Strana 36 od 36 PrvaPrva ... 26313233343536
Rezultati 421 do 422 od 422

Tema: F1 2017

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera
    Grosjean doneo nove bodove Haasu u Belgiji

Francuski vozač uspeo je da zabeleži 7. mesto na VN Belgije.

“Ovo je bila paklena trka. Znali smo da možemo doći do bodova, ali ne i do sedmog mesta. Nisam imao dobar start ali sam od tada počeo da forsiram. Degradacija na ultra mekim gumama je bila dobra. Planirali smo strategiju sa jednim zaustavljanjem jer smo sumnjali da će Force Indija da krene sa taktikom od dva ulaska u boks. Posle sigurnosnog automobila pokušao sam da obiđem i bolid Renaulta ali oni su bili previše brzi. Zadovoljam sam rezultatom i mislim da smo obavili dobar posao ovde u Belgiji.” kazao je Romain Grosjean.

You can run, but you can't hide.

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera
    Force Indija: Naši vozači više se neće trkati jedan protiv drugog

Trkački šef tima Otmar Szafnauer izjavio je da će Force Indija uvesti određena pravila koja moraju da se pridržavaju oba vozača.

Sergio Perez i Esteban Ocon tokom cele sezone imali su određene duele na stazi, koji su se često završavali kontaktom između njih. Ovaj slučaj ponovio se i Belgiji i to čak dva puta. Naime, Perez je jednom prilikom stisnuo Ocona na prilazu Eau Rouge krivini, desio se kontakt posle čega je Francuz ostao bez prednjeg krila a Meksikanac je doživeo defekt na pneumatiku.
    “U budućnosti oni više neće imati priliku za tako nešto. Mi smo ih puštali da se trkaju sve do sada, ali oni ne umeju da poštuju tim pa tako više neće imati priliku to da učine. Trebali su da paze jedan na drugog. Sve smo trpeli do trenutka kada je u pitanju došla njihova bezbednost.” kazao je Otmar Szafnauer.

You can run, but you can't hide.

Strana 36 od 36 PrvaPrva ... 26313233343536

Slične teme

1. Srecna Nova 2017.
    Od shime u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 31.12.2016, 23:08
  2. 2017 Land Cruiser
    Od baraba u forumu Automobili članova
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 20.11.2016, 20:00

Ovlašćenja postavljanja