Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 30

Tema: Boxer motori-da li su tacne price da su to losi motori?

Član od
    09.03.2007

Boxer motori-da li su tacne price da su to losi motori?

Pitanje!
    Da li su tacne price da su boxer motori losi,tj.kada pocnu da se kvare-kraj i dali su stvarno Alfina auta generalno teska za popraviti,jer ja kad sam kupio Alfu svi su me cudno gledali jer ih je bilo jako malo,mada vidim da ih je sve vise!Odgovor!
    ALFA ROMEO146

Član od
    12.05.2005
    alfa je kao i svaki drugi auto, svi se kvare... pusti te prazne price!

sedi, upali i uzivaj u zvuku boxera!

Član od
    09.03.2007
    Veruj mi i da uzivam i svi se dive zvuku ali su ovde u cg ljudi toliko sumnjicavi sto se tice alfe ali ja ih oboozavam!Hvala na podrsci!
    ALFA ROMEO146

Član od
    01.12.2006
    Tu gde svi voze Wagen i Audi prosto je jos veca lepota imati Alfu!

Samo ti uzivaj, svi oni bi hteli ali nemaju hrabrosti to treba da znas, a u price za malu decu nemoj da verujes, prelistavaj forum u narednih nekoliko dana, nedelja i mnogo toga ces da naucis, videces da nema mesta strahu, samo ces jos vise da zavolis Alfu!
    "Driving an Alfa Romeo is not like driving an ordinary car in an ordinary context. It is pure driving desire turned into a car which is also the expression of one's personality. When you are in the driving seat, your hands on the leather steering wheel, you are at one with your Alfa Romeo: the road before your eyes, the tyres's grip on the road, your heart beating at the same rpm of your engine."

Član od
    09.03.2007
    GT pozdrav!
    Apsolutno si u pravu,e jbg.vole golfove pa to ti je,neznam zasto,ja sam vozio dva golfa i seo u alfu i...zavoleo alfu i voznju i automobile(pre nesto nisam bio lud za autima).Sa golfom sam bio jednom u pg 100km i sav ukocen izasao iz njega a sa alfom od primorja do Pozarevca i nazad i totalna opustencija i uzivanje u voznji!Pozdrav!
    ALFA ROMEO146

Član od
    08.11.2006
    ,,sto se ne resis tog krsa''
    ,,sto ti je trebalo to da das pare za Alfu''
    ,,kada te ostavi na putu zazalices''
    ...

No svim ovim komentarima je zajednicko jedno. Dolaze od ljudi koji nikad nisu imali Alfu.
    Podsjeca me na jednog lika iz CT koji je skupio nesto para i kupio Golf II.
    Golf se malo, malo kvari, a njegov komentar: dobro je, da sam uzeo neko drugo auto sta bi tek bilo.

Uzivaj u zvuku boksera. Skini rezonantnu kutiju ispred filtera za vazduh
    brum brum brum bruuuuuuuuuuuuuuuum
    i kez od uva do uva

Član od
    13.04.2006
    Da, slazem se sa ovde recenim - u 90% slucajeva oni koji blate Alfu nikad je nisu ni vozili.
    Ono sto je istina, je da Alfu ne zna svako da popravi, pa zaboravi 'univerzalne' majstore i idi kod onih koji zaista znaju sta rade.

Citirati Originalno postavljeno od Jovana
    Samo mi je pukla neka gumica (to je uvek nezgodna stvar i chini da se ljudi osecaju nelagodno)

Član od
    26.01.2007
    Pa ovde su ti Nemacki automobili "legende",nemacki auto se ne kvari,nemacki auto ne trosi gorivo,delove za njih poklanjaju...Ne mogu da verujem koliko su ljudi glupi!
    Ali hvala bogu za to,zbog takve atmosfere Alfe mogu da se kupe po normalnim cenama.Svaki auto je dobar i kvalitetan, ako ga adekvatno odrzavas.Plus sto Alfa ima zvuk i agresivnu liniju o kojima drugi mogu da sanjaju.

Član od
    09.03.2007
    Hvala na podrsci i apsolutno ste u pravu,posto nisam neki majstor za auta ako mogu malo vise inf Wulfy o navedenom skidanju ... kod filtera za vazduh!
    ALFA ROMEO146

Član od
    28.04.2005
    Ne skidaj filter, ako oces bolji zvuk stavi KN filter ... nikako bez fitlera, moezes samo za probu da skines filter i da cujes zvuk..ali nikako da vozis bez filtera.

Član od
    09.03.2007
    Hvala na savetu,ali mislim da njemu netreba dorada zvuka,odlican je zvuk tako kazu(mada se i necuje od muzike)

[img][/img]

Morao sam vam ovo pokazati,ovo sam vozio pre alfe i mnogo voleo taj auto,ali alfa je alfa...
    ALFA ROMEO146

Član od
    08.11.2006
    Ne filter za vazduh, to nikako, nego sam mislio na rezonantnu kutiju koja se nalazi prije kutije filtera za vazduh.
    Ona sluzi da stisa ,,buku'' usisa. Sa njenim razmontiranjem (jedan saraf) dobice se dublji zvuk, ali samo na preko 3000 o/min.

Ne igraj se i ne skidaj filter za vazduh, ne smijem ni da pomislim st bi bilo ako bi pokupio, recimo, vodu sa puta.

ja moju Alfu odrzavam kod Fandja u PG i sipam samo Selenia ulje.
    Redovno odrzavanje i neces da brines
    brum brum brum bruuuuuuuuuuuuuuuum
    i kez od uva do uva

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Slične teme

1. GDI, JTS, FSI motori
    Od Laki GSi u forumu Ubrizgavanje gasa FSI , JTS, GDI...
    Odgovora: 38
    Posl. poruka: 11.02.2021, 20:42
  2. VM motori
    Od Chubbs u forumu Dizel motori
    Odgovora: 9
    Posl. poruka: 06.02.2017, 16:42
  3. BMW & PSA motori 1.6L
    Od gordi014 u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 01.02.2008, 13:02
  4. VR6 motori
    Od veca311 u forumu Nemačka