Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 13 do 16 od 16

Tema: Najpopularnije teme na Cannonu

Član od
    04.10.2004
    Garaža
    Lancia Ypsilon 1.2 8V
    3. Hotties Of The Day!! - 89.935 poseta
    Lepo je biti među prvih 3

(mada, u šta je prerasla tema, bolje da se stidim! )
    "zensko si brate"

Some people are wise and some.. Otherwise..

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Citirati Originalno postavljeno od 206
    Kakve veze ima broj postova sa brojem poseta temi?
    Onaj koga zanima neki problem to pročita i ode, zaboravi na temu i ona polako pada u zaborav. Tema koja je aktuelna je uvek pri vrhu ima žutu značkicu i pregleda se svaki novi post, ako je prati 100 ljudi i napiše se u roku pola sata 3 poruke imaće 300 pregleda više u roku pola sata, ako se ne napiše ništa tri dana imaće poseta ali znatno manje. Jednostavno sve koje interesuje uvek će pogledati šta ima novo kad vide žutu značkicu. Uvek ima i onih koje interesuje ali ih nema tri dana pa će pogledati sve tri poruke odjednom i brojaće se samo jedna poseta ali to je statistika. Studirao sam to na svoj temi i usporedjivao sa ostalima
    Ispočetka je bilo 30 pregleda kad napišem poruku pa se pelo naviše, negde na 100 pregleda sam to i napisao u nekoj poruci, kasnije sa porastom broja članova se popelo na 250 do 350 što u proseku čini onaj broj koji sam napisao. Moja tema je zaključana, zamisli da ima komentara koliko bi bilo pregleda...

Bilo bi divno kad bi stvarno 160.000 ljudi pogledalo zezanje, Eunet i Sezam bi mogli da nam pljunu pod prozor

U tom kontekstu a mislim da je ispravan ovo jeste tehnički forum pa onda zezanje.

@SRI možeš misliti kad i meni fale te poruke

@Little
    Potpuno podržavam, otkad je nivo spao na dvocevke retko zalazim...
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Ma mnogo si interesantan, to hoces da kazes?
    The difference between men and boys is the price of their toys

Zamiranje tema

Pozdrav svima sa foruma.

Ja sam se ,naime, na forum i registrovao tek poshto sam vise meseci pratio "ozbiljne" teme, kao gost, sa istog i tek pri registraciji dobijesh "ikonicu" HOTTIES itd.

Hotju reci da se ljudi na forum registruju zborg razmene mishljenja oko konkretnih problema pa kad vide "extras" udare na zezanje.

I ja sam pregledo' HOTTIES i prepucavanja na njemu i mic-po mic ubi 2 tchuke vremena. JEZIVO! A izasao sam na forum prvenstveno da reshim neke svoje konkretne probleme koji, usput, nisu nesto ALARMANTNO strashni ali eto, odem na HOTTIES i propast.

Hotju retji da HOTTIES i ostalo zezanje mora postojati na forumu jer ljudi se na taj nacin opustaju i eto, forum zivi i za ozbiljne teme.

Zezanje je super za sve ali sam isto tako primetio da kada nekog pripadne muka zaistinska oko njegovog problema se sjati buljuk ljudi spremnih da mu konkretno pomognu. TO JE ONO ZBOG CEGA TJU SE TRUDITI DA OSTANEM AKTIVAN CLAN. Ljudi nesebicno dele svoja iskustva izmedju sebe a posle prebucavanje na zez postovima.

To je pravi duh forumaski - red "ozbiljnosti - dva reda "zez"

'Ajd zdravo
    - Govori tiho i vodi psa sa sobom! -

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

1. Interesantne recenice na Cannonu
    Od kilson u forumu Zabava i odmor posle briga
    Odgovora: 401
    Posl. poruka: 18.06.2012, 10:40
  2. Teme, poruke..
    Od Dora u forumu Aktivnosti CBC zajednice!
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 30.04.2011, 23:43
  3. Pracenje teme
    Od MirkoDamnjanovic u forumu BOX za predloge
    Odgovora: 12
    Posl. poruka: 19.03.2009, 18:30
  4. Anketa - Ko na Cannonu ima najbrzi prevoz ?
    Od Gumetina u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 8
    Posl. poruka: 07.05.2007, 00:53

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •