Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 13 do 19 od 19

Tema: KE JETRONIC na primeru vozila Mercedes-Benz

Član od
    22.01.2008
    Mogu rešiti problem ali želim da pročitam i proučim sve da bih mogao da pomognem nekom ako bude trebalo.
    Nije dozvoljen link prema drugom forumu, promenio Dora
    VRH

BRAVVOOOOO

Pozdrav i svaka chast chika-ShaQ jer upravo je ovaj tvoj post kod mene bio preloman pa se odlucih da se "registriram".

Samo tako momcino! Razbij ih sve!!!

PS mislio sam na "doktore za" K. Ja sam eto, postavio u rubriku ... ZA IZBEGAVANJE jednog takvog dr. Spok-a.

'Ajd zdravo
    - Govori tiho i vodi psa sa sobom! -
    VRH

audi90 avatar
    audi90 Guest
    Bravo, Profesore!!!! Mnogo sste mi olaksali i vratili veru da to moze da se sredi. Posedujem audi 90 2.3e (k glava), imam velikih problema, kada sam ga kupio cula se pumpa za gorivo auto je iso i palio lepo, i vremenom sam primetio da auto nece da ide preko 4500 obrtaja a kasnije do 2000 ni da makne. Promenio sam pumpu za gorivo auto je poceo da ide ko pre, ali posle nekih desetak dana voznje primetio sam nesto cudno, auto je iso jako dobro ali isto tako je poceo da trosi neverovatno a pored toga pocele su neke eksplozije da se cuju pri oduzimanju gasa u auspuhu. Opet sam promenio pumpu prestale su eksplozije ali mi mnogo mnogo trosi i primecujem da nepravi dobru smesu jer mi konstatno iz auspuha izlazi crn dim i sitne cestice, a pored toga kada ga vozim i zakocim skazaljka za obrtaje pocinje da varira od 200 pa do 1000 i tako nekih 10 sekundi i onda se smiri na 800. Auto je preso 170000km, ulje uopste ne trosi. Da li je moguce da mi je sve te probleme stvorila pumpa za gorivo i komplet rastelovala K glavu, ili mi je mozda nesto crklo (regulator pritiska). Odem kod majstora oni vide K glavi i beze d toga. Sta da radim. Pozdrav i hvala
    VRH

Član od
    04.06.2005
    Garaža
    Svasta nesto
    uradi isto sto i majstori, ili ugradi plin i vozi se ko covek.
    Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!
    Mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.
    Lopovi će biti krivično gonjeni, država ne voli konkurenciju.
    Žene su zakon a, muškarci vole rupu u zakonu!
    VRH

Nema shanse da dobro radi na plin kod rashtelovane K-glave !!!!

Prvo mora IDEALNO da radi na benz pa tek ondak' BUTAN!

Zamoli ljude na forumu da ti preporuce dobar servis za K-glavu

(Posalji PP ShaQ-u il' Dr. Benz-u il' Durangu... Svima koji voze MBenz i pitaj ih za savet. Kod mercedesa je to sto ti prichash NORMALNA pojava jer svi imaju, mahom, K-glavu + TNG i ako nesto ne sljaka kako treba ETO DETONACIJA NA TNG i BELAJA!)
    - Govori tiho i vodi psa sa sobom! -
    VRH

Zdravo svima.Evo i ja sam se registrovao na ovaj forum zbog ove teme.Jako sam se obradovao kada su mi rekli za ovu temu , procitao sam sve u jednom dahu , stvarno odlicno sve objasnjeno , ali sta bi sa nastavkom ? Neces valjda sada stati i ostaviti nas na pola puta . Taman sam se ponadao da cu konacno resiti moje probleme sa famoznom k- glavom koju svi , mislim , neopravdano pljuju . Sigurno nisam jedini koji nestrpljivo ocekuje nastavak.
    VRH

Iskreno poštovanje za trud!!!!
    Ovo mi leglo kao melem za onog mog antihrista 300E.
    VRH

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

1. Mercedes-Benz w123 240D
    Od M4rk0 u forumu Automobili članova
    Odgovora: 15
    Posl. poruka: 12.12.2008, 19:42
  2. Mercedes-Benz ConceptFascination
    Od BojanS84 u forumu Noviteti
    Odgovora: 8
    Posl. poruka: 13.09.2008, 23:50
  3. Zvanično: 2009 Mercedes-Benz CLC