Strana 25 od 25 PrvaPrva ... 15202122232425
Rezultati 289 do 293 od 293

Tema: F1 2018

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera
    Alonso: Bio sam zabrinut pre kvalifikacija

Španac je rekao da se sjajno oseća nakon osvajanja sedmog mesta na kvalifikacijama u Monaku.

„Jutros smo bili tek petnaesti pošto smo napravili grešku sa podešavanjima bolida. Bili smo jako zabrinuti, a sada se osećamo sjajno nakon osvajanja sedmog mesta. Bilo je jako stresno u kvalifikacijama. Ovde ste uvek pod pritiskom i morate biti na maksimumu. Nema prostora za greške i oklevanje. Sećam se nekih ranijih trka ovde kada sam vozio sa 90,95% svojih mogućnost jer sam znao da prolazim u naredni deo kvalifikacija, ali ne i danas“, izjavio je Alonso.

You can run, but you can't hide.

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera
    Sainz: Moj krug u Q3 je bio jako stresan

Španac je sebio sigurao osmo mesto nakon kruga za koji je rekao da je bio jako stresan.

„To je bio moj najbrži i najstresniji krug u životu. Morao sam mnogo da radim u kokpitu, sve se dešavalo brzo i nije bilo prostora za grešku. Bilo je jako zabavno, ali i stresno. Nismo očekivali da će nas McLaren i Force Indija preskočiti. U Q1 i Q2 i u Q3 sam morao da dam 110% svojih mogućnosti. Vremena su potpuno izjednačena u sredini poretka i nijanse su odlučivale raspored na gridu“, izjavio je Sainz.

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera
    Vettel: Nikada nismo imali realnih šansi za pol poziciju

Sebastian Vettel nije uspeo da se domogne nove pol pozicije ali će zato startovati iz prvog reda.

Vozaču Ferrarija nedostajalo je nešto više od 0.2 sekunde u svom brzom krugu da se nađe ispred Daniela Ricciarda ali je ipak uspeo da zabeleži bolju poziciju od Lewisa Hamiltona.
    “Možemo biti srećni, ali mislim da smo mogli da uradimo i više. Ipak, pokušali smo da idemo do kraja, izvukli maksimum iz bolida i došli do drugog mesta. Red Bull je imao bolji tempo još od četvrtka. Ja bolid nisam u nekim trenucima mogao da vozim onako kako sam želelo, bila je neizvesna sesija plus smo morali da na najbolji način kontrolišemo gume. Sada je sav fokus usmeren za sutra i to će biti duga trka.” izjavio je Vettel.

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera
    Force Indija zadovoljna učinkom na kvalifikacijama

Oba vozača tima uspela su da uđu u Q3.

“Veoma sam srećan. Danas smo pokazali snagu kao tim i prikazali dobar rezultat. Ovu su najvažnije kvalifikacije u godini i zbog toga sutra imamo priliku da dođemo do poena. Tim je uradio fantastičan posao da spremi bolid. Moj krug u Q3 nije bio najbolji ali se bolid veoma dobro ponašao. Sutra je ipak dugačka trka a tamo se zarađuju bodovi.” kazao je Esteban Ocon – 6. mesto.

“Bile su ovo veoma napete kvalifikacije, ali smo zabeležili dobar rezultat za ceo tim. Veoma sam srećan kako sam odradio posao u Q1 i Q2, gde sam imao perfektne krugove možda i najbolje tokom vikenda. Malo me je delilo od šestog mesta. Esteban je takođe odradio odličan posao što i meni daje sapomopouzdanje za trku. Videćemo kako će se hiper meka guma ponašati u trci.” dodao je Sergio Perez.

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera
    Citirati Originalno postavljeno od YUgisa Pogledati poruku
    Budimo srecni da se ne trka VW

Strana 25 od 25 PrvaPrva ... 15202122232425

Slične teme

1. Mazda 2018 design contest
    Od Vocko u forumu Opšte diskusije o automobilima