Strana 59 od 62 PrvaPrva ... 949545556575859606162 PoslednjaPoslednja
Rezultati 697 do 708 od 736

Tema: Yugo 1.6 8v SOHC

Član od
    02.04.2005
    Toplotna vrednost svecice 9 ! To je bas hladna svecica. Jel fabricka za taj motor?

Član od
    04.08.2006
    Garaža
    Yugo 1603, Yugo 1301
    Naravno da nije, kao ni motor. Guy Croft preporucuje iste za high comp motore tj. visoke kompresione odnose (11.2:1 u mom slucaju).
    "Sometimes it seemed like the more you drove the less money you had. I remember one time Buck Baker and Lee Petty and I had to put our money together just to split a hot dog and a Coke."
    - Lousie Smith

Član od
    04.08.2006
    Garaža
    Yugo 1603, Yugo 1301
    Zavrsio sam Nori felne, konacno. Mislim da su prilicno fino ispale... bolje nego iz kamiona. Cekam Yokohame koje bi trebalo da stignu krajem nedelje, pa ako sve bude po planu u nedelju prvi test na Navak TD-ju. Ako ne, nazalost drugi put...

Takodje sam kupio i par Dellorto karburatora za crvenog Juga, pa ce fokus u narednom periodu biti napraviti motor na njemu i srediti vizuelno sta treba.

"Sometimes it seemed like the more you drove the less money you had. I remember one time Buck Baker and Lee Petty and I had to put our money together just to split a hot dog and a Coke."
    - Lousie Smith

Član od
    31.03.2005
    Garaža
    Punto
    Gde držiš felne?
    Moj najlošiji dan na pecanju je bolji od najuspešnijeg dana na poslu

Član od
    04.08.2006
    Garaža
    Yugo 1603, Yugo 1301
    Na tamnom i suvom mestu.
    - Lousie Smith

Član od
    04.08.2006
    Garaža
    Yugo 1603, Yugo 1301
    Bese zanimljiv vikend... Provozao sam auto na stazi, prvi test zvanicno zavrsen. Prvo su mi gume stigle u poslednjem trenutku (subota popodne), samo da bih tada skontao da zaptivanje trodelnih 13ica sa malo srafova nije uopste za*ebancija. Tako da sam morao da vozim na starim gumama, Dunlop SP Sport na pola zivota i u 6toj godini starosti. Slikove nisam hteo da koristim, jer sam zeleo da probam komercijalnu gumu na stazi zbog odlaska na Ring kasnije ove godine (full slik nije dozvoljen na Turist voznjama). To i nije bilo previse zanimljivo, jer je auto imao znacajno manje gripa... Osim toga, instrument tabla me je bagovala sa laznim ocitavanjima pritiska i temperature ulja, kao i obrtomer (izgleda se MSD bobina ne slaze sa Veglijom najbolje). Moracu da ubacim digitalni satic da proveravam vrednosti i probam da namestim analogne satove. Ipak najvece s*anje se desilo na kraju dana - 3ca brzina u novonapakovanom Colotti menjacu je otakazala. Nisam stigao da otvorim menjac jos uvek, ali popravka nece biti jeftina sigurno... uzdam se u Herc radionicu iz Cacka da napravi sta bude trebalo. Takodje i auspuh moram da modifikujem, ovaj setup sa pletenicom iza grane previse 'dise'.

Generalno, zadovoljan sam kako motor radi, auto leze i odnosnom brzina. Kocnice su nalegle isto u medjuvremenu pa je i to na zadovoljavajucem nivou. Malo multimedije...

- Lousie Smith

Član od
    10.01.2005
    Garaža
    Corsa, astra, senic
    Šta reći na celu priču, vrlo mi je milo!!!
    Gledao sam juče klip na velikom ekranu i nešto nisam bio oduševljen, tj dojam brzine je slab.
    Sada sam gledao na adekvatno manjem prozoru i ceo utisak kako to ide i fersera mi je odličan. Šteta za njačme al popraviće se. Jedva čekam i ring sa nekim racelogic-om po mogućstvu jer me zanima da sve to lepo pratim, koliko, šta, koja brzina
    Sve u svemu VR! posle toliko truda i vremena.
    To date there has never been a faster car built for the public road and,
    it has been suggested, there never will be. McLaren F1.

Član od
    04.08.2006
    Garaža
    Yugo 1603, Yugo 1301
    Znas onaj plavi Focus sto se vidi? To je Stage 2 296ks, tako da mislim da nisam preterano sporiji od njega... Sa mall krugova na stazi i voznjom u debeloj zoni komfora, na ceo setup sa gumama - to je to. Ja verujem da sa svim parametrima na nivou krug ide oko 1:40/41 bez problema. Da napravim sve sta treba za sada, pa cemo videti... uvek ima mesta za razna poboljsanja, ali treba malo i voziti se.
    - Lousie Smith

Član od
    13.06.2006
    Garaža
    KaraWagon 1.4T.Spark
    Nego Aki, osveži malo stare slike. Ništa nema na prvim stranama teme

Član od
    17.04.2006
    Garaža
    Honda Accord CL7
    Uvek lepo posetiti tvoju temu do nordslajfa ce **** da ti otpadne jedva cekam snimke. Pozdravi sabinu ako je sretnes na stazi

Član od
    04.08.2006
    Garaža
    Yugo 1603, Yugo 1301
    Gde da osvezavam slike, ko ima toliko vremena... Moze na blogu da se vidi nesto od pocetaka.

Do Ringa ce biti se's u svakom slucaju. Pokusavam da uradim sve na vreme, malo me je ovaj kvar menjaca zakopao i vremenski i finansijski, pa mi je garaza naguzvana delovima od sivog Juga... Treba motor na crvenom Jugu da napravim, krenuo sam vec sa pripremom glave od 1.6 i ugradio duple karburatore, sledeca stavka bregasta. Ima puno toga a vremena sve manje, ali tamo u drugoj polovini avgusta moj zivot nece biti isti sigurno...
    - Lousie Smith

Član od
    17.04.2006
    Garaža
    Honda Accord CL7
    Mislim da ces biti prava atrakcija na auto putu Pogotovo sto dosta njih nece znati ni koji auto je u pitanju. Imaju oni dosta oldtajmera na putevima, ali juga bas i ne verujem.
    www.nacionalnaklasa.com - Vesti iz automoto oblasti, noviteti, aktuelnosti iz domaceg i stranog automoto sporta.

Slične teme

1. Daewoo lanos 1,5 SOHC 86konja
    Od cookboyns u forumu Prijemno odeljenje
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 15.12.2010, 18:34
  2. Odgovora: 1
    Posl. poruka: 17.02.2010, 01:41
  3. Cam Advance na SOHC motoru
    Od Rubi u forumu Lakši tuning
    Odgovora: 13
    Posl. poruka: 13.10.2006, 15:50
  4. naj Yugo