Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Koji dijagnostički uredjaj kupiti???

Član od
    08.12.2014
    Garaža
    Ford Focus 2 mk.2

Koji dijagnostički uredjaj kupiti???

Imam jedno pitanje:Vez duze vreme ne mogu da se odlucim koju bih dijagnostiku kupijo.Ako mozete da mi pomognete koju dijagnostiku da kupim,interesujeme neka univerzalna dijagnostika kao sto je launch ili greends-3 nesto tako.Pocetnik sam pa me interesuje vase misljenje sad ne znam sta ko misli o launch-u da li je dobra iako je kinez ili vec sta. Hvala unapred.

Član od
    01.05.2009
    Garaža
    AUDI,VW
    sve zavisi koliko novca mislis da utrosis na tako nesto...za sve novce imas sve...
    launch nije los,mada licno kad sam kupovao dijagnozu,tad po preporuci,pre sam se odlucio za skuplju varijantu i uzeo brain bee.

Član od
    02.03.2011
    Garaža
    OPEL ASTRA G Z16XE
    ja radim sa multi dijagovim atalom i zadovoljan sam.Nije original ali radi korektno.Mada svaka ima neke nedostatke i neke grupacije vozila koje losije radi

Član od
    05.05.2014
    Garaža
    Opel
    Dali planiras rad kao Profesionalac ili Home made Ako imas sredstava od uni diag odluci se izmedju BB-a i Texa-txt txc a posto vidim da si iz grupacije Ford kupi i CDP-a i on ti radi puno stvari i vredi svaki Euro ulozen.Budes li se profi bavio Autodijagnostikom samo namenske pa tako redom dok ni ti nebudes znao sta imas i sta ti jos treba. Neznam dali si Majstor ili Pocetnik koji nezna za sta da se odluci... U svakom slucaju pretresi forum i vidi sta ko i koju grupu Auta radi i sa cime. Na tebi je odluka sve zavisi koliko si voljan uloziti i sta raditi za u buduce???

Član od
    27.01.2019
    Garaža
    Peugeot
    Stara je tema, ali da podelim neko moje iskustvo...
    Naime imam Delfi, zatim Wurth, VCDS, Lexiu, koristio sam Autoboss, zatim Autel, Launch i mnoge druge...
    Ali mislim da za dijagnostiku čovjek mora sebi da postavi pitanje: Za šta želim koristiti dijagnostiku?

- Ako misli raditi samo sa određenim firmama, kao recimo za VAG, onda neka uzme sebi VCDS, ODIS, CAN PRO i sl. koju koristi sami proizvođači, svakako da se može naći i neki dobri klovnovi pomenutih uređaja... Ili ako ćes raditi sa PSA, onda uzmi Lexiu i miran si kada je Pezo i Citroen u pitanju, nista bolje nećes ni naći...

- Ali ako si poput mene, da volis raditi sa svim autima najbolja je Launch, kvalitet-cena-mogucnosti-pokrivenost...

Slične teme

1. Univerzalni dijagnosticki uredjaj "VISA"
    Od goxy u forumu Dijagnostički uređaji (alati)
    Odgovora: 13
    Posl. poruka: 18.08.2009, 16:00
  2. Preporuka, koji uredjaj za PUG 607?
    Od Igor_sd u forumu Sekvencijalni sistemi
    Odgovora: 4
    Posl. poruka: 13.06.2009, 16:47
  3. koji uredjaj za vw G60
    Od slavko u forumu Sekvencijalni sistemi
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 21.11.2007, 23:46
  4. Dijagnosticki uredjaj
    Od u forumu Dijagnostički uređaji (alati)
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 18.04.2007, 23:08

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •