Strana 1 od 6 123456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 71

Tema: Lancia Y - ženomobil

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166

Lancia Y - ženomobil

Pretražih u poslednjih mesec dana Beograd i okolinu da nađem auto za suprugu. Da je dobar al´da nije skup Skrpili smo neke evrove i dogovorili se da probamo da nađemo neki mali gradski auto za te pare pa smo gledali svašta, od Opel Agile i Corse C, preko Seicenta i Punta da bi na kraju došli do Lancie Y. Elem auto je pronađen u Ostružnici, uvezen iz Italije i juče svečano registrovan na gospođu Godište 2001., motor 1.2 8v 60ks, ima klimu i pali na pola ključa Kilometraža je šatro 109000, mada sam na poklopcu filtera vazduha našao natpis da je isti menjan na 109000 a sinoć kad sam otvorio poklopac i izvadio filter vidim da je baš prljav, pa bih rekao da je km bar za 30-40000 vraćena. Enterijer je baš lepo očuvan i čini mi se da nema mnogo tragova korišćenja.
    Iskoristio sam priliku pa sam odma naprskao carbon cleanerom leptir gasa i malo ga očistio.

Od ulaganja ima da se zameni ulje i svi filteri, antifriz, termostat, svećice, reostat ventilatora kabine i kablovi koji su matori i ispucali pa ću gledati da ih što pre zamenim. Reostat ventilatora naručujem danas, termostat takođe a sve ostalo je već kupljeno. Zamenio sam mu i metlice brisača odma sinoćke.
    Dobiće i sve 4 nove gume ovih dana i nadam se da mu je za sada to to. Za koji mesec kada skupimo još koju kintu odradićemo mu i veliki servis i ima gospođa samo da tera

Za sada samo ova slika, sinoć sam u garažu otišao bez telefona i mrzelo me da se vraćam u kuću ali ovih dana kad uhvatim vremena slikaću sve što radim.

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Lep auto, da se fino i mirno vozi
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    Zahvaljujemo na lepim željama. Danas sam bio vredan te sam kupio u Tempu 4 nove gume Starfire 165/70 R14 i novi termostat Vernet. Reostat ventilatora sam našao polovan u Čačku za 10€ i poručio, inače to isto s...e u Nišu košta 20€

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    Evo šta je sve kupljeno:

Zamenjen termostat i antifriz:

Kao i svećke:

Danas ako stignem menjam ulje i teram kod vulkanizera.

Član od
    23.03.2005
    Garaža
    Grande Punto 1.2
    lep izbor automobila.lep dizajn i proverena i ekonomicna mehanika. uzeo sam u identicnoj dimenziji starfire gume. samo sam ja uzeo allseason. ovako na suvom za sada tihe , i rade posao. racunam da ce biti i odgovarajuce kada i ako padne sneg.
    Lakota withdraw from treaties, declare independence from U.S.

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    I ja sam jurio all season ali nije bilo u Beogradu, nego da se poruči pa da stignu za 2-3 dana a nisam hteo da čekam a i ukapirao sam da mu letnje gume nisu tako loše tako da sam se odlučio da uzmem ove zimske.
    Elem zamenjeno je ulje i filter ulja, namontirane su gume, akumulator sam stavio da se puni (za svaki slučaj), naprskao sam kedere silikon sprejom, zamenio reostat ventilatora i za sada to mu je to. U februaru planiram da mu malo utegnem trap jerbo lupka malo napred ali nije hitno.

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    Zamenjen mali hladnjak jerbo nije moglo da se vozi normalno od zamagljenih stakala. Stari hladnjak:

Rekao sam majstoru da usput promeni i sijalice na tabli koje ne svetle, nadam se da je i to uradio. Videćemo večeras

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    Od poslednjeg javljanja zamenili smo jos i prednje plocice, kociona creva i kocionu tecnost, kao i kablove. Danas je majstor detaljnije pregledao auto i uradio veliki servis tako da smo mirni dok je auto kod gospodje. Inace majstor rece da je bas dobar auto i da nem ni tackicu rdje odozdo.

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166

Red face

Eo i malo slika:

Samo još ove ratkapne da skinem i da pošaljem kolegi Slobodanu da ih prefarba a

Član od
    26.11.2007
    Garaža
    Fiat Idea 14.16v lpg
    Biće ti jeftinije da uzmeš druge

Šalu na stranu , ako ti je stradala samo ta prednja desna onda ti je ovo najbolja varijanta http://www.ap-sport.rs/prodavnica/in...oduct_id=48505

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    Nisam ni znao da imaju takve ratkapne u prodaji. Hvala za informaciju

Član od
    13.01.2009
    Garaža
    Fiat 131 1300
    Daj neki info o gumama kako ti izgledaju sada posle nekog vremena
    Heavy horses ! Move the land under me ...

Strana 1 od 6 123456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Lancia tds
    Od djidji u forumu Italija
    Odgovora: 16
    Posl. poruka: 09.01.2009, 02:41
  2. Lancia Y - 1.2
    Od PerkeNS u forumu Koji automobil da kupim
    Odgovora: 3
    Posl. poruka: 04.12.2008, 17:49
  3. Lancia k 2.4 20v
    Od Tech u forumu Problemi-rešenja