Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Linux iskustva

Član od
    18.03.2019
    Garaža
    Peugeot 205

Linux iskustva

Zdravo svima,
    evo postavljam ovu temu "Linux iskustva" ovdje iz znatiželje da li se netko od vas koristi Linuxom i kakva su iskustva.
    Ja osobno prije nekoliko godina sam prvo instalirala Ubuntu u dual-bootu s Windowsima, da bi u prilično kratkom periodu nakon toga eliminirala Windoze. Potom sam prije cirka godinu i pol dana prešla na Solus - Budgie s kojime sam skroz na skroz na skroz zadovoljna. Em što mi je njegov detaljno poliran dizajn prekrasan, em što su performanse fantastične.
    U tih godinu i pol dana koliko upotrebljavam Solus nisam imala niti jedan jedini problem tehničke prirode. Usput rečeno, Solus je rolling distribucija (redovno ažurirana najnovijim drajverima i aplikacijama), što znači jednom instaliraš i miran si za cijeli život. Osim toga, naravno, kao i svaki drugi Linux distro, Solus u odnosu na Windowse ne potrebuje za nikakvom zaštitom od virusa i svakojakih ostalih zloćudnih kodova.
    Kroz ovaj video link možete se bliže upoznati s jednom nedavnom recenzijom Solus opertivnog sustava:

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    U vise navrata sam koristio razne Linux distribucije, davno to bese. U pocetku je bilo zeznuto instalirati Linux, a i podesiti ga da radi sve kako treba ali je kasnije to postalo mnogo jednostavnije. Nazalost softver koji ja koristim nije moguce naci u verziji za Linux i samim tim daleko mi je jednostavnije da koristim win platforme.

Slične teme

1. Linux - Fedora
    Od Franjo u forumu Računari
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 29.07.2011, 09:57
  2. Multi OS - Windows+Linux
    Od Franjo u forumu Računari
    Odgovora: 4
    Posl. poruka: 08.06.2011, 00:06
  3. Linux hitno
    Od 1nsane u forumu Računari
    Odgovora: 6