Strana 29 od 29 PrvaPrva ... 19242526272829
Rezultati 337 do 341 od 341

Tema: Iskustvo sa servisima za autogas, dobro ili loše....

Član od
    24.03.2009
    Garaža
    Stilo 1.6 16V MW
    - "Ko ne plati na mostu-plati na ćupriji"
    - "Od goBana ne pravi se pita"
    - "Pojeo ćar vajdu "
    - "Ko umije-njemu dvije"
    itd...

Odavno je narodna mudrost definisala pojave o kojima diskutujemo ali nas okolnosti primoravaju da delamo kako možda i ne bi hteli. Na žalost, vreme u kojem živimo je loše ali je dobra stvar dostupnost informacija. Prava informacija zlata vredi. Zato bi bilo lepo da navedeš servis koji je popravio uređaj i kakvi su rezultati sada nakon 3 meseca vožnje.
    Bolje peške u švaleraciju nego Mercedesom na posao...

Član od
    03.03.2008
    Nije jos proslo 3 meseca, ali mogu da iznesem generalne utiske nakon skoro mesec dana.
    Check engine lampica se jos uvek nije ukljucila i ovo mi je najveca vizuelna promena u odnosu na ranije. Ubedjivali su me da je normalno da sija pa mi je sad malo nenormalno da je bilo normalno. Sledeca promena je potrosnja na Boardu koja je bila i do 3-4 litre veca od realne. Sada je u granicama +-0.5L. Knedla pri kretanju iz mesta iako je bila retka (da najbolje pojasnim imao sam osecaj kao da se auto uspavao) sada je totalno nestala.
    Sto se performansi automobila tice, stvarno ne mogu da gresim dusu, auto je isao dobro, i sad isto tako ide dobro tako da tu ne vidim neku razliku.
    Potrosnja...ovde isto ne mogu da budem realan jer iako sada auto stvarno trosi oko 1-2L manje ipak moram da uzmem u obzir da vise ne vozim dvojcu kolega na posao i da je mnogo manja guzva u gradu.
    Inace u pomenuti "servis" sam isao pred put u Hrvatsku, gde je sve odradjeno kako sam vec naveo. Zamenu "sisica" ili kako se to vec zove i podesavanje plina mi je uradio prijatelj iz Zagreba. Nakon malo pacenja u Opatiji, opet mi je malo korigovao plinsku mapu i sve O.K. Inace objasnio mi je da je plinska mapa bila totalno lose podesena i da je mesavina bila previse siromasna i da je se zbog toga verovatno palila lampica (P0171- lean mixture ili tako nesto)

Svi prešli na dizele ili se samo cena gleda pa se posle ćuti od sramote

Ja ću da se hvalim, opet je Dora kriv, odnosno Pera, Toma i Ćira kao glavni majstori.

Definitivno u sledeći auto prvo gas pa onda veliki servis, gume i ostalo.

Stilo ide kao lud, troši ništa i da je na vreme ugrađen sad bi već imao ušteđene i zimske gume.
    Fifteen years of research he'd filed from one planet alone and they'd cut it to two words. "Mostly Harmless."
    11.04. 0:12 #2
    Rule #51: Sometimes — You're Wrong!

Član od
    11.08.2008
    Da ja napišem koju... pre 5 godina sam ugradio sekvent kod Dore, na Zafiri 1.8, plin šljaka kao prvog dana a od tada prešla 105.000km. Ove godine sam uradio reatest, i niko nije našao zamerke na ugradnju. Jedino što su napravili, je da filter plina mora imati držač.
    Sada ne mogu da se setim, da li je Dora dao garanciju 2 godine ili doživotnu....
    ponika marke ROG :-)

Član od
    28.09.2006
    Pozdrav,

ima li neko preporuku za korektan servis u Vrbasu ili bližoj okolini? Da, znam. Dora je u NS, tamo i održavam vozilo, ali bih da neko stručan pogleda instalaciju na polovnom vozilu ako ne uspem da se dogovorim za probnu vožnju NS-VS-NS.

Hvala

Strana 29 od 29 PrvaPrva ... 19242526272829

Slične teme

1. Odgovora: 6
    Posl. poruka: 24.04.2014, 09:48
  2. Renault Laguna LOŠE ISKUSTVO sa oglasom!
    Od plocica u forumu Koji automobil da kupim
    Odgovora: 52
    Posl. poruka: 06.03.2010, 23:13
  3. Iskustva sa i misljenje o zvanicnim servisima.
    Od vukmarko u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 07.11.2008, 20:56
  4. Skoda servis - Auto KOLE - loše iskustvo
    Od chuki u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 25
    Posl. poruka: 11.01.2007, 01:06
  5. Alfa diskusija dobro/lose
    Od sw.brick u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 71
    Posl. poruka: 18.02.2005, 11:01

Members who have read this thread in the last 5 days: 0