Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Motorscan Leader 8000

Motorscan Leader 8000

Zna li, odnosno ima li iskustva neko od Vas sa ovakvim uredjajem?

Kliknuti na sliku za veću verziju 

Ime:	20160429_142323.jpg 
Pregleda:	36 
Veličina:	79,0 KB 
ID:	2695

Kod mene je još od 2007god sa neuspešnim pokušajima aktiviranja.
    Postoji li u Srbiji neko ko servisira Motorscan?
    Kada bi se mi manje plašili ne bi nas, tako bolno,"jašili" !!!

Član od
    03.08.2013
    Garaža
    pezo 206
    Da li si uspeo da ga popravis, sta te muci kod tog analizatora izduvnih gasova? Vidim da imas istu ultrazvucnu kadu kao i ja, Kako si sa njom zadovoljan? Ja zalim za starom kineskom kadom koja je perfektno radila do skora, propala mi je kadica-rezervoar, a elektronika i dalje besprekorno radi...
    Izmenio/la dobri nikola; 07.09.2016 u 21:18.

Nisam uspeo da ga popravim ni ja ni jos jedno 5 majstora, uglavnom softverasa. Problem sa njim je taj sto ne moze da radi samostalno vec preko kompjutera, koji ide uz njega, ali nece da uspostavi vezu sa istim. Mozda ima veze i ono redovno kalibrisanje u ovlascenom servisu, ali takvog kod nas nema. Pisao sam davno italijanima i oni su mi odgovorili da ga spakujem i posaljem za Italiju, pa ce da poprave i vrate. S obzirom da je to onako jeftina varijanta, odustao sam od te mogucnosti. Jedna interesantna stvar vezana za njega je ta sto je bio jedan majstor koji je nesto radio sa kompjuterom i uspeo da ga pokrene, radio je jedno 2 dana, i to vrlo lepo, a onda kvrc i nista posle toga.
    Sto se tice kadice skoro je kupljena i nije mnogo upotrebljavana, pa i ne mogu da ti kazem kako sluzi.
    Kada bi se mi manje plašili ne bi nas, tako bolno,"jašili" !!!

Član od
    03.08.2013
    Garaža
    pezo 206
    Sam analizator je odlican mozda bi mogao da pitas koliko bi te kosala popravka i program za povezivanje sa racunarom. Ja imam analizator novije generacije i on mi je osnovni alat u radu. Samostalan je bez ikakvih prikljucaka sa racunarom, moram priznati da su italijani korektni. U roku od dve nedelje dobijo sam narucene senzore ( 3 komada da imam u rezervi ), jer je jedan propao usled dugotrajnog rada.

Sa kado nisam uopste zadovoljan, nemogu da kazem da neradi. Ali nije ni blizu ko originalana kineska, manje snage ali ne da drmusa - trese tecnost za pranje. Zaomi je sto mi je propala kada - rezervoar u predelu gde se lepi sa generatorom...

Slične teme

1. auto do 8000-10000
    Od stojadinov u forumu Koji automobil da kupim
    Odgovora: 10
    Posl. poruka: 07.10.2008, 07:21
  2. Motorscan 5600 dijagnostika
    Od BaneT u forumu Dijagnostički uređaji (alati)
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 11.06.2008, 21:42

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •