Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 5678910
Rezultati 109 do 112 od 112

Tema: Dijagnostički Skeneri

Član od
    19.03.2018
    Garaža
    Golf 4, Peugeot 308
    Moze li mi neko preporuciti skener za kucnu upotrebu a da nije nesto mnogo skup.
    Imam vscd 17.1.3 ali me mrzi vuci laptop svaki put. Da li ima rucni skener slicnih mogucnosti ali da je univerzalan.

Član od
    28.09.2005
    Garaža
    Giulietta ,PUG 106,
    Launch Easydiag

"Bio bih zahvalan ako neko moze da mi pomogne da resim problem da me ne zavlace "majstori" i da bespotrebno dajem pare na silne preglede"
    "Ja sam duboko ubeđen da reč predsednika Rusije, kao i reč predsednika Srbije, vredi daleko više nego finansijske garancije preduzeća."

Član od
    27.01.2019
    Garaža
    Peugeot
    Citirati Originalno postavljeno od Miki10 Pogledati poruku
    Moze li mi neko preporuciti skener za kucnu upotrebu a da nije nesto mnogo skup.
    Imam vscd 17.1.3 ali me mrzi vuci laptop svaki put. Da li ima rucni skener slicnih mogucnosti ali da je univerzalan.
    I ja posedujem VCDS, a potpuno istih mogucnosti je Launch koji radi na androidu tako da od kada imam njega retko kada koristim vcds iako imam windows tablet

Član od
    27.01.2019
    Garaža
    Peugeot

Kada je riječ o dijagnostici...

Stara je tema, ali da podelim neko moje iskustvo...
    Naime imam Delfi, zatim Wurth, VCDS, Lexiu, koristio sam Autoboss, zatim Autel, Launch i mnoge druge...
    Ali mislim da za dijagnostiku čovjek mora sebi da postavi pitanje: Za šta želim koristiti dijagnostiku?

- Ako misli raditi samo sa određenim firmama, kao recimo za VAG, onda neka uzme sebi VCDS, ODIS, CAN PRO i sl. koju koristi sami proizvođači, svakako da se može naći i neki dobri klovnovi pomenutih uređaja... Ili ako ćes raditi sa PSA, onda uzmi Lexiu i miran si kada je Pezo i Citroen u pitanju, nista bolje nećes ni naći...

- Ali ako si poput mene, da volis raditi sa svim autima najbolja je Launch, kvalitet-cena-mogucnosti-pokrivenost...

Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 5678910

Slične teme

1. CAT & JCB skeneri
    Od super nova u forumu Dijagnostički uređaji (alati)
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 29.10.2009, 20:51
  2. Dijagnosticki uredjaj
    Od u forumu Dijagnostički uređaji (alati)
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 18.04.2007, 23:08
  3. DIJAGNOSTICKI KVIZ !!!
    Od Valent Vudriga u forumu Problemi-rešenja
    Odgovora: 203
    Posl. poruka: 10.04.2005, 07:53

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •