Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 37 do 39 od 39

Tema: Nemiran rad na leru

Član od
    26.02.2014
    Garaža
    VW Jetta
    Citirati Originalno postavljeno od Dora Pogledati poruku
    Pošto si sad otišao daleko sa pametovanjem da ti rečem.. Ako zameniš creva 2 za 3 i injektore znaćeš da li su oni ok da ne menjaš dizne u beskra i prve su ti bile sasvim ok. Da pojasnim, crevo sa dva staviš na tri i kabel sa dva staviš na tri, time dobijaš da drugi injektor radi na cilindru 3 pa ako i onda imaš problem, nije do injektora.

Ono zašto ti sad ovo pišem je sledeće.. Vakum postoji u svemiru i vakum mašini ali tu nije baš beskrajan mada ako cepamo0 dlaku nije ni u svemiru ima tu po koja čestica tu i tamo koja plivka.. Znam da bi Expendable imao što šta da mi reče na ove reči ali ne čita srećom

U mehanici se kaže potpritisak ali je u narodu a i medju majstorima uvreženo da se kaže vakum tako da ti to nije greška.

Taj vakum je obrnuto proporcionalan tvom mišljenju, na leru je najveći a na punom gasu je najmanji, sad kako je to moguće nebih da se upuštam, to će Hirurg kad izmeri običnim manometrom pritisak na isparivaču

Taj tvoj motor nije ništa posebno da bi imao tako izlomljenu crtu multiplikatora. Možda sam dva puta do sada napravio i gore izlomljeno ali je to bilo na jednom turbu gde je duplo podignut pritisak, neki manijak je "konstrusao" svoju usisnu granu a vreme ubrizgavanja je bilo max 6 ms pa ti tu sad strpaj parametre...

Multriplikator je uvek kao kad maziš devojku, blago se izdiže, ima parabolu koja kasnije pada na dole i do kraja se pruža u jednoj ravnoj crti. Zašto je to tako nemam pojma ali je tako. Imaš na netu zilion primera.

LFT i te ružene reči?? Brate slatki ti nema laptop a šteluješ po trimovima, nadam se da neko vozi a ti gledaš da se slupaš.. Na dve slike koje si poslao poslednji put imas razliku u trimu 10% ne treba ti da gledaš na drugom mestu, piše ti tu na ekranu. Verujem da je kasnije još gore ako je na leru 10%.

I na kraju, trebalo je ugraditi noviji ili jači uredjaj koji ima OBD korekciju, to nije tvoja greška ali da ti odmah kažem, hiljade automobila je ugradjeno bez uredjaja koji ima ISA 2 ili 3 ili OBD korekciju pa su trimovi ok.

Odjava, game over.
    Koji je uredjaj od staga noviji od q box???
    Greska jeste što nije uzeo sa OBD to sam odmah rekao.....

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Pa q box plus, ubedjivao si ga da ima prekidač koji ti imaš a nema jer je stariji (prostiji) model. Plus ima obd a basic nema. Kao što sad svaki ima ugradjene žice za emulator nivoa benzina a pre "par" meseci nije imao. Kad se pojavi neko takav ubedjivaće ga neko da ima emulator a nema

Sumnjam da je on išta uzeo nego je majstor turio šta je hteo..
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    26.02.2014
    Garaža
    VW Jetta
    Majstorski je tako

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Slične teme

1. Nemiran rad
    Od u forumu Tehnički deo
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 14.09.2010, 18:53
  2. Nemiran rad u leru, Hyundai Matrix 1.6 DOHC
    Od Nezki u forumu Prijemno odeljenje
    Odgovora: 12
    Posl. poruka: 06.06.2010, 19:15
  3. Ford Scorpio 2.0 DOHC nemiran na leru
    Od Markedjani u forumu Venturi sistemi
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 21.11.2008, 12:59
  4. Nemiran rad na leru, Scenic 1.9dci
    Od u forumu Dizel motori
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 01.08.2006, 17:07
  5. nemiran rad na leru - novi problem...
    Od mirdza u forumu Problemi-rešenja
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 25.11.2005, 13:45

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •