Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 25 do 29 od 29

Tema: Transportne firme - Pozitivna lista

Član od
    27.01.2011

Re: Transportne firme - Pozitivna lista

Dobar dan kolege!
    Procitao sam Vaše komentare i sve je to lepo, ali ja jos nisam naišao na firmu koja mi je uzela podatke i kasnije me pozvala na posao! Trenutno radim kao vozač u udvojenoj posadi u firmi "ZALIV" iz Crvenke već godinu dana (po potrebi)... obećavali su mi u startu i prvi slobodan kamion, i sve živo, ali kad god bi se pojavio slobodan kamion, dobio bi ga neko ko je skoro upao (daleko posle mene), i sve neke veze i vezice! Tako da, ako nemate negde vezu, možete biti perfektan vozač i radnik, ništa Vam ne vredi! U ovoj firmi vozači na hladnjačama imaju 10% od ture kad idu sami, a udvojeno 7,5%, s tim što mi koji radimo samo udvojeno i nismo prijavljeni u firmi imamo samo 5%! Šta da Vam drugo kažem nego KATASTROFA! I onda neko postavi pitanje zašto ovaj kreten radi za 5%? Pa ja imam 40 godina, imam troje dece, malu bebu od 5 meseci, a niko ne radi.... šta sada? Svi oni dobro znaju za naše situacije i to izuzetno dobro koriste! AKo neko od Vas zna firmu gde su iole gazde korektne, neka se javi, Molim Vas! Unapred zahvalan!
    Zoran 060/6209971

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera

Re: Transportne firme - Pozitivna lista

e pa za to smo mi krivi....nismo slozni
    You can run, but you can't hide.

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera

Odg: Transportne firme - Pozitivna lista

Evo da malo probudimo ovu temu... posto sam nedavno pisao o firmi "Braca Crnomarkovic".Za njih se moze reci da su korektni, a takodje ko zeli da radi u ovoj firmi bilo bi najbolje otici tamo direktno pa o svemu porazgovarati.

Kamioni su skoro novi, plata je redovna i posla ima non-stop.

Član od
    21.09.2010
    Garaža
    Scania,Mercedes Benz

Kazes RUMA TRANS..??? Ja sam iz Rume i dobro poznajem i firmu i vlasnika Dusana Borovicu... NE DOVODI U ZABLUDU KOLEGE VOZACE!!!
    Citirati Originalno postavljeno od ac1d Pogledati poruku
    Prevoznike obično prati glas da su najveći prevaranti (pored pumpaša), razne mahinacije, otkazivanje u pola ture, kašnjenja na utovare... svakog dana radim sa gomilom transportera i imam jako lepa iskustva sa sledećim firmama:

-Teodosić Šped d.o.o.- Valjevo- Pravi profesionalci, sa njima sam "odradio" više od 10 tura bez ikakvog problema. Vozila šleperi i prikoličari.
    -Uzor d.o.o.- Pranjani- Sjajan prevoznik, specijalista za zbirne utovare u Nemačkoj i Austriji. Vozila solaši 3t i par Sprintera
    -Nim Šped d.o.o.- Čačak- Više nego korektan prevoznik, specijalisti za Španiju, Francusku i jug Nemačke. Vozila šleperi i hladnjače
    -Ruma trans d.o.o.- Ruma- Odličan prevoznik, posle gomile tura sa njima nikad problema. Specijalisti za Sloveniju, Italiju i Istočnu Nemačku. Vozila šleperi+ par mega trailera.

Pošto se ovim poslom bavim svakog dana (celog dana) u kontaktu sam sa velikim brojem prevoznika, ali ovo su ljudi koje najradije zovem i sa kojima najradije radim upravo zbog korektnosti, poznavanja posla i profesionalnog pristupa.
    Pare ljude kvare!!! Ali,lece zivce..))

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera

Evo da pohvalim firmu u kojoj radim, a to je "Transprom".
    Plata na vreme, kamioni skoro novi (euro 5), velike akontacije, obavezna prijava.
    Gazda veoma cesto i pocasti vozace (15-30e)
    Nema nikakvih odbijanja ( gorivo i sl.) i sve zaista stima kako treba.

Jednom reci-odlicno.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

1. Transportne berze
    Od ac1d u forumu Kamioni
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 30.09.2015, 17:00
  2. Fiat-Lancia Servisi - pozitivna i negativna iskustva
    Od Komex u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 212
    Posl. poruka: 19.11.2014, 12:50