Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 112

Tema: Dijagnostički Skeneri

treba koristiti samo uredjaje sa dobrom podrskom...

Član od
    15.01.2007
    Citirati Originalno postavljeno od Dr Boca

Malo mi smeta čekanje na "software download" kad se izabere odredjeno vozilo, to traje do 30 sekundi...Ovde mislim na Launch, da ne bude zabune..
    Solus se reklamira kao "najbrži skener na svetu", koliko je to tačno, nisam imao prilike da proverim.

Voleo bih da kažeš kako ovo izgleda kod SnapOn-a, i koliko često se pojavljuju dopune.
    Da se uključim i ja pošto imam solus.Kad su rekli najbrži nisu mnogo pogrešili(mada nevidim neku veliku prednost u tome),recimo da od trenutka paljenja skenera do uspostavljanja komunikacije sa ecu-om prođe manje od jedne minute.To jest oko 17 sec. za podizanje,odabir vozila,tipa motora,godišta... učitava momentalno bez čekanja,i potrbno mu je posle odabira željenog vozila još nekih 5 sec. da izbaci informaciju o vrsti konektora + 5 sec da dodje do menija motor,klima,abs... i još 5 sec. da se konektuje i to je to.
    Što se tiče dopuna otprilike dolaze na 1 godinu(+-),i koštaju oko 700-800eu i nisu obavezne

Član od
    11.11.2004
    Garaža
    Vektra
    Odlično speedplus, dobrodošao ovde!
    Ako je ovako kao što kažeš to i nije neka "brzina". Razumljivo, pošto je PC based uredjaj. Vidi(š)te, Sykes nema poseban operativni sistem, samo "plug & play". On mi je u odnosu na sve nove sprave, zaista super brz.

Pošto Solus nisam dobio na testiranje, a blizu smo, ako me put nanese rado bih svratio...Može broj telefona na pp?

Pozdrav!
    BP

Vi kao da imate 20 auta svaki dan za skeniranje, navalili na sekunde.

Član od
    15.01.2007
    Citirati Originalno postavljeno od speedplus
    Kad su rekli najbrži nisu mnogo pogrešili(mada nevidim neku veliku prednost u tome)

Danas vec postoje i bezhicni aparati. Pc radi cijeli dan tako i tako. Vaznija je brzina prenosa podataka.

Član od
    11.11.2004
    Garaža
    Vektra
    Speedplus, možeš li nam reći kako Solus radi kodiranja, zatim da li može da radi "konfiguraciju" air-bag centrala kod Francuskih vozila?

Profesore, da li znaš kako ovo radi Modis?

Tomo1 bi mogao reći nešto o ovome, a na osnovu iskustva u radu sa KTS?

Ne želim ovim nikoga da "prozivam", naravno...Samo bih da "pojačamo" diskusiju.
    Launch je, ovih dana "izbacio" nekoliko up-dateova, nisam to još uvek probao, malo sam razočaran nedostatkom TRW servo-upravljača kod FIATa..Delphi-jeve sisteme već ima implementirane i to radi dobro...

Član od
    15.01.2007
    Konfiguraciju kod francuza neradi bar ne za sad,ali videcemo sa novom dopunom(kazu ovih dana),a kodiranja radi samo jos nisam imao prilike i vremena a ni potrebe za tim,ali cim provalim javljam.

pozdrav kolege,

evo ja koristim MODIS vec 4 god i poprilicno sam zadovoljan
    RIDE THE RAINBOW, CRACK THE SKY

meni kod francuza tj ko peugeot-a izbacuje samo kodne greske (barem do sad sto sam radio)
    kod citroen-a je malo bolja situacija (cak moze da radi neke adaptacije)

kod kljucevi itd.... vrlo siromasno

u novom softveru bi trebalo da bude dosta toga (900 eur inace)
    RIDE THE RAINBOW, CRACK THE SKY

Član od
    15.01.2007
    ja sam uradio update(najnoviju verziju sw.) ali nikako vremena da vidim sta je tu dodato,jedino sto sam probao je 530d koji ranije nije bio u meni-ju

dijagnosticki skeneri

Da li neko zna koliko je lanch preko (turska,nemacka)

Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. CAT & JCB skeneri
    Od super nova u forumu Dijagnostički uređaji (alati)
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 29.10.2009, 20:51
  2. Dijagnosticki uredjaj
    Od u forumu Dijagnostički uređaji (alati)
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 18.04.2007, 23:08
  3. DIJAGNOSTICKI KVIZ !!!
    Od Valent Vudriga u forumu Problemi-rešenja
    Odgovora: 203
    Posl. poruka: 10.04.2005, 07:53

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •