Strana 3 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 77

Tema: Klosari CBC-a

Zato ja nikome ne dajem pare i nikad! Jedino oni mali cigancici sto brishu stakla su mi nekad simpaticni.

A ovi sto prosipaju neke price, pa nije mi jasno kako neko moze da se upeca na to. Ja ih uvek oteram u qratz jer znam da je prevara.

Najgore sto sam doziveo je kad mi je lik prishao da trazi 50 din (mojih godina) i ja mu kazem nemam bezi. A on ni 5 ni 6 nego se sagnu i poce da mi lize patiku. Normalno obucen, normalno izgleda. Ali jbg droga verovatno isprala sve u njemu...
    Power of dreams !!!

...ili narodnjaci...

Ja cutim i cekam da M okaci klip jednog fenomena, "15 minuta kupovine akumulatora za repatu Skodu"

Kako je lik usao, M namesta kameru na polici, a ja stojim sa strane i snimam telefonom
    The difference between men and boys is the price of their toys

Pa okachi ti to sa fona sto si snimio
    Power of dreams !!!

moram da smanjim 230mb
    The difference between men and boys is the price of their toys

Ahahha, sad je i pravu kameru montirao
    Okaci ga na rapidshare u djelovima
    If God rides a Harley............
    The Devil rides a Duke!

Član od
    10.01.2005
    Garaža
    Corsa, astra, senic
    Ovde moze biti vezana diskusija samo za moje klosare

Ostala iskustva sam prebacio u vec postojecu temu "nova fora za zickanje(moderno prosjacenje)"

Znaci evo nisam stigao da prebacim ovoga sto sale kaze sto je kupovao akumulator jer mnogo zauzima, moram da podelim i smanjim snimak.
    Inace mi pukla baterija na pola tako da bi bilo dobro i da 206 nabaci klip sa moba.
    206, Ford rikno je bio i vratio 90 din
    Od sada cu sve da ih snimam vidis kako onda obavezno vracaju pare.
    To date there has never been a faster car built for the public road and,
    it has been suggested, there never will be. McLaren F1.

Nabodi jedan webcam i chim uleti neko kliknesh snjimanje...

Član od
    09.12.2005
    e vidiš to meni nije jasno kod ljudi koji rade u bankama, prodavnicama, call centrima i sl. Alo bre ljudi pa uradite best of 10 za svaki mesec, pa na kraju izbor za pobednika godine. Mili bože, šta tu sve ima. Devojka moja pisala čudna imena pa kad počne spisak sa Kremenko

Član od
    07.08.2007
    Garaža
    N/A
    Citirati Originalno postavljeno od Honda
    Zato ja nikome ne dajem pare i nikad! Jedino oni mali cigancici sto brishu stakla su mi nekad simpaticni.

A ovi sto prosipaju neke price, pa nije mi jasno kako neko moze da se upeca na to. Ja ih uvek oteram u qratz jer znam da je prevara.

Najgore sto sam doziveo je kad mi je lik prishao da trazi 50 din (mojih godina) i ja mu kazem nemam bezi. A on ni 5 ni 6 nego se sagnu i poce da mi lize patiku. Normalno obucen, normalno izgleda. Ali jbg droga verovatno isprala sve u njemu...
    Tako moj deda cekao bus u Bg, i tamo ga spopadali, kad mu dosadili dao im 200din , a posle ga video u parku kako prica mobilnim

Citirati Originalno postavljeno od M-power
    Ostala iskustva sam prebacio u vec postojecu temu "nova fora za zickanje(moderno prosjacenje)"
    A gde je ta tema nikako ne mogu da je pronadjem.

Član od
    04.11.2006
    Garaža
    Audi s4 c4, A3 1.8T
    Audi S4 1992. 2.2 turbo 20v 230+ks

Strana 3 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •