Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Obeležavanje parkinga ispred kapije

Član od
    19.05.2020
    Garaža
    Reno megan

Obeležavanje parkinga ispred kapije

Poštovani u mojoj ulici su obeležena parking mesta od strane preduzeća Metroparking jug d.o.o.. Moje pitanje je, da li ispred svake kapije treba da stoji, obeležen prostor koji omogućava prilaz kapiji ili ne? Da li postoji pravilo da se obeležavaju samo tzv. velike kapije (gde ulaze automobili) a manje kapije ne? Da li ima uticaja to što se u kući nalazi invalid i nema drugog ulaza? Unapred hvala.
    Izmenio/la ninepo; 19.05.2020 u 12:59.

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Honda Civic
    Obzirom na tvoju lokaciju i sajt navedene firme, lici da su za potrebe grada LE obelezili parking mesta da bi grad prihodovao i da je to sve kako treba, jedino sto ce te kostati.
    Kids in the back seat cause accidents, accidents in the back seat cause kids.

Član od
    31.05.2009
    Cela situacija sa parking servisima u bilo kom Gradu je napravljena da bi se još malo "štrpnulo" iz džepa gradjana i plus da bi se zaposlio partijski kadar. Doduše počeli su oni od onomad, ali slatko je slatko za sve, pa i one možda buduće. Sve je počelo davno, kada je svugde bilo zabranjeno parkiranje, a onda su došli Parking servisi i iscrtali za parkiranje sve ono što je bilo zabranjeno i objasnili nam "jadnim" kako napokon imamo gde da parkiramo, normalno za skupe pare.
    Što se tvog pitanja tiče, to ne može da ti odgovori niko, jer nešto piše u Gradskoj odluci, koju bi trebalo da nadješ i pročitaš, ali se uglavnom svodi na ono što neki koji crta odluči u datom trenutku. Ispred moje kuće u Nišu su na kolskim kapijama obeležili žuto da ne može da se parkira, bez intervencije sa moje strane.
    Kada bi se mi manje plašili ne bi nas, tako bolno,"jašili" !!!

Član od
    28.04.2010
    Garaža
    Ford Mondeo mk3
    Ima uticaja ako je tu invalid, samo se mora podneti zvanični zahtev nadležnim organima za koje moraš da se raspitaš koji su i gde se nalaze.

Slične teme

1. Automatsko otvaranje i zatvaranje kapije, uradi sam
    Od broj 123 u forumu Uradi(o) Sam
    Odgovora: 75
    Posl. poruka: 09.10.2014, 13:56
  2. Ponovo se beli ispred kuće ;-)
    Od Boki Ar u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 12
    Posl. poruka: 03.06.2014, 13:30
  3. Ostaje žuta traka ispred Sajma
    Od rajmax63 u forumu Saobraćajni zakoni i propisi
    Odgovora: 22
    Posl. poruka: 11.03.2012, 15:10
  4. SMS plaćanje parkinga - NEZAKONITA RADNJA
    Od [darkside] u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 46
    Posl. poruka: 26.02.2010, 17:00
  5. Pronalazenje parkinga kod Ekonomskog fakulteta
    Od stefanves u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 27
    Posl. poruka: 04.10.2009, 22:07

Members who have read this thread in the last 5 days: 1

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •