Postovani,

izvinjavam se na prethodnom postu, pogresno je unet jer sam nov i nisam znao kako ovo funkcionise.

Pre neki dan sam podigao sertifikat i karticu vozaca. Primetio sam da na kartici vozaca u redu 5a stoji broj vozacke dozvole koji je isti kao i broj vozacke dozvole koji stoji u redu 5 na vozackoj dozvoli (sto je i logicno). Ono sto mene interesuje je koji broj ima nova, zamenjena vozacka, sa upisanim kodom na njoj??? Jer, ako se menja vozacka valjda ide i drugi broj na njoj (a onda se on nece slagati sa brojem na kartici vozaca).

Unapred hvala na tacnim informacijama. Evo malog objasnjenja zasto mi je to bitno. Ja sam u slovackoj vec bio predao da mi se prevede vozacka dozvola, i ona je izradjena i ceka me u njihovoj policiji da je preuzmem. Ali, na njoj nemam upisan kod. Kako sam u medjuvremenu ovde u Srbiji dobio karticu vozaca, i jos uvek koristim nasu vozacku dozvolu, ja bih sada ovde upisao kod i predao tamo da pokusam da ga prevedem jer imam informaciju (doduse, neproverenu) da kod slovaka to moze. Ja sam inace i njihov drzavljanin pa pokusavam da to iskoristim i za kod kao i za vozacku.