Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Daewoo Tacuma/chevrolet r 1.6 problemi i kako da ih rešim?

Član od
    18.08.2022
    Garaža
    Daewoo tacuma

Daewoo Tacuma/chevrolet r 1.6 problemi i kako da ih rešim?

Dobar dan svima nasledio sam navedeni auto pa sam rešio da ga malo sredim imam 3 problema ako njega:
    1. Cup Holder može da se otvori i brzo i lepo se otvara ali ne može da se zatvori kada se čuje Klik i ja pustim odmah se vrati u otvoren položaj. Zanima me kako bi mogao da dodjem do tog dela mislim da ga izvadim i pogledam.
    2. Upaljena lampica za check engine pricao sam sa električnom rečeno mi je posle priključivanja dijagnostike da je to zbog toga što je u automobil ugrađen gas i da je normalno koliko sam skonta o nešto oko senzora za zagdenje pokušao sam da obrisem kod ali nakon nekoliko kilometara ponovo se pojavio.
    3. Zadnje desno staklo ne može ni da se otvori ni da se zatvori verovatno je u pitanju podizač stakla pošto se ništa ne čuje kada se pritisne dugme ni kod vozača ni kod prozora tačnije ne čuje se motor da radi zanima me kakav je proces skidanja podizača.

Ako imate nekih ideja kako da rešim ove probleme molim vas javite se.

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    1. Youtube search, možda je neko snimio kako se popravlja držač.

2. CE lampica nebi smela da gori iako je plin ugrađen. Ali to mora majstor da reši.

3. To bi bilo bolje da prepustiš majstoru. Može ds bude osigurač, prekidač ili motor. U svakom slučaju treba znati kako da se ispita.

Član od
    18.08.2022
    Garaža
    Daewoo tacuma
    Citirati Originalno postavljeno od sErGiO Pogledati poruku
    1. Youtube search, možda je neko snimio kako se popravlja držač.

2. CE lampica nebi smela da gori iako je plin ugrađen. Ali to mora majstor da reši.

3. To bi bilo bolje da prepustiš majstoru. Može ds bude osigurač, prekidač ili motor. U svakom slučaju treba znati kako da se ispita.
    Osigurači su sve dobro dugmad isto prebacio sam ih sa te strane na drugu stranu i oni rade. A što se tiče prvog pitanje pretražio sam i Google i YouTube i nigde nema kako se skida taj deo.

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    Onda je najverovatnije motor riknuo. Nađi na otpadu polovan pa vidi da li možeš sam da ga zameniš. Ima tu posla i zezanja oko skidanja tapacirunga, naročito za nekoga kome to nije zanimanje.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Slične teme

1. Daewoo Tacuma šema kompjutera
    Od rekordan u forumu Elektro odeljenje
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 23.08.2017, 09:44
  2. Toyota Avensis ili Daewoo Tacuma?
    Od lenny u forumu Koji automobil da kupim
    Odgovora: 9
    Posl. poruka: 29.08.2012, 12:55
  3. daewoo tacuma 1.8,AC sekvent ili?
    Od misterno u forumu Autogas (razno)
    Odgovora: 1