Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 37 do 38 od 38

Tema: Prekršajna prijava za prodat auto

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Razgovor izmedju OSL.a i mene.
    ****** vozi neregistrovan auto i usput meni tovari prijave zbog neodjavljivanja, šta da radim? Pa jel njegov auto, nije, na meni je još uvek... Pa jel platio, jeste... onda je njegov.. Ako ja nadjem auto i uzmem ga da odjavim i ostalo? (onda dodje SRi sa) pa jel platio, jeste onda je njegov i ne smeš da ga oduzmeš... i da ne gnjavim više, svaka kombinacija se završila jel platio, jeste onda je njegov
    Na kraju pitanje, ako je auto kod mene u dvorištu, ja sam vlasnik u saobraćajnoj da li je onda auto ukraden? Kaže pa nije (uzdržano) i bi tako

Nekad su stvarno bili seratori sa tim prevodom i prevelikim dažbinama pa smo svi razumeli to registruj na moje ime i teraj ali to nekad nije bilo dobro, danas je to tepsija ribe i nema opravdanja da auto ostane na tebi a drugi ga vozi...

Danas je nešto drugo nenormalno, radnik je kupio auto i čekamo 2 nedelje da neka drndara odredi ili šta već odradi sa porezom da platimo, auto stoji u dvorištu plaćen i gleda ga... Neverovatno, ja se posvadjao u agenciji na tehničkom, mislio da me zeza a svugde isti odgovor...
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Honda Civic
    Neverovatno je da si se ti posvadjao.

Ocigledno je najsigurnije da se auto preda tek nakon placenog poreza, najbolje u MUP, pred salterom za promenu podataka o imaocu vozila.

Sve ove ideje sa prijavama kradja, odjavljivanjem tablica i slicno su na lepoj ivici krivicnih dela, a to nikome ne treba zbog admistrativnih zavrzlama.
    Kids in the back seat cause accidents, accidents in the back seat cause kids.

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Slične teme

1. Prekrsajna prijava!
    Od djolers4 u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 14.10.2010, 18:34
  2. Pomoc drugari hitno! Prodat Golf 4 motion!
    Od iwcham1979 u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 189
    Posl. poruka: 02.10.2007, 19:11
  3. Prodat Aston Martin
    Od BRABUS u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 19
    Posl. poruka: 14.03.2007, 22:59
  4. Prijava za slomljenu ruku...
    Od Srdjan u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 17
    Posl. poruka: 15.05.2006, 21:41

Members who have read this thread in the last 5 days: 20