Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 16

Tema: Najpopularnije teme na Cannonu

Najpopularnije teme na Cannonu

Evo liste prvih 10 tema na Cannonu, po posecenosti. Izuzete su teme iz delova Foruma koji nisu svima dostupni. Naravno, presek se moze vremenom menjati, dakle kritican broj postova za ulazak na listu je 35.732. Naravno, ako sam propustio koju temu u redosledu, ispravite me.

Imajte u vidu da je ovo najobicnija statistika, koja pokazuje vrstu aktivnosti i tip tema koje ovde preovladavaju - da vam prevedem: veliki ste zajebanti i napaljeni ste k'o mladi majmuni, sudeci po prvorangiranim temama Drugim recima, nemoj SLUCAJNO da sad krecete da klikcete po refreshu za pojedine teme ili nabijate OT.

1. Zezanje - 160.287 poseta
    2. Dobrodosli na CBC forume - obavezno procitati - 121.971 poseta
    3. Hotties Of The Day!! - 89.935 poseta
    4. Kolika vam je potrošnja plina - 65.505 poseta
    5. Trenutne cene gasa i kvalitet istoga?! - 57.377 poseta
    6. M3 projekat - 50.047 poseta
    7. Vidju staylinga - 47.971 poseta
    8. Idemo Iz Pocetka - 45.773 posete
    9. U cemu sedimo? Slike posle udesa pre demontiranja - 36.860 poseta
    10. CBC prodaja i usluge - 35.732 posete
    The difference between men and boys is the price of their toys

Član od
    23.12.2005
    to znaci da se iz ovoga moze izvuci profil prosecnog cannonballera ( )... koji kad ukljuci komp prvo ode na zezanje da mu lepo pocne dan, onda pogleda ko se jos prikacio na forum ( da li je komsija, brat, drug ), onda malo pari oci na ribama pa se prepucava sa kolegama kome auto vise trosi i gde je plin najeftiniji, onda malo pogleda sta 206ca radi pa se izruguje jadnim i maloumnim poljacima na vidju staylinga, pa se jos malo prepucava i gleda slike slupanih automobila da bi na kraju skoknuo do M/a i pogledao da li moze da ustedi koji dinar na novim plocicama...... Sve u svemu, zabrinjavajuce...

Lepo receno, i tacno, prilicno zabrinjavajuce...

Od celog Foruma vrlo tehnicki orijentisanog, cele 2 teme koje imaju iole veze sa nekom ozbiljnijom tematikom.

Član od
    23.12.2005
    ali ne i neocekivano...
    mislim, ipak je ovo ( prvenstveno ) srpski forum koji je povukao sve osobine podneblja a to je, prvo, zaebancija i neozbiljnost... i onda skontas da 90 % ljudi nije doslo da bi nesto naucilo ili svoje znanje prenelo, nego da bi se zaebavalo i ubilo vreme... pazi, i smesno je ali i nije...

Član od
    10.01.2005
    Garaža
    Corsa, astra, senic
    Naravno....najvise njih je i glasalo za "dobro zezanje a usput se kupe informacije"
    Ali stvarno je zabrinjavajuce...umesto prvo kod mene po delove...a onda bezbrizno da se zezaaju i gledaju zenske
    To date there has never been a faster car built for the public road and,
    it has been suggested, there never will be. McLaren F1.

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Statitstički gledano ja i četr crnca imamo dva metra q ....
    Može ovo da posluži kao neka orijentacija u kom smeru treba obratiti pažnju ali nije to tako prosto.
    Moja tema je najposećenija na forumu

@eMe, kako da posle bezbrižno gledaju ženske kad ih ojadiš
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Evo malo drugachijeg vidjenja statistike;
    Ovo uopshte nije zabrinjavajuce, obratite pazhnju na starost odredjenih tema a takodje i na orijentaciju ka odredjenom segmentu... Vecina najposecenijih tema je zajednichka za sve chlanove, dakle ne bavi se nekim specifichnim poljem i to je sasvim ok. To znachi da Cannon ima hranu i za "tehnichki suve dane". Sa druge strane, teme vezane za plin pokrivaju takodje veliki broj korisnika a zasnovane su na nekoj vrsti "aktivnog dopisnishtva", gde se dnevno azhurira kako stanje na pumpama, tako i stanje potroshnje..

Tema "Zezanje..." je nastala pre tri godine, tachnije 05 Okt 2004 14:36 i pravo da vam kazhem, zabrinulo bi me da nije jedna od najposecenijih.

Član od
    19.08.2005
    Garaža
    Audi A4
    sta se bre cudite i iscudjavate, 90% korisnika interneta koristi forume za zajebanciju i ubijanje vremena sto na poslu sto kod kuce. generalno gledano "radnja" nam je malo u buli sto se nekih pisanija tice a kako i ne bi bila kad su sve teme uglavnom pretresene po nekoliko puta. sve se na kraju svelo na to da cekamo kad ce 206 da zavrsi projekat i kolko ce jos puta da sprzi glavu na PUGu. Situacija je vrlo napeta a i duh Cannona je malo zamro... ljudi se "boje" BANa te naj vise posecuju i postuju u WG-u.
    deutsche gemacht-gut gemacht...

Član od
    10.03.2005
    Garaža
    Renault Fluence Expression 1.6 16V
    A i prosecan profil korisnika.... Pa ne nalaze se ovde samo majstori zanata, vec ljudi svih profila i interesovanja!
    Vectra C 1.8 16V 2004, + LPG, 125bhp
    Renault Fluence Expression 1.6 16V, 2011, 110bhp
    Ford Focus 1.8 TDCI 2011, 115bhp

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Zato sam rekao da je u ovom slučaju statistika...
    Prosečan korisnik je u većini došao da nešto pametno pročita jer mu treba ili da traži neku pomoć jer mu treba.

On ne čita sve stručne teme nego one koje mu trebaju. Ostatak je normalno da će pročitati neki vic ili pogledati neku sliku ili link. Na onim temama se rasipa broj glasova a na ovim koje su svima zajedničke je koncentracija.

Večina stručnih tema se sastoji od pitanja i par odgovora do rešenja ili pada u zaborav.
    Ako se podeli broj poseta sa brojem poruka u nekoj temi, dobija se drugačija slika.

1. Zezanje - 160.287 poseta
    160733 : 4082 = 39.3 čitača

5. Trenutne cene gasa i kvalitet istoga?! - 57.377 poseta
    57542 : 1017 = 56.5 čitača

Seat Toledo 1.8 - Trese kad je hladan (tema iz popravki) postavljena pre deset dana....
    212 : 9 = 23 čitača
    Takvih ima bezbroj, tu konkretno 622, lakše popravke preko 500 itd...

Vesti iz nesvesti...

16522 : 105 = 157.3 čitača

Najači sam u svemiru
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Honda Civic
    Napisi nove pa da vidimo kakva ce da ti bude posecenost.
    Kids in the back seat cause accidents, accidents in the back seat cause kids.

Kakve veze ima broj postova sa brojem poseta temi?

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Interesantne recenice na Cannonu
    Od kilson u forumu Zabava i odmor posle briga
    Odgovora: 401
    Posl. poruka: 18.06.2012, 10:40
  2. Teme, poruke..
    Od Dora u forumu Aktivnosti CBC zajednice!
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 30.04.2011, 23:43
  3. Pracenje teme
    Od MirkoDamnjanovic u forumu BOX za predloge
    Odgovora: 12
    Posl. poruka: 19.03.2009, 18:30
  4. Anketa - Ko na Cannonu ima najbrzi prevoz ?
    Od Gumetina u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 8
    Posl. poruka: 07.05.2007, 00:53

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •