Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: prepravka Honda crx

Član od
    13.04.2014
    Garaža
    skala 55

prepravka Honda crx

Negde sam video ubačen motor od opela u hondu crx,mene interesuje da li može od yugo floride.
    Skupi su delovi za honde,tu bih koristio homokinetičke od floride i glavčinu sa ležajem od floride.
    Našao sam staru hondu crx 85' i samo da se odrade nosači motora i to je to.
    Ne interesuje me šta hondin motor može,meni se svidja karoserija,enterijer,motor i menjač bi zastavu.
    Jer ima neko da zna malo više o takvim mogućnostima,imam alata,aparat co2,nisam kupio rel i autogeni,ali s obzirom da nigde ne radim ja hoću jeftino održavanje.

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Ubacivali su ljudi sve u svašta tako da sigurno može ali sumnjam da ima koje baš tako nešto radio. No imaju ljudi iskustva sa preradama.
    Problem može nastati za tehnički pregled i registraciju takvog vozila pa bi prvo to morao da se raspitaš pre početka radova...
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A3
    Unosi bloga
    1
    po najnovijem, ne moze nista osim motora koji je i bio unutra. Sve ostalo je sex sa Agencijom za Bull Shit, bez lubrikanata.
    You know your in an E30 when when your gas gauge waves hello to you constantly.
    Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.
    Speed's just a question of money. How fast you wanna go?

Član od
    05.06.2008
    Garaža
    Yugo 1.1 EFI
    Treba ti potvrda proizvodjaca vozila da ti dozvoljava takvu modifikaciju sto ces tesko dobiti niti je definisano sta to tacno znaci... Po zakonu je moguce ali u praksi nemoguce za sprovodjenje legalo... Sto se tice ugradnje posto znam da moze Hondin u Zastavu tj da su radili onda fizicki moze i suprotno Jedino sto svi praktikuju varenje poluosovina tako da u ovo slucaju bi isla poluosovina od Zastave do menjaca i Hondina kod glavcine... Mislim da ce koriscenje Zastavine glavcine biti komplikovano zbog uklapanja sa ostatkom oslanjanja...
    Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."

Slične teme

1. Prepravka Venturi u Lcs
    Od lomisa u forumu Venturi sistemi
    Odgovora: 14
    Posl. poruka: 14.11.2013, 00:11
  2. Prepravka čekrka
    Od ada u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 21.03.2011, 15:25
  3. audi 80 prepravka
    Od zverko01 u forumu Uopšteno o kvarovima - popravkama
    Odgovora: 8