Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 37 do 42 od 42

Tema: Najbolja Cobra replika?

Član od
    16.02.2007
    Model se unisti ako je od necega mlitavog . Ja sam potrosio 40 radnih sati praveci taj model , dizajniranje na kompjuteru i ne racunam . Do sada sam dao 40 e za poliester i 20 za razne gitove i gluposti , a imam poluzavrseni kalup za nos , kalup za blatobrani i jedan odlivak blatobrana koji jos nisam izvukao . Mene u principu mrzi da doterujem kalup do savrsenstva sa serisku proizvodjnu , nemam toliko vremena na bacanje , a i ne zanima me da se bakcem sa poliesterom . Ali drukcije ne mogu da dobijem to sto mi je potrebno . Moj nos ne odgovara standardnoj sasiji , siri je ! Mozda moze da se prepravi kalup naknadno ali prvo ja moram da izlijem nos za sebe .
    Veruj mi , nisu pare ono sto je ovde nedostaje , vremem je !!!! Ako hoces da se bakces sa ovim i potrosisi dve , tri godine hobi vremena i tih 1000 e onda je super , u protivnom , pogledaj cene na netu koliko su . Mislim da je najpovoljniji MK Indy , shasija , sve plastike i viljuske za vesanje 2500 e . I dalje ti treba motor , menjac , bla , bla , bla . Kreni prvo sa shasijom , pa vidi kako ti ide , i nije neka steta ako se razocaras i odustane . Ja sam jednu unistio , jel sam izmisljao toplu vodu . Lotus se pravi zato sto pruza neodoljivo zadovoljstvo voznje , a ostale replike su tu semkerice radi . I tata bi sine kobru , i gt 40 , i ...
    ...zivi , Franjo je ziv !!!

Član od
    13.03.2006
    e pa vreme jeste veliki problem... ali mozda bi mogao samo skoljku da kupis ili taj nos posto imas sasiju, motor i sve ostalo, mada si sad vec potrosio mnogo vremena na pravljenje kalupa

Član od
    16.02.2007
    Moja shasija je unikat po merama , tako da mora i nos posebno za nju ...
    Nosevi su 200 e i dok to dodje dovde , pa dok se carini , Mnogo para za komad plastike

Član od
    13.03.2006
    a jel to ne radi niko odavde... onaj lik sto je napravio dve replike na bazi lade, jedna je inace na prodaju za nekih 4.500 evra

Član od
    16.02.2007
    Meni je lakse sam da napravim , nego da jurim da li neko moze ili ne moze . Imas telfon u oglasu , pozovi lika i pitaj ga gde je on radio , ima li kalup , koja je cena itd .

Re: Najbolja Cobra replika?

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Slične teme

1. AC Cobra 427 replika
    Od ddim u forumu Kit Cars
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 12.09.2011, 17:29
  2. Najbolja varijanta za 7500 Eura
    Od Lolek u forumu Koji automobil da kupim
    Odgovora: 35
    Posl. poruka: 22.08.2008, 14:57
  3. ferrari 328 replika 1000 evra
    Od milannik u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 16
    Posl. poruka: 08.05.2007, 00:45
  4. Najbolja poslasticarnica u vasem gradu!
    Od Laki GSi u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 45
    Posl. poruka: 02.03.2007, 11:26
  5. Manijacova replika (split iz 'Shasija')
    Od manijac u forumu Šasija, kočnice, transmisija
    Odgovora: 85
    Posl. poruka: 14.01.2007, 19:14

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •