Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 13 do 16 od 16

Tema: tehnicko upustvo za citroen ax

Član od
    28.09.2005
    Garaža
    Giulietta ,PUG 106,
    Nigde reči "hvala"...
    "Bio bih zahvalan ako neko moze da mi pomogne da resim problem da me ne zavlace "majstori" i da bespotrebno dajem pare na silne preglede"
    "Ja sam duboko ubeđen da reč predsednika Rusije, kao i reč predsednika Srbije, vredi daleko više nego finansijske garancije preduzeća."

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A3
    Unosi bloga
    1
    a tek nece biti kad vidi da nije na srpskom...
    You know your in an E30 when when your gas gauge waves hello to you constantly.
    Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.
    Speed's just a question of money. How fast you wanna go?

Citirati Originalno postavljeno od uglavnom.bezopasni Pogledati poruku
    Članarina
    Huh, naravno da NE.

CFS su osnovali entuzijasti i praktično ga pretvorili u javno dobro, primarno sa ciljem međusobnog druženja, susreta i razmene praktičnih informacija. U međuvremenu je prerastao u nešto sasvim jedinstveno - kao i što je CBC jedinstven po nečemu što se ne može naći na takav način na drugim forumima.

Ukratko - nema članarine, niti reklama ( a što je karakteristično za one auto foruma koje su pojedinci svojevremeno osnovali da bi ih u međuvremenu sasvim komercijalizovali i iz njih crpili zaradu).

Koliko vidim CBC nije takav - a nije ni CFS. Admnistracija ovog poslednjeg (a verujem i cbc-a) je takva i toliko zrela da su joj najvažnije stvari u životu one koje se ne plaćaju novcem, što bih rekao da je slučaj i na CBC-u.

Inače, svaka čast za uputstvo, HVALA vrlo (tebi i cbc-u)- mislim da će sad i ljudi na CFS-u to moći da skinu.
    Izmenio/la DS9; 07.12.2015 u 21:25.

Ima svega na internetu samo treba da znaš šta tražiš i kako (kako pitati gugla, mada sve više "čita misli" i na osnovu prvog ukucanog slova pogodi šta ću dalje da kucam) i imati strpljenja najbolji linkovi, ako nisu prvi pogodak, onda se nalaze od 6 do 10 strane... ko ima strpljenja da proveri 150+ linkova uvek nađe ono sto mu treba.
    Fifteen years of research he'd filed from one planet alone and they'd cut it to two words. "Mostly Harmless."
    11.04. 0:12 #2
    Rule #51: Sometimes — You're Wrong!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

1. TEHNICKO UPUTSTVO NA SRPSKOM JEZIKU ZA FIAT STILO
    Od STILISTA u forumu Teorija, teh. dokumentacija
    Odgovora: 67
    Posl. poruka: 09.01.2015, 22:29
  2. Citroen XM V6 3.0
    Od Team9 u forumu Sekvencijalni sistemi
    Odgovora: 3
    Posl. poruka: 10.05.2009, 11:27