Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 13 do 14 od 14

Tema: Giulietta sređivanje

Član od
    28.09.2005
    Garaža
    Giulietta ,PUG 106,
    Oksimoron: Alfa - dizel, kako može biti lep zvuk ? Isti onaj traktorasti sound dok je hladan kao na svim JTD mašinama, posle 2000 o/min bruji previše u kabini. Dok se krstari po autoputevima, baš umara, na kratke oštre vožnje nije loš osećaj, ali bih mogao i bez njega. Na semaforu ga ne čuješ, start-stop je po difoltu uključen, valjda je gasi da zaboraviš da je dizel, jer se jasno čuje u kabini na leru .Za one koji spolja čuju zvuk, ne znam. Posle svakog gašenja motora ključem, vraća se u natural mod iz dynamic-a, k'o 30 KS manje. Ja sam ustvari ciljao benzinjaru, ali su im cene iste kao dizelima, malo ih ima, i verovatno su ti navijeni motori doviđenja posle 200 tisuč km.
    Kad porastem kupiću si Giuliu ...ili DS5...
    Dreknuo za registraciju juče 33 000.
    "Bio bih zahvalan ako neko moze da mi pomogne da resim problem da me ne zavlace "majstori" i da bespotrebno dajem pare na silne preglede"
    "Ja sam duboko ubeđen da reč predsednika Rusije, kao i reč predsednika Srbije, vredi daleko više nego finansijske garancije preduzeća."

Član od
    28.09.2005
    Garaža
    Giulietta ,PUG 106,
    "Bio bih zahvalan ako neko moze da mi pomogne da resim problem da me ne zavlace "majstori" i da bespotrebno dajem pare na silne preglede"
    "Ja sam duboko ubeđen da reč predsednika Rusije, kao i reč predsednika Srbije, vredi daleko više nego finansijske garancije preduzeća."

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

1. Sirotinjsko sređivanje rubova i limarije
    Od banconi u forumu Detalji i izgled automobila
    Odgovora: 14
    Posl. poruka: 11.06.2012, 20:16
  2. Alfa Romeo Alfetta / Giulietta
    Od Sasha u forumu Modeli automobila
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 04.07.2006, 00:27

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme