Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 16

Tema: spc 960

Član od
    01.11.2015
    Garaža
    Fiat

spc 960

pozdrav svim forumasima dali neko zna gdje mogu apbdejtovat spc 960 odnosno imam problem nece da se konektuje na vozilo

Član od
    28.09.2005
    Garaža
    Giulietta ,PUG 106,
    Radila ti je pa prestala, ili problem sa nekim novim vozilom ? Potrošio si pravo na 2 besplatna apdejta ?
    "Bio bih zahvalan ako neko moze da mi pomogne da resim problem da me ne zavlace "majstori" i da bespotrebno dajem pare na silne preglede"
    "Ja sam duboko ubeđen da reč predsednika Rusije, kao i reč predsednika Srbije, vredi daleko više nego finansijske garancije preduzeća."

Član od
    01.11.2015
    Garaža
    Fiat
    da radila pa prestala uredjaj sam kupio polovan veryija 25,0 i nikad nije mogao da radi ni sa jednim adapterom tj kad prikopcam adapter nevidi ga a sad nece da se konektuie ni na jedno vozilo

Član od
    01.11.2015
    Garaža
    Fiat
    problem rijesen serijalni port neispravan jos da nabavim apbdejt i to bi bilo to

Član od
    05.05.2014
    Garaža
    Opel

Član od
    01.11.2015
    Garaža
    Fiat
    koliko vidim ovo je spc max a kod mene je spc 960 verzija softvera 25.0 a kolilo znam ima verzija 28.0 na srpskom jeziku

Član od
    05.05.2014
    Garaža
    Opel
    Citirati Originalno postavljeno od goran7436 Pogledati poruku
    koliko vidim ovo je spc max a kod mene je spc 960 verzija softvera 25.0 a kolilo znam ima verzija 28.0 na srpskom jeziku
    Zato sam i postavio i pitao???

Član od
    01.11.2015
    Garaža
    Fiat
    svakako sam zahvalan adali imas samo softver ili iuredjaj zanimaju me njegove mogucnosti a sto se tice 960 nemogu stupit u kontakt sa izvjesnim Josef Atila iz Beceja on se time bavio odnosno bio njihov distributer

Član od
    05.05.2014
    Garaža
    Opel
    http://www.spc960.com/home_corp/home_en/index.htm Ovde mozes da im posaljes e-mail i registrujes se ,mada tu tesko da ces sta da uradis!!!Zato sam i pitao !!!Poslednja ver SW-a je V 25.0 zaV 28 veruj mi nisam cuo. Samo znam da Argentinci na Oficijalnom sajtu za SPC Max imaju poslednju ver iz 2008. a za prevod na Srpskom ???? Veruj mi nisam cuo za tu verziju. Atila davno neradi te diag a i pokusacu ja da ti nadjem Tel. od njega jer u Beceju imam nekih Kolega iz struke Autoelektronike. Pogledaj ti ovaj Argentinski sajt mada nigde po stranim forumima nisam nasao nista o SPCu...Nemam taj uredjaj ali imao sam prilike da vidim na MAXu rad Scopa , sto me je i zanimalo a inace baziran sam na Namenskim Dijagnostikama. Moje iskustvo i preporuka je od Univerzalaca BBST-6000 u fulu sa Euro-bag i Azija-bag Adapterima i D Scope2 Osciloskopom za nase podnevlje, a i za ST 6000 mog svakom pomoci za Abdejte jer ja trenutno koristim V-161 i sada cu za koji dan da ga podignem na ver-171 i smatram da je jedna od boljih Univerzalaca za nase uslove rada jer ti netreba ni Lap top niti sta... A sto se tice Texe imao sam i Texu TXT i veruj mi da je ona nula!!!Delphi VCI ti je ko i Texa samo sto nema navodjenja u seme vozila a ni malo ne zaostaje tako da za tvoj SPC-960 scener pokusacemo da nadjemo nesto.
    Izmenio/la clico; 08.01.2016 u 15:56.

Član od
    01.11.2015
    Garaža
    Fiat
    puno hvala na savjetima osim spc ja imam i delphi vci i jos obd 2 kablova tipa lm, vag com mpps pa se ponesto i odradi ali da se razumijemo ja nisam elektronicar vec automehanicar pa mozda ponesto i lupam ali mi valjda nece niko zamjerit a sto se tice delphija kod mene je kinez mogu reci da sam zadovoljan s obzirom na njegovu cijenu mada je to po meni klasicni obd2

Član od
    05.05.2014
    Garaža
    Opel
    Citirati Originalno postavljeno od goran7436 Pogledati poruku
    puno hvala na savjetima osim spc ja imam i delphi vci i jos obd 2 kablova tipa lm, vag com mpps pa se ponesto i odradi ali da se razumijemo ja nisam elektronicar vec automehanicar pa mozda ponesto i lupam ali mi valjda nece niko zamjerit a sto se tice delphija kod mene je kinez mogu reci da sam zadovoljan s obzirom na njegovu cijenu mada je to po meni klasicni obd2
    Niko ti zameriti nece i nikada nije sram pitati!!! Bolje pitaj , jer nije sramota nego napraviti neku nesagledivu posledicu stetu... Ni ja ako vec Sedam godina sam Prof u tim Vodama neznam sve...I ja sta neznam pitam Kolege, niko na ovom Svetu nezna sve(nije posisao svu pamet Sveta)!!! ELM 327 - 1.4 predpostavljam je home made uz dobru edukaciju i pravilno koriscenje postoje dosta SWa koji rade Motornu grupu na vecini Vozila i pracenje parametara,u pitanju je samo pravilno podesiti baud rate i radice solidno. Posto posedujes VCI-Delphi pretpostavljam da ti je ver SWa 2013.3 Univerzalac koji napominjem radi za svaki ulozeni Dolar iz Made in PRC (Kine) i parira TEXA diagu a uz Delphi +WOW mozes imati Alat za svoju namenu. U Autoelektronici je veliko ulaganje!! Namenske Diag pa Programatori pa ... jos sto cuda i svakim danom ti sve vise i vise treba neznam te ovaj Adapter te onaj Programator pa Diagnostika i td...Budes li imao Volje i Elana da ucis , videces u nekim momentima bice ti jedna mala supljina u svemu . Kaze sve sto vise ucim vidim da nista neznam!!!Sta zatreba tu smo za pomoci.. Za tvoj 960 V25.0 potrudicu se da ti nadjem SW , kazem ti koliko sam ja upoznat to je zadnja verzija SWa a za Srpski i ver 28 nisam cuo a ako ko jeste neka me ispravi i za nju nije problem naci je, ako postoji a na Oficijelnom sajtu mozes videti kod Argentinaca da je i koje poslednje lansirano za diag..Cuvaj taj skener jer ovaj MAX ima dobar scop...

Član od
    01.11.2015
    Garaža
    Fiat
    meni spc radi na verz. 25.0 na srpskom jeziku laptop mi je pravio problem sa ser. portom a za verziju 28 sam cuo od Atile a moj uredjaj je od njega samo sto ja nisam direktni kupac ja sam uzeo od preprodavca diag. uredjaja a brojevi tel sa pocetne stranice su sada nevazeci

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •