Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 68

Tema: TEHNICKO UPUTSTVO NA SRPSKOM JEZIKU ZA FIAT STILO

Član od
    18.08.2007
    ...to za ''Follow me'' si me mogao pitati...
    Znao sam to jer su mi u servisu objasnili dosta caka za Stila....i ono sa podizanjem ili spustanjem prozora spolja...kada stavis kljuc u bravu na vratima, okrenes ga i drzis par sekundi...

Ali ono za brisace mi nisu napomenuli...

Član od
    25.06.2007
    vec vidim sledecu Grand paradu, pitaju neku pevaljku sta je je zadnje procitala posto mnogo vole da cita i bice bas lepo za promenu da cujemo da vise ne citaju Alhemicara nego Fiat manual na Serbskom jeziku

Sranje je jedino sto sada saznajem sta sve nemam u svom stilu. Ali teraj dalje

Član od
    23.11.2007
    da ne otvaram novu temu elem pazario sam danas u ap sportu sve za veliki servis i interesuje me :

da li je prodavac pogodio ulje selenia wide range 5w-40(pise na dekleracijina srpskom za turbodizele a na engleskom za dizele zadnje generacije

i kaiseve marke roulunds??
    >>DAHAR<<
    "Never trust anything that bleeds for 5 days and doesent die"

pa prozore mozes i da dignes sa daljincem na kljucu!
    kad su ti otvoreni prozori zakljucas na daljinac i drzis prst na istom dugmetu dok ne krenu da se dizu prozori!

Član od
    18.08.2007
    ...znam, pokazali su mi i tu caku za prozore...
    A, plus sam procitao i u uputstvu...

Član od
    23.11.2007
    Citirati Originalno postavljeno od bolenbgd
    da li je prodavac pogodio ulje selenia wide range 5w-40
    Selenia WR 5W-40 je jedno od najpogodnijih ulja za JTD motore.Pored svoje specificne gustine koja i vise nego prija motorima sa dirktnim ubrizgavanjem,mnogo prija i turbini + savrseno radi sa common-rail motorima. Jednom recju sve preporuke od Fiat,Lancia i Alfa Romeo grupe.
    E da i ono sto karakterise WR jeste niska temperatura paljenja,pa cak i do -30!
    PerforMance

Član od
    23.11.2007
    hvala MANS
    >>DAHAR<<
    "Never trust anything that bleeds for 5 days and doesent die"

a zasto ne MOTUL

skidate li narode?

ranko sta to podesavas sa retrovizorima za voznju u rikverc?

Član od
    18.08.2007
    ...nema svaki Stilo tu funkciju...
    Kao sto nema svaki grejanje sedista, ili prednja sedista se elektricnim podesavanjem...

Sistem [ na onim verzijama gde postoji ], funkcionise ovako :
    sa strane sedista imas tri tastera...Oni sluze za memorisanje tri razlicita polozaja sedista vozaca i spoljnih retrovizora.
    Prvo namestis polozaj sedista i retrovizora kako tebi odgovara. Onda pritisnes [ i drzis pritisnut ] jedan od ta tri tastera, sve dok ne cujes da zapisti dva puta. Tako si memorisao jednu od pozicija sedista i spoljnih retrovizora, i svaki put kada budes zeleo bas takvu poziciju, samo pritisnes taj isti taster, i sve se namesti u memorisanu poziciju.

Da bi memorisao desni retrovizor u voznju za rikverc, prvo ubacis u rikverc, i zatim namestis desni retrovizor onako kako ti odgovara.
    Kada si to zavrsio, opet pritisnes jedan od ona tri tastera za memorisanje [ ali nemoj isti kao prvi put, jer svaki od njih pamti po jednu
    poziciju ]...Ako pritisnes isti taster, onda ce automatski zapamtiti to novo podesavanje, ali ce obrisati prethodno podesavanje koje je bilo na tom tasteru. Zato ih i imas tri komada...
    Isto drzis pritisnut taj taster sve dok ne zapisti dva puta.
    Sledeci put kada ubacis u rikverc, desni retrovizor ce se automatski postaviti u memorisani polozaj...

To podesavanje obicno imaju samo one verzije koje su vec opremljene elektricnim podesavanjima prednjih sedista...Tada i imaju ta tri tastera za memorisanje koji se nalaze iznad onih dugmica za pomeranje sedista...

Stilo

kazem wauuu.stvarno je supr.ljdi ja sam skinuo uputstvo ali neznam preko cega da ga otvorim?

Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. tehnicko upustvo za citroen ax
    Od Zaplanjac u forumu Teorija, teh. dokumentacija
    Odgovora: 15
    Posl. poruka: 09.12.2015, 00:51
  2. Fiat Stilo-Uputstvo na Srpskom
    Od Alhemicar u forumu Teorija, teh. dokumentacija
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 17.02.2015, 16:28
  3. Uputstvo za vectru B na srpskom
    Od lionking u forumu Teorija, teh. dokumentacija
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 30.12.2009, 12:07
  4. Fiat Punto mk2 uputstvo
    Od nospeoce u forumu Teorija, teh. dokumentacija
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 22.02.2009, 00:37
  5. Kako se ovi delovi zovu na srpskom jeziku?
    Od Bane R u forumu Lakši tuning
    Odgovora: 17
    Posl. poruka: 02.11.2006, 16:24

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •