Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 42

Tema: Najbolja Cobra replika?

Član od
    23.12.2005
    ih.....

Napravite super 7, svu pomoc i kontakte sa postojecim vlasnicima cu rado ustupiti i zelim vam srecu i uspeh! Auto je nesumnjivo fantastican a uzivanje u voznji zagarantovano bez obzira na motor. Ali....svi znamo da je Cobra samo jedna....

Član od
    23.12.2005
    nije cobra niti je super 7 ali razmisli malo o ovome???

http://www.seriouswheels.com/cars/top-2007-LC470.htm

Izgleda dobro i vozljivo, osecao bih se kao James Dean da ga vozim...ali za te pare moze da se kupi novi Corvette...Zamisli ovo u Srbiji...Pre neki dan vlasnik Interspeeda dosao na otvaranje Subaru showroom-a sa Corvettom C6, gledali su ga ljudi kao da je sisao sa druge planete. Sta bi tek bilo da se covek pojavi u ovakvoj ezoteriji.

Član od
    23.12.2005
    interesantan je taj LC 470, sve sto treba da ima - ima
    ali da je skup-skup je...

ako vec pravis repliku i spreman si da ulozis u nju vremena, truda, para i znanja...mozda bi interesantan pristup bio da ne pravis klon nego da pravis unapredjenu verziju automobila, odosno, da mu ispravis sve mane koje je imao kao original. ti pravis auto ti odlucujes kakav ce biti.

nekoliko kuca koje prave replike su tako razmisljale pa su pravile cobre sa malo vise prostora u kabini, boljim komforom, modernim nezavisnim vesanjem, ventilirajucim diskovima... dizajn je ostao isti ali su performanse bile jos brutalnije...

Nego, ako je novac limitirajuci faktor a nazalos, cesto jeste. Jesi li razmisljao o replici Porschea 356 Speedstera ili 550 Spydera. Ja obozavam Speedstera a ne moram da spominjem koliko je to laksi posao gledano sa strane mehanike i platforme. Najbolje replike dolaze iz francuske, nemacke i brazila a ako hoces mogu da nabavim adrese i telefone za kontakt.

da ne spominjem da je to bio jedan od najomiljenijih automobila ovog lika.... ( koji je imao i Cobru i XKSS )

Da, da i taj auto je bio u nasim pricama kao resenje no.3 i ja ga gotivim...On bi bio ostvarljivo resenje u nekom doglednom periodu. A i mislim da toga nema kod nas. Naravno sa Porscheovim dvolitrasem sa 4 Webera iz 914, sigurno ne sa Bubinim motorom...

I ja sam sklon da u slucaju da se bavim tim unapredim auto, kao sto ljudi rade sa E-type ili 300SL Flugelturer, ili kao sa Cobrom. Recimo stavljaju Torsen diferencijal u Cobru sto je super...

Popricacemo o tome kad se vidimo u najdaljem slucaju u Novom Sadu na skupu da ne bi skretali temu...

Član od
    23.12.2005
    http://www.ladawri.com/

Sashin i moj drugari, GT Junior ( sa foruma ) je hteo da pokrene proizvodnju replika Cisitalie, Otto Vu-a, Siate, Maseratija A6....i slicne italijanske egzotike iz 50tih. Ideja nije ni malo losa ali sve je ostalo na planovima.....Jesi li razmisljao u ovom pravcu?

Lepa ideja, ali realno - koje smo mi trziste za tako nesto...pa cak ako uzmemo i teritoriju celog Balkana. Mada bi bilo lepo kada bi to neko, bar za sebe realizovao.
    Ja, licno nisam razmisljao o tome. U principu samo par automobila mogu da "svarim" kroz replike i da im priznajem vrednost. Mislim da italijanska egoztika tesko moze da prodje kroz replike (naravno, postoje neki izuzetci).

Član od
    13.03.2006
    inace pikec tuning iz subotice ima na repertoaru karoserije za viper-a i porsche 911 a sad je verovatno zavrsio i carman ghia... lik ocigledno moze da napravi sve sto smisli samo mu treba original auto sa kog ce uzeti kalup.... svasta se tu moze iskombinovati, ne kao neka replika koja bi imala neku trzisnu vrednost, nego kao nesto sto bi sluzilo za uzivanje... meni je recimo napamet pao '69 camaro, na sasiji nekog uta sa zadnjom vucom ili napraviti space frame mada je to puno komlikovanije

Član od
    23.12.2005
    jel imas 20 000 e?

Član od
    13.03.2006
    sto da imam toliko napravio bi cobru.....

moze to da se resi i sa manje para... te skoljke koje on ima gotove on prodaje za 3000 evra, i nek ti je auto osnova nekih 2000 mada moze da se nadjei za manje, e sad je samo pitanje koliko je covek speman da porosi na ostatak, ali mozda bi to sve moglo da se zvrsi i za 10 000, ako se neke stvari uzmu od nekog drugog auta

Član od
    23.12.2005
    ma pitam te da li imas 20 000 za 69 Camaro 350 SS convertible, burgundy sa belim enterijerom, perfektn! ****s replike ako imas takav auto...

Član od
    13.03.2006
    e da imam naravno da ne bi razmisljao o replikama, pa jos convertible...

jel to neki u srbiji.... ja sam mislio da je jedini 350 SS onaj u NS zuti

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. AC Cobra 427 replika
    Od ddim u forumu Kit Cars
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 12.09.2011, 17:29
  2. Najbolja varijanta za 7500 Eura
    Od Lolek u forumu Koji automobil da kupim
    Odgovora: 35
    Posl. poruka: 22.08.2008, 14:57
  3. ferrari 328 replika 1000 evra
    Od milannik u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 16
    Posl. poruka: 08.05.2007, 00:45
  4. Najbolja poslasticarnica u vasem gradu!
    Od Laki GSi u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 45
    Posl. poruka: 02.03.2007, 11:26
  5. Manijacova replika (split iz 'Shasija')
    Od manijac u forumu Šasija, kočnice, transmisija
    Odgovora: 85
    Posl. poruka: 14.01.2007, 19:14

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •