Strana 17 od 17 PrvaPrva ... 7121314151617
Rezultati 193 do 199 od 199

Tema: Fiat Idea 1.4 16v

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    Svaka ti čast, većina ljudi nebi ništa dirala već bi vozili tako kako jeste obzirom na starost i vrednost auta

Član od
    26.11.2007
    Garaža
    Fiat Idea 14.16v lpg
    Ne smem da ga zapustim, ako ne sredim odmah moze tako da ostane pa ce sledece a kada se nakupi onda nema spasa. A vodim se time, da nije bitno koji auto imaš vec kako ga odžavas.
    Inace jedna od stvari koje nisu bile kako treba na kolima su lajsne oko šoferšajbne, nisu ispucale nego se nesto naborao gornji sloj plastike. Ja juce vrnuo da vidim kako napreduje on ih skinuo kaze ja cu osmirglati ofarbati, ne moze to da ostane tako. Pokusao sam to da kupim drugo ali nema novo a polovne lose.
    Ceka se farba da stigne, ja mislio to bude odmah gotovo mada je guzva pa se ceka.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

Član od
    28.04.2010
    Garaža
    Ford Focus mk3,5
    Kao i sa prethodnim autom i sa ovim je Sloba na visini zadatka sa održavanjem i sredjivanjem. Svaka čast.
    A vodim se time, da nije bitno koji auto imaš vec kako ga odžavas.
    Ispravan stav, ali nažalost sve je manje takvih vlasnika automobila.

Član od
    26.11.2007
    Garaža
    Fiat Idea 14.16v lpg
    Hvala FMIII
    Auto ce biti gotov veceras, uhvati ga vikend.
    Sta je uradjeno? Hauba, branik prednji, kod zadnjeg branika je izgoreo lak na delu do zadnjih vrata, deo koji je najvise izložen suncu tako da je taj deo pripremljen i ušprican. Donji deo zadnjeg branika nije diran, tu ima koja ogrebotina od parkinga i to ce tako ostati. Ogrebotina ispod levog retrovizora koja je bila baš duboka je sanirana, tako da su vozačeva vrata ofarbana do lajsne. Jako sam zadovoljan kako je nijansa ispala.
    Naravno nije sve savrseno, pala je muva na sred haube i tu se zalepila a odmah pored i brat komarac. Svi ofarbani delovi se šmirglaju i poliraju. Trenutno majstor šmirgla vrata, hauba je pripremljena za poliranje. Svakako ću ga kompletno ispolirati a majstor ce sad ispglati najvece nedostatke. Evo koja fotografija.

Član od
    26.11.2007
    Garaža
    Fiat Idea 14.16v lpg
    Auto ponovo na drumu. Sastavljen, zazori upasovani na braniku maksimalno moguće, bilo je malo zezanja.

Lajsne šoferšajbne ispale ovako

Kad je trebao kući neće da upali samo klikće, šta je, ono pukla + klema. Zamenjene obe.

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    Ja lično smatram da treba da pređeš na nekog njemca jerbo ´talijan se stalno nešto kvari

Član od
    26.11.2007
    Garaža
    Fiat Idea 14.16v lpg
    Teško

Strana 17 od 17 PrvaPrva ... 7121314151617

Slične teme

1. Lopovluk na parkingu Idea Extra u Oml. Brigada
    Od Transporter u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 25
    Posl. poruka: 10.12.2006, 18:40

Members who have read this thread in the last 5 days: 18

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •