Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Rezultati 49 do 57 od 57

Tema: Prekršajna prijava za prodat auto

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A6 1.8T
    Unosi bloga
    1
    Citirati Originalno postavljeno od zoranbg Pogledati poruku
    a porez? a tablice ?druga saobracajna?

posle overe ugovora,fakticki auto bi trebao dastoji i dalje kod vlasnika,dok ne prodje PROCEDURA placanja poreza,pa onda da odu zajedno u sup da vrate tablice i saobracajanu,a novi vlasnik da preda i saceka za novu, pa tek kad dobije tablice i saobracajnu,da dodje kod vlasnika da stavi tablice i tera auto.

ko ce da pristane da na takav nacin kupi auto ?!

e to ti je primer bez ' praznog hoda' ,znaci auto na parkingu bez tablica,dok nedobije nove tablice kao treba,ili ako netreba dok novi vlasnik ne dodje sa novom saobracajnom,da moze da ga tera.

ma da, mnogo je bolje dati ovlašćenje nekom klošaru kom oči u životu nisi video pa kad napravi sranje, zakukati država dučini nešto.
    You know your in an E30 when when your gas gauge waves hello to you constantly.
    Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.
    Speed's just a question of money. How fast you wanna go?

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Toyota Corolla E 210
    bas tako. i jos jednom - Ovlascenje je dokument koji sluzi samo preprodavcima da izbegnu jedno placanje poreza.
    Kids in the back seat cause accidents, accidents in the back seat cause kids.

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A6 1.8T
    Unosi bloga
    1
    klošarima. nazovimo ih pravim imenom.
    You know your in an E30 when when your gas gauge waves hello to you constantly.
    Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.
    Speed's just a question of money. How fast you wanna go?

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Toyota Corolla E 210

Član od
    23.03.2005
    Garaža
    Grande Punto 1.2
    u al me istumaciste

@Chubbs nigde ja nisam napisao,da neko treba da prodaje na ovlascenje,cak sta vise totalno sam antiprotivan.

a i napisao sam dok je vecina jos uvek tako prodavala kola,ja vec skoro PAR DECENIJA ,prodajem auto samo na ugovor. NE DAM ovlascenje.
    auto na ovlascenje,da ne lazem sad,mislim da nisam NIKAD kupio.
    ali jesam davno na parce papira sa dva potisa ))) , i sa tim ladno prosao u agenciji za prenos koje su davno postojale,pre vise od 20 god

vesele 90e ))

@Sri98 priznajem za to nisam znao,da mozes samo sa ugovorom u MUPu da pravno obavestis MUP da nisi vise vlasnik vozila,i da na konto toga,ne snosis nikakve posledice na prekrsaje,zlocine i ostalo sta se pocini sa tim automobilom.i da ima dajes ime osobe koja je ubuduce odgovorna.

ja nisam cuo od nekog koga znam,da je on nesto kao prodavac isao u mup da odjavljuje sa sebe vozilo.
    verujem ti na rec.
    i ubuduce cu to da koristim.kad prodajem
    Lakota withdraw from treaties, declare independence from U.S.

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Toyota Corolla E 210
    Uvek je lakse sa konkretnim argumentima. Ima ih dosta i u mup-u koji ne znaju za taj clan zakona. kao i to kada bi se kaznjavalo sve sta je predvidjeno kao prekrsaj u raznim zakonima, niko ne bi ni do trafike stigao bez kazne. (npr danas aktuelno po medijima kolika je kazna ako ubijes skakavca)

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    Juče sam dobio odgovor na podnetu Molbu za zabranu registracije u kome piše da je od 23.10.2020. godine vozilo prešlo u vlasništvo druge osobe. Znači da su verovatno bili prisutni kad je patrola 16.10. iste godine pisala kaznu pa su brže bolje požurili da prenesu auto na svoje ime jer im je verovatno policajac rekao da mogu da im stavim zabranu

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    Bio sam na saslušanju 03.06. i evo danas mi je konačno stigla presuda. Sve u svemu proglašen sam krivim jer nisam odjavio tablice ali kao olakšavajuća okolnost je uzeta činjenica da sam prodao auto (dostavio sam ugovor sudu) i izrečena mi je OPOMENA i da platim troškove u visini od 1000 dinara u roku od 15 dana.
    Eto možda cela ova priča nekom pomogne

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Toyota Corolla E 210
    opomena je kada znaju da u sustini nisi kriv, ali po papirima jesi. mozes ti sada i zalbu vecu za prekrsaje......

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Slične teme

1. Prekrsajna prijava!
    Od djolers4 u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 14.10.2010, 18:34
  2. Pomoc drugari hitno! Prodat Golf 4 motion!
    Od iwcham1979 u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 189
    Posl. poruka: 02.10.2007, 19:11
  3. Prodat Aston Martin
    Od BRABUS u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 19
    Posl. poruka: 14.03.2007, 22:59
  4. Prijava za slomljenu ruku...
    Od Srdjan u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 17
    Posl. poruka: 15.05.2006, 21:41

Members who have read this thread in the last 5 days: 0