Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 13 do 19 od 19

Tema: Sta treba znati prilikom kupovine vozila

Re: Sta treba znati prilikom kupovine vozila

Citirati Originalno postavljeno od JAPANX
    to je upravo spas za takve ljude... naravno, sve mora biti kulturno i na nivou, svi aparati, merenje kompresije, provera kad je i odakle uvezen prvi put kod nas, provera u osiguranju da nije imao vecu nezgodu...
    kupac automobila i korisnik usluga treba samo da izabere npr 3 koja bi izdvojio da kupi, provera ta tri ga kosta 100 evra i dobije dokumentaciju kompletnu sa ocenom stanja i predlogom. 100 evra je nista kad kupujes auto, toliko uvek mozes da spustis na prodajnoj ceni tako da te fakticki izadje dzabe...

Super zamisao ... ali opet ostaje jedna vazna stavka "legalnost automobila" ?
    koliko sam skapirao MUP to ne radi, AMSS izdaje sertifikat ali ne garantuje 100% shto je jednako kao i da nishta ne radi ....
    shta onda ostaje ... da se krene u inostranstvo i da molish boga da predjesh granicu ....
    srbijoooo
    .. .. . .. .. .... .. . . . . .

Član od
    29.08.2005
    Garaža
    plavi auto

Ako ti AMSS da sertifikat o legalnosti oni ti placaju odstetu u slucaju da su pogresili.
    Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

moze li neko da mi pomogne
    kupio sam golfa 2 gti i zanima me koliko su tacni podatci o njemu , on je uvezen na beli manastir i tamo su bile glavne mucke vodi se na 66kw i na 84 god , on je u srbiju dota dugo i nikome ga nisu oduzeli i nije kucan i tako to samo me zanima kako mogud a proverim koje je god i koliko mu je jak motor

odlican clanak.

kada budem birao sledeci auto ima prodavac da pobegne glavom bez obzira kad mu pokazem kupoprodajni koji cu sastaviti
    A sigurno ce biti sokiran kad budem trazio saglasnost njegove lepse polovine

uz sve ovo da dodam još nešto
    sva vozila novije generacije traze dubok dzep i redovno odrzavanje(ne mislim o ulju i filterima)

...to mnogi ne shvataju i voze kola van svojih mogućnosti...prošlo je vreme kad su amateri mogli servisirati kola...danas na modernim kolima amater nema šta da traži..
    prvo i osnovno pre kupovine kola dobro razmisliti i raspitati se gde servisirati,i onda puno poverenje pokloniti serviseru...

Član od
    18.12.2009
    Garaža
    Pezo 307 1.6 16V

Citirati Originalno postavljeno od nenad02
    moze li neko da mi pomogne
    kupio sam golfa 2 gti i zanima me koliko su tacni podatci o njemu , on je uvezen na beli manastir i tamo su bile glavne mucke vodi se na 66kw i na 84 god , on je u srbiju dota dugo i nikome ga nisu oduzeli i nije kucan i tako to samo me zanima kako mogud a proverim koje je god i koliko mu je jak motor

Autodata i pretraga po broju motora

Znam iz licnog iskustva, imao sam Astru za koju u saobracajnoj pise da ima 40 kW ali u Autodati motor sa tim brojm (koji se nalazi u saobracajnoj i na samom motoru) ima snagu od 60 kW.

Član od
    31.01.2014
    Garaža
    106
    A kako na autodati moze to da se proveri?

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

1. Pomoc prilikom kupovine polovnjaka do 3500 e.
    Od Stevan077 u forumu Koji automobil da kupim
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 10.08.2012, 20:33
  2. Iskustva prilikom kupovine automobila
    Od mario1987 u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 8
    Posl. poruka: 01.06.2011, 15:10
  3. Polozio sam pre dva meseca i treba mi pomoc oko kupovine
    Od TokyoDrifter u forumu Koji automobil da kupim
    Odgovora: 115
    Posl. poruka: 09.06.2010, 01:29
  4. Sta treba znati o Fiat Bravo 1.2 16v?
    Od bokija u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 61
    Posl. poruka: 22.04.2008, 14:40
  5. Cenkanje prilikom kupovine automobila u Nemackoj?
    Od jovan30 u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 13
    Posl. poruka: 19.03.2007, 23:37

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •