Strana 2 od 24 PrvaPrva 123456712 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 282

Tema: Kulinarske djakonije

Član od
    16.01.2005
    Garaža
    Alfa Romeo 147 1.6
    Posteno,davno sam bio kod Amerikanca.................ima tome 3-4 godine , i znam da je klopa bila skroz ok.
    Steta.....

Član od
    30.09.2004
    ma kafana je ok ali pizzeria kos stare ekonomske je bila trovanje,bar u mom slucaju

Član od
    16.01.2005
    Garaža
    Alfa Romeo 147 1.6
    Beograd preporuke:

Veliki Sangaj(preko puta opstine Novi Beograd)- kineska kuhinja

Venecija - smudj

Villa( krunska ulica) - Francuska kuhinja

Srpka kafana - corbice,sarma,svadbarski kupus

Restoran Potok u Jagodini.
    Ambijent starinki-etno, unutra na zidovina konjsko sedlo, am, preparirane ptice, stolovi vrhunski postavljeni i ogradjeni boksovima, klopa izvanredna, usluga na nivou, terasa ispod drveca(debeo lad), m super-izvan frada je...

Pizerija ET u Krusevcu.... moderan dizajn, na ulazu kolica sa preko 30 vrsti salata od svega i svacega.... morski pas- sabljarka, brancin...... super je....
    I Naravno izletiste LISINE-STRMOSTEN autoput i skrene se kod Cuprije i prema Despotovcu jos 40 km.... Fenomenalan holel, hrana nenadmasna, postoji i vodopad u blizini, i ribnjak na 3 hektara, prava priroda za dnevni odmor u idili...

Ima jedno dobro mesto u Nishu,u Kazandzijskom sokachetu.Tu obavezno svratim svaki put kad navrnem na Jug.Mislim da se zove Rajko ili tako nesto(BRABUS i Wiz ispravite me ako greshim).Blizu Kalca je.

A naravno ko nije posetio Kamiondzije ne zna staje "KLOPA",i to prava klopa.To je malo dalje od Nisha, ka Knjazevcu koliko mi se cini(jedino ako me secanje nije izdalo)Ali mislim da se to ne zaboravlja lako.

Pozdrav!!!

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Honda Civic
    Kineska klopa u BGD restoran LI XIA u bloku 70 (lokal 325 ili tako nesto, cuore ima preko koga da proveri ako nije bio). Jes da deluje neuredno, ali je uvek krcato i to je hrana kao u Kini. Po meni je najbolji od svih u bloku 70 i mogu da se jedu prave kineske stvari.

Takodje, Malo Korzo na kraju Bulevara, mesano meso ima 1200 gr i sve u tom stilu.
    Kids in the back seat cause accidents, accidents in the back seat cause kids.

U Beogradu je neprikosnoven "Savski Expres",i malo dalje restoran "Srbija" na Ibarskoj magistrali,odmah posle Lipovacke sume.Broooka !!!!!

Član od
    30.09.2004
    Restoran Boem, kad se ide iz grada ka Medaku, odmah sa leve strane posle Plavog mosta (viadukta). Magicna rec: SVASTIKA. Ako jednom budete mucno gladni, svratite tamo i narucite svastiku...(u pitanju je jedna "snicla" od 750 grama mesa... ).
    - "Dobar dan. Dobro ste. Kako sam ja?"
    - "I vi ste dobro."

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Honda Civic
    Citirati Originalno postavljeno od luka.l
    Restoran Boem, kad se ide iz grada ka Medaku, odmah sa leve strane posle Plavog mosta (viadukta). Magicna rec: SVASTIKA. Ako jednom budete mucno gladni, svratite tamo i narucite svastiku...(u pitanju je jedna "snicla" od 750 grama mesa... ).
    Bio, video, probao - ODOBRAVAM.
    Kids in the back seat cause accidents, accidents in the back seat cause kids.

uh moram da napisem da sam nasao mnogo dobar "kafic", ako ga tako mogu nazvati jer nije bas birtija. nalazi se u ul. marsala birijuzovoj (mozda se vodi i pod sremskom) i zove se marsal. samo cu reci da je jelen pivo 0,5 - 50 din
    nema hrane ali za vrlo malo para mozes da se razbijes kao p....

Član od
    15.10.2004
    Citirati Originalno postavljeno od panda
    Ima jedno dobro mesto u Nishu,u Kazandzijskom sokachetu.Tu obavezno svratim svaki put kad navrnem na Jug.Mislim da se zove Rajko ili tako nesto(BRABUS i Wiz ispravite me ako greshim).Blizu Kalca je.

A naravno ko nije posetio Kamiondzije ne zna staje "KLOPA",i to prava klopa.To je malo dalje od Nisha, ka Knjazevcu koliko mi se cini(jedino ako me secanje nije izdalo)Ali mislim da se to ne zaboravlja lako.

Pozdrav!!!

Jeste....Rajko je u pitanju Najbolja klopa u Nisu

A kamiondzije su u Svrljigu, na 20-ak km od nisa prema knjazevcu

Član od
    16.01.2005
    Garaža
    Alfa Romeo 147 1.6
    Citirati Originalno postavljeno od sri98
    Kineska klopa u BGD restoran LI XIA u bloku 70 (lokal 325 ili tako nesto, cuore ima preko koga da proveri ako nije bio). Jes da deluje neuredno, ali je uvek krcato i to je hrana kao u Kini. Po meni je najbolji od svih u bloku 70 i mogu da se jedu prave kineske stvari.
    Slazem se potpuno.
    Danas sam bio.
    Kina u malom.

Da napomenem svima onima koji nisu jeli kinesku hranu i koji nisu bili u Kini...............nemojte u ovaj restoran..............izaberite neki kineski restoran cija je kuhinja prilagodjenija ovom podneblju

p.s. sluze dve mlade cigancice..........bombonice........

Strana 2 od 24 PrvaPrva 123456712 ... PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •