Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 38910111213
Rezultati 145 do 152 od 152

Tema: Kasko osiguranje

Član od
    13.11.2007

Re: Kasko osiguranje

Način koji je spomenuo Davor je najbrži da dobiješ auto kada je gotov.

Garanciju o plaćanju čekaš dan-dva, pa još ako je centrala osiguranja iz drugog mesta, zna da bude i nedelju dana. Za to vreme auto stoji u servisu.
    VW über alles.

Član od
    23.10.2004
    Kakva su vam iskustva, ako ih neko ima, iz aktuelnih ponuda?
    Znam samo da WS ima ponudu sa 5% ili minimalno 100e učešća u šteti.

Zanima me osiguranje za nov auto vrednosti 15.000e, japanski - pa je valjda manje rizičan, sa fabričkim alarmom.
    Ovo kasko osiguranje ne traži banka davalac kredita već sam želim da ga osiguram - iako ne vidim zašto im to pravi razliku u obračunu premije.

Član od
    23.09.2009
    Da li je neko imao iskustva sa otkazivanjem tj. ne nastavljanjem dvogodisnjeg kasko ugovora posle prve godine. Wiener Stadische mi nista nisu poslali za obnovu polise tj. uradili su to 3 meseca nakon registracije automobila a sad prete tuzbom posle 9 meseci.

Član od
    16.08.2021
    Garaža
    BMW F10

DDOR Kasko

Imam problem sa DDOR Novi Sad osiguranjem.
    Naime imam kasko kod njih (BMW serija 5, 2011, limuzina).
    I prijavio sam 2 stete (obe stete samo farbarski radovi).
    Imam 100eur ucesca po steti.
    1 steta. Levo - Prednje krilo i zadnja vrata.
    2 steta. Desno - Prednje krilo, suvozaceva vrata, zadnja vrata i zadnje krilo.

I tu krecu muke, prvo su mi dali procenu od 21 radni sat sat za sve to, sto je isuvise malo za 6 delova za farbanje. Pa su krenuli da me ucenjuju da idem kod nekog lokalnog farbara sa kim oni imaju kao ugovor.
    Pa kad sam odbio, nude mi isplatu novca 30 000din za sve to.
    Trazio sam da idem u ovlasceni servis (a pri potpisivanju ugovora su im bila puna usta hvale kao mogu u ovlasceni bez problema), nece da daju garantno pismo, nego da ja platim i da im donesem racun pa ce mi oni refundirati koliko misle da treba. Pritom nema amortizacije jer su samo farbarski delovi.
    Inace ovlasceni servis Deltra trazi 155 000 din + PDV.

Znaci najgore moguce iskustvo, pre njih DDOR sam bio u AMS koji je za njih nebo i zemlja (iako i AMS dosta zateze oko isplate ali lakse se dog nego sa ovima.).

Ako neko ima savet sta raditi, a i da ljudi koji planiraju kasko vide kako DDOR postupa kad dodje do stete.

Član od
    12.05.2008
    Garaža
    CharlesfaistOB
    Samo ti idi u ovlasceni servis koji saradjuje sa njima. Prvo pitaj na salteru servisa. Svi ti ovlasceni servisi imaju po jednog predstavnika iz tvog osiguranja koji saradjuje sa njima svaki dan. I ne boj se za sate koje su ti upisali na proceni. Tako su i mom poznaniku nudili 30-40.000din, a na kraju su ovlascenom platili 125.000din za krilo i dvoje vrata

Član od
    16.08.2021
    Garaža
    BMW F10
    Citirati Originalno postavljeno od zeljkoci Pogledati poruku
    Samo ti idi u ovlasceni servis koji saradjuje sa njima. Prvo pitaj na salteru servisa. Svi ti ovlasceni servisi imaju po jednog predstavnika iz tvog osiguranja koji saradjuje sa njima svaki dan. I ne boj se za sate koje su ti upisali na proceni. Tako su i mom poznaniku nudili 30-40.000din, a na kraju su ovlascenom platili 125.000din za krilo i dvoje vrata
    Nece DDOR tako, hoce da ja platim i da im posaljem racun, pa ce oni da razmotre...
    Sta reci, zvao sam i neke advokate, koji svi imaju slicnu pricu, da su najgori po tom pitanju, da idu na to da ih ljudi tuze (jer vecina ljudi ih nece tuziti zbog vremena i novca).
    Klasnicni prevarantni po meni (pritom pri potpisivanju ugovora su obecavali sve i svasta).

Član od
    12.05.2008
    Garaža
    CharlesfaistOB
    Samo ti mene poslusaj.
    Uzmi procenu stete od osiguranja sa upisanim satima i materijalom, a onda sa tim idi u ovlasceni servis. U Proceni ne pise visina štete u dinarima, vec u satima i materijalu. Po odradjenoj popravci, racun ce biti poveliki, i nece odstupati od procene, a osiguranje ne sme odbiti racun servisa, tim pre sto imaju svog predstavnika u tom servisu, tako da je sve validno. Pa neka se puše!

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A6 1.8T
    Unosi bloga
    1
    baš ne volim ovo kad se neko registruje samo da bi se popišao po nekom drugom. Ne kažem da su osiguravajuće kuće cveće ali ovo sigurno nije način.

elem, neće više niko da daje predračun za štetu jer ti sa tim predračunom odeš u osiguranje, podigneš pare a onda kod majstor pere zamažeš za 1/3 novca.
    You know your in an E30 when when your gas gauge waves hello to you constantly.
    Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.
    Speed's just a question of money. How fast you wanna go?

Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 38910111213

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Slične teme

1. Da li postoji kasko osiguranje vozila na putu?
    Od LEZA u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 30
    Posl. poruka: 07.07.2011, 11:51
  2. Triglav kasko osiguranje - ima li svezih utisaka?
    Od Ogi u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 16.11.2010, 22:11
  3. kasko naplata
    Od bukzz u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 4
    Posl. poruka: 16.11.2007, 10:21
  4. Kasko za Motore
    Od Misko M u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 8
    Posl. poruka: 19.06.2007, 14:38
  5. Koliko je kasko ``pouzdano`` osiguranje