Strana 3 od 109 PrvaPrva 123456781353103 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 1305

Tema: Presretaci i u Srbiji

Član od
    27.03.2005
    E brick a kolika je tarifa tamo u EU el moze jedna crvena ili dve mozda tri...?
    BMW volim al ne znam da ga vozim!

Te karere su po svemu sudeci samo u Nemackoj i u "need for speed"-u, mada i tamo sam cuo da su ih izbacili....

Član od
    28.06.2005
    Garaža
    RX-8 i X-9
    nekada davno kad je golf 1 bio pojam,bio je jedan tip sa valjevskim tablicama koji je redovno zezao policiju u sapcu...vitlali su ga ali ga nikad nisu uhvatili...meni su bili najsmesniji onako u zastavi 101 njih mozda 5-6 se ukucali i sa sirenom za onim tipom..zastava legla,ma smejurija...ja sam isto bezao ali kao momcic sa motorom(ja i drugar kupili javu 350 popola)ali nije bila registrovana ili tako nesto...ili mi tada nismo imali dozvole...ne secam se vise...uglavnom na obilaznom putu kod sapca nas zaustavlja policija ,mi ne stanemo i oni za nama...sve do metalnog pesackog mosta na obodnom kanalu ,tu mi sa motorom predjemo a oni sa autom nisu mogli..
    zadnji put sam to radio prosle godine u madjarskoj na prekom putu kad me zaustavljali nocu onako na prepad iskakanje iz sume,ja nisam stao vec po gasu koliko se moglo,i tako do jednog kombiste ,tu se ukucam ispred njega i oni me sa patrolnim autom posle par minuta obidju..nikom nista,,zena me samo bledo gledala onako sa strane,a ja kobajagi odvrnem radio -uf otkad ovu pesmu nisam cuo
    "I am a rotorhead stuck with pistons for the moment. Its killin me."

No ROTOR no MOTOR...

Član od
    09.10.2004
    Garaža
    volvo 945 SE turbo lpg, 340 GL lpg
    E brick a kolika je tarifa tamo u EU el moze jedna crvena ili dve mozda tri
    misliš sudijska tarifa troškova ?

iskreno ne znam, nisam nikada kršio propise i nisam nikada u EU imao problema tog tipa da upoznajem tarife.

pretpostavljam da troškovi brzo narastu sa par stotina na hiljadu evra sa svakim slede?im prekršajem pa se brzo u?i lekcija.
    volvo
    945 SE turbo lpg
    344 GL lpg

Član od
    26.06.2006
    Ovi tipovi kod nas što voze te presretaće i nisu baš najnormalniji..neki tip pretekao me preko pune crte s alfom 156..mislim jest me pretekao ali nije bilo opasno jer je ravna šnita a puna crta je tamo iscrtana radi jednog poljskog puta s kojeg se nekad znaju uključiti kamioni s betonare..pretekao me sa nekih 120 i nastavio voziti.Ja prilazim proširenju na ulazu u grad ispred kojeg su stupići..kad Ford Mondeo u punom naletu između mene i stupića koji signaliziraju suženje proleti sa 160 najmanje Taj drot je za mene kreten..da se ne uvrijede savjesni policajci koji čuvaju ljudske živote za razliku od ovog koji ih ugrožava.. Mislim da su za zaustavljanje prebrzih prekršitelja dovoljni policajci na motociklu..a ako se prekršitelj ne zaustavi ni nakon njihove signalizacije tada se zna postupak..blokada ceste i prisilno zaustavljanje i točka.Ovi presretaći su samo preseravanje i razbacivanje proračunskog novca..a na kraju krajeva sumnjam da se isplate..ovdje kod nas se za vrijeme ljeta autoputem zbog gužvi ionako ne vozi brže od 100-120

I sta voze na kraju ti presretaci?Ja juce video na auto-putu ali u skodi fabii a ne octavii
    Samo te slusam i pitam se dokle ces?

Član od
    01.12.2006
    Citirati Originalno postavljeno od mikimazda
    nekada davno kad je golf 1 bio pojam,bio je jedan tip sa valjevskim tablicama koji je redovno zezao policiju u sapcu...vitlali su ga ali ga nikad nisu uhvatili...meni su bili najsmesniji onako u zastavi 101 njih mozda 5-6 se ukucali i sa sirenom za onim tipom..zastava legla,ma smejurija...ja sam isto bezao ali kao momcic sa motorom(ja i drugar kupili javu 350 popola)ali nije bila registrovana ili tako nesto...ili mi tada nismo imali dozvole...ne secam se vise...uglavnom na obilaznom putu kod sapca nas zaustavlja policija ,mi ne stanemo i oni za nama...sve do metalnog pesackog mosta na obodnom kanalu ,tu mi sa motorom predjemo a oni sa autom nisu mogli..
    zadnji put sam to radio prosle godine u madjarskoj na prekom putu kad me zaustavljali nocu onako na prepad iskakanje iz sume,ja nisam stao vec po gasu koliko se moglo,i tako do jednog kombiste ,tu se ukucam ispred njega i oni me sa patrolnim autom posle par minuta obidju..nikom nista,,zena me samo bledo gledala onako sa strane,a ja kobajagi odvrnem radio -uf otkad ovu pesmu nisam cuo
    Cuo sam pricu za tog lika sa golfom, i kazu da nije imao ni dozvolu, i da je tako vozio preko 20 god! Sada vozi "bagija", verovatno je to taj lik, a mozda i nije...
    Kolumbo, Kolumbo, ****m te radoznalog...

Član od
    30.09.2004
    Cekaj bre gde su one Bembare 525i sto su nabavljali u tu svrhu

Član od
    03.06.2006
    Ovo je presretac a ne tamo neka Skoda
    It floats on fluid

Član od
    26.06.2006
    Svaka čast Ferkanu al mislim da Superb ima 50ks više,novija je za kojih 40-50god i i mislim da ne bi pobjegao škodilaku

Član od
    27.03.2005
    Ti BMW-i E39 su bili u saveznom supu i sluzili su za pratnju mud_onja. E sad koliko vidim ima ih dosta polupanih i sigurno nisu u sluzbi presretanja.
    BMW volim al ne znam da ga vozim!

Član od
    09.10.2004
    Garaža
    volvo 945 SE turbo lpg, 340 GL lpg
    Mislim da su za zaustavljanje prebrzih prekršitelja dovoljni policajci na motociklu
    koliko sam video na TV specijalima oni uopste ne sluze za zaustavljanje niti se time bave.
    jednostavno voze i kada nalete na pacijenta, snimaju sa vise kamera, sve kompletno sa radarskim pracenjem brzine, kompletni dokazni sudski materijal.

to je veliko jedno pola kubika i jedno 400kg mase tako da ne verujem da bi motocikl bio pogodno sredstvo koji bi sve to nosio.

tako prikupljene dokaze prezentuju sudiji koji onda donosi odluku i kaznjava ili oslobadja krivice.

za obicne normalne vozace ne vidim da su problem, pa i kad voze nesto brze ali normalno ne verujem da bi imali problema.

ali oni koji divljaju, ulecu u makazice, nasilno idu na branik, obilaze sa desne strane itd su oni koje jedva cekaju na obradu, tj oni prekrsaji zbog kojih obicno sleduje oduzimanje dozvole.

za HR ne znam, ali u SR saobracajna bahatost odavno zahteva takav tretman pojedinaca koji zloupotrebljavaju volan.

sama brzina po meni nije rizicna kao uzrok, i pri manjim brzinama se dogadjaju nesrece.
    volvo
    945 SE turbo lpg
    344 GL lpg

Strana 3 od 109 PrvaPrva 123456781353103 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Presretaci na dva tocka
    Od alexa05 u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 55
    Posl. poruka: 11.12.2010, 00:06
  2. Presretaci od petka na motociklima
    Od JAPANX u forumu Teh. sigurnost i bezbednost
    Odgovora: 15
    Posl. poruka: 08.10.2009, 15:21
  3. presretači-moguće rešenje,pomoc elektroničari
    Od srdjanissan u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 49
    Posl. poruka: 02.06.2009, 05:39
  4. Presretaci u Crnoj Gori
    Od agw u forumu Teh. sigurnost i bezbednost
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 25.04.2009, 11:53
  5. Presretaci i u Banja Luci
    Od mirdza u forumu Teh. sigurnost i bezbednost
    Odgovora: 18
    Posl. poruka: 27.02.2008, 17:09

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme