomenutog komšiju "preko reda" . Ukratko, ko god da je razmišljao o Draganu neka ga zaobiđe u širokom luku. Da sam znao šta će me snaći, tandrljao bih očešan auto al' sa 700 evra više u džepu.

Imam jedno pitanje za upućene. Na krovu se pojavljuju "pečati", tj. veći broj ulubljenja u farbi velike površine... pesnice recimo. Danas sam čuo da je verovatno zbog neodgovarajuće baze, ali to ću tek pitati Dragana za objašnjenje. Ima li još neko ideju jer se ne razumem i neću da me otkači sa nekim izgovorom tipa "ne može bolje".
    Stoka iz Bloka

ako je gitovao nesto na krovu ,git je poceo da uvlaci boju u sebe jer nije stavio kvalitetan spric git...moze da bude i neodmascena povrsina pre farbanja,....neodgovarajuci spric git koji se ne trpi sa bazom boje.

Ceo krov je prešprican pre farbanja... Dakle škrtarenje na materijalu . Puno hvala na odgovoru, vidim da je jedino rešenje ponovno farbanje.
    Stoka iz Bloka

servis dragan je bio prevarat i pre 15 godina dok je radio u jednoj maleckoj garazici. tada je radio jedan copavi koji je vrh svih prevaranata. kupovao sam neke polovne delove limarije kod njih i tada sam video da coveku koji je dosao da zameni rub lim oni samo nabacuju fiber git. netreba nista dalje da pricam

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Auto klime (-) iskustva, crna lista
    Od gari55 u forumu Auto Klima
    Odgovora: 25
    Posl. poruka: 06.04.2016, 09:53
  2. Transpotne firme - Crna lista
    Od ada u forumu Kamioni
    Odgovora: 30
    Posl. poruka: 07.09.2014, 23:07
  3. Autoservis mehanika (-) iskustva ili ti crna lista...
    Od ivm953 u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 16
    Posl. poruka: 13.07.2012, 09:47
  4. OSIGURANJA: CRNA (-) LISTA
    Od CikaKure u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 33
    Posl. poruka: 27.06.2011, 15:54
  5. Prodavnice auto delova (-) iskustva, crna lista
    Od low rider u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 01.04.2008, 22:22

Ovlašćenja postavljanja