Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 25 do 26 od 26

Tema: Pug 307 sw 2.0 66kw..potrosnja dizela

Član od
    06.11.2021
    Garaža
    Punto evo
    Citirati Originalno postavljeno od Bane016 Pogledati poruku
    Kao prvo forum je za svaku pohvalu....Problem kao na svom autu nisam nasao pa zato otvaram temu...Auto sam kupio pre 20ak dana...pre dva dana sam odradio veliki mali servis zamenio sam sve sto treba zupcast,pk, spaneli,pumpa , ulje filteri,antifriz 3l nalio...e sad pre servisa nisam obratio paznju na potrosnju ...dok sad po bordu me brine ta situacija sa potrosnjom...problem je sledeci...auto u leru dok stoji i radi na prosecnoj potrosnji stalno povecava brojku 10.1,10,2,10,3 ili ako sam ga zbudzio u prvoj i stanem da na prosecnoj potrosnji pise 15,1 on opet povecava taj broj i tako u nedogled na svakih 20ak sekunde dok na trenutnoj potrosnji nista ne pise stoje one crtice...a kad vozim gradsku voznju prosecna potrosnja se spusta dok u voznji trenutna potrosnja u gradskoj naprimer u trecoj brzini na 1,9obrtaja 40/50na sat bude 5.7 / 6.0,6,......ako moze neko da mi pomogne sta bi moglo da bude bio bih zahvalan...

Da napomenem auto lepo pali lepo vuce mirno radi pavilan rad...
    Druze,ja bio na dijagnostici pokazao gresku eger ventil,isti je ociscen i onda sam primetio ove simptome kao sto si ti napisao....jel si resio problem?

Član od
    28.09.2005
    Garaža
    Giulietta ,PUG 106,
    Šta vam je tu problem? Ako ste resetovali trip kilometražu, pa imate samo mali broj km, kad stojite u mestu trošite gorivo i prosečna potrošnja se povećava, i odmah to vidite na bordu. Kad krenete da vozite, povećava se broj kilometara od momenta reseta, pa vam pada i potrošnja, ako ne divljate sa pedalom. Sipajte goriva do vrha rezervoara, pa posle izvesnog vremena dopunite, i to delite sa pređenim km, najpribližniji podatak o pravoj potrošnji. A prosečna po bordu, i naročito trenutna - taraba...
    "Bio bih zahvalan ako neko moze da mi pomogne da resim problem da me ne zavlace "majstori" i da bespotrebno dajem pare na silne preglede"
    "Ja sam duboko ubeđen da reč predsednika Rusije, kao i reč predsednika Srbije, vredi daleko više nego finansijske garancije preduzeća."

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Slične teme

1. gas a aspuh k'o u dizela
    Od veselinovic u forumu Sekvencijalni sistemi
    Odgovora: 17
    Posl. poruka: 20.03.2015, 22:18
  2. Odgovora: 21
    Posl. poruka: 15.07.2010, 22:17
  3. Potrošnja dizela na JTD mašinama
    Od dusan147 u forumu Italija
    Odgovora: 46
    Posl. poruka: 17.10.2008, 17:53
  4. Dizne kod dizela