Strana 2 od 28 PrvaPrva 123456712 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 334

Tema: Komentari i fotke - Vrbas streetrace 2007

OPCS je dao sve od sebe da urade posao kako valja! Svaka cast momci...
    Saabovi su mogli i bolje ali nesto im ne ide
    Astra turbo je objasnila stvari

Odlican provod i druzenje!
    Power of dreams !!!
    VRH

Toliko stvari u 2 dana, svaka chast OPCS na organizaciji, Hondashi vi ste totalni ludaci (shto je kompliment). Ovim putem se izvinjavam Sri-ju zbog onog bacanja na zemlju, nisam znao da si ti videcu shta mogu da uradim za onu tortu sa ukusom prasetine. Nazalost za Prasonje se Vrbas josh nije zavrshio, jedno vozilo nam je ostalo tamo i cheka neminovne radove. Vrhunski je bilo, klopalo se kako valja i dolikuje u glavnom zahvaljujuci odlichnom domacinu chika Boostu (morao sam da stavim ono chika jer se osecam uzasno zbog toga shto je "domacin" bez problema lumpovao do jutra dok sam ja sanjao o vecoj turbini ).

P.S. svi pobednici imaju srece jer da me nije mrzelo da se prijavim sa svojim 1,5 CDI chudovishtem svashta bi bilo
    NOC, KOLA, MItsubishi

ashes to ashes, dust2
    VRH

OPCS, svaka chast momci!!! Jedinstven dogadjaj u Srbiji! Prave ulichne trke! Zhalbe gledalaca su dobrodoshle, ali kada se budu placale karte!

Jedina i prava shteta je shto nije mereno vreme.
    VRH

bilo bi gotivno da mogu da se postave snimci startova.
    sta mislite o tome!!!!!
    Narode Srbije probudi se! Isteklo je radno vreme.
    VRH

Citirati Originalno postavljeno od killaz
    OPCS, svaka chast momci!!! Jedinstven dogadjaj u Srbiji! Prave ulichne trke! Zhalbe gledalaca su dobrodoshle, ali kada se budu placale karte!

Jedina i prava shteta je shto nije mereno vreme.
    ako vas nezanimaju zalbe gladalaca trebali ste da kazete da je trka zatvorenog tipa.....ja nisam mislio nista lose,samo sam izneo svoje misljenje.
    takmicarima je bilo lepo,imali su poznato drustvo i zezanje,ali morate praviti manifestaciju koja ce sve zainteresovati
    pozdrav svima
    VRH

Bice zanimljivije svima, tek je drugi put. Treca sreca?!
    Sad je tek postalo tradicionalno, sad se zna da ce biti i sledece godine i znace se mnooooogo ranije ceo program, bice i bolja organizacija uz pomoc sponzora (koji su nemonivnost u ovoj prici) i tako to... Ovo je sve dobra volja (i pare) entuzijasta koji zele da pokrenu nesto. Polako.....
    OPEL KLUB SRBIJA - http://www.opelclub.rs - dođi, vidi ...

prolupator.mojblog.rs
    VRH

Član od
    29.09.2004
    Garaža
    SAAB 9000 AERO R; SA
    Unosi bloga
    1
    Naravno da su sve kritike dobrodoshle.

Vrlo dobra iskustva stechena za razvoj i izdizanje na profesionalni nivo za sledeci event.

Teorija i praksa su dokazano i ovde otisle par puta razlichitim putevima te bogatiji ovim iskustvima za iducu godinu ( i za neki drugi grad u cilju omasovljenja 201 Streetrace u Srbiji ) znacemo se teoretski prilagoditi za ostvarivanje idealnih prakticnih rezultata sto se organizacije tiche.

Pozz svima i hvala na odzivu.
    Att mäta är att veta...to measure is to know...meriti je znati..
    move your mind
    VRH

Stvarno je bilo ok i ja se zahval;jujem OPCSu momci stvarno ste kul i bilo je extra. Zao mi je sto zbog vrucine nismo mogli da saznamo vremena koja smo napravili ali kao sto je neko rekao sledeci put treca sreca. Pozdrav OPCSu i mojim HONDASIMA
    CIVIC COUPE
    VRH

Citirati Originalno postavljeno od zemunac72
    ako vas nezanimaju zalbe gladalaca trebali ste da kazete da je trka zatvorenog tipa.....ja nisam mislio nista lose,samo sam izneo svoje misljenje.
    Ja malo peckam breah... Obzirom na totalno neprofitni karakter manifestacije, ne treba ochekivati chudesa. Svi su zdravi, zhivi. Mashine su cepale gume, vozachi terali nemilice a pri tome je bilo chetiri-pet automobila koji su u vrhu svojih klasa. I sve to gratis.

Svaka chast uchesnicima!
    VRH

Meni je bilo odlicno!
    Druzenje, zezanje, pozitivne vibracije

@zemunac - moguce da gledaocima nije bilo zanimljivo, jer je ovo bilo trkanje medju ljudima koji se uglavnom medjusobno poznaju.
    Zasto nije bilo "jacih i spektaluranih" automobila ? Pa nije bilo sponzora, ni para, a ni pehara...

@mikimazda - Trazio te ja po Vrbasu, al te ne nadjoh, jer si vec krenuo nazad . Nisam mogao u subotu da dodjem, ali se nadam da ce biti jos prilike da se upoznamo.
    Inace osvetlao sam Mazdu u potpunosti

Za jednu manifestaciju "internog" karaktera, sve je proslo super. Jos jednom pohvale OPCS-u, koji su uz dosta lose srece, na kraju uspeli da organizuju sve na veoma dobrom nivou.
    Bravo momci!
    VRH

Upravo mi prosljaka net pa da se i ja pojadam...

Merenje vremena:

Pre pocetka trke nekoliko puta je pregazen kabel, koceno je i motano po njemu, sto mogu da pripisem samo organizaciji - redarima, koji su pohvatali sve negde pred kraj dana... Prvi im je put dobro su se i drzali

Comi i kompanija, svaka vam cast, bili ste skroz cool

Mene je u samom startu poceo da tera maler, od toga sto je policija non stop dolazila nesto da me pita... (a ja mrzim policiju)

Dalje stvari idu samo na gore po mene, crkle su 2 od 4 sonde (lasera) sto je onemogucilo merenje vremena i izlazne brzine u isto vreme, vec samo merenje vremena... Da stvar bude gora ni to nije radilo (ustanovilo se kasnije i zasto)

Komplikovana elektronika je dalje zamenjena manje komplikovanom Hondasicom koja je odradila posao

Kao slag na tortu odrao me je pug 307 1.4 HDI sa 68ks ... (ja sam onaj sa sivom 156-icom)

Posle toga sam otisao kuci da lizem rane i probam da popravim spravu za sutra...

Kvar sa laserima je otklonjen u smislu da kineski laseri do tada korisceni nemaju stabilizaciju napona i crkavaju od novih baterija, stavljene stare baterije dok se ne nabave laseri sa regulatorima... u nastavku sprava i dalje nije radila, te sam premerio kabel, kabel je imao ispravne 2 od 5 zica (provodnika) Mozete misliti kako izgleda rucno prepipavati 200m u katran ulepljenog kabela u nadi da cete naci prekid. nasao sam jedan prekid, sad ne valjaju samo 2 od 5

Totalno obeshrabren sam odlucio da u nedelju ostanem kod kuce u nadi da me nece po glavi strefiti klavir ili teg od 16 tona ili asteroid iz svemira...

Da dodam da sam se malo razocarao u Juga Turbo Integrale, koji je obecavao obecavao obecavao i na kraju se usr'o...
    Robika jos jednom dokazao da je babo u FWD sto je i ocekivano...

Nadam se da cete primiti moje izvinjenje sto merenje vremena nije sljakalo, i da cete mi oprostiti ovaj put , sledece godine, idemo bez kabla i bez lasera sa nevidiljivim tehnologijama...

Pozz

RAle
    VRH

Ne mozemo da ti oprostimo i doci cemo u ns da ti stavimo jedan klavir na grudi

Opusteno, dao si sve od sebe, ali visa sila je delovala. Sta je tu je
    Zao mi je sto nisi bio 2. dan
    VRH

Strana 2 od 28 PrvaPrva 123456712 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Vrbas 2010, slike, komentari...
    Od zvrle u forumu Aktivnosti CBC zajednice!
    Odgovora: 25
    Posl. poruka: 12.07.2010, 13:50
  2. Vrbas 201 - komentari i fotke nakon skupa
    Od Laki GSi u forumu Aktivnosti CBC zajednice!
    Odgovora: 269
    Posl. poruka: 25.02.2010, 02:36
  3. Komentari pre Vrbas-a 2008.
    Od Dora u forumu Aktivnosti CBC zajednice!
    Odgovora: 232
    Posl. poruka: 13.07.2008, 20:41
  4. Tradicionalni VRBAS-Cannonball StreetRace 201m - 2007
    Od BOOST u forumu Aktivnosti CBC zajednice!
    Odgovora: 169
    Posl. poruka: 28.07.2007, 11:13
  5. Vremena streetrace Vrbas 2006
    Od M-power u forumu Drag & Drift racing
    Odgovora: 28
    Posl. poruka: 19.08.2006, 02:11

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •