Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Bosch Kts 200 reaktivacija.....

Član od
    13.05.2007

Bosch Kts 200 reaktivacija.....

Poz ljudi....
    Na mom kts-u 200 za 45 dana istice licenca....Zvanicna reaktivacija mi nije opcija jel je skupo a kako ne zivim od toga definitivno otpada....Jel moguce napraviti nesto izbegavajuci zvanicne distributere i servise????

Član od
    01.05.2009
    Garaža
    AUDI,VW
    ti isti zvanicni mogu da ti ponude i kljuc ispod ruke ili ti kopiju.mada ima neko sigurno ko moze da ti to odradi.
    steta,dobra dijagnostika,al su je ukenjali sa tim skupim kljucem.najgore od svega sto to vise ne moze da se naplacuje kao ranije.kad sam meni uzimao dijagnostiku,samo zbog njesra od tog zakljucavanja sam izbegavao boscha.tad sam uzeo b.bee koja takodje solidno radi i dan danas i nema zakljucavanja.placa se dopuna koju mozes da odradis kad ti hoces i kad ti treba.

Član od
    13.05.2007
    Heheh evo dosao sam do 0 dana.....Juce sam cackao neki C5 oko Bsi-ja i prikljucim Bosch da iscitam greske i dodje da imam 0 dana jos.Uredno sam iscitao greske,obriso ih i to je to.
    Hteo sam da pitam jel zna neko koliko se dugo moze koristiti jos ova dijagnostika po isteku licence to jest dok skroz ne prestane raditi????

Chobo13 trazio sam varjantu za ispod ruke ali ovde kod mene ne nalazim nista.....Bio bih ti zahvalan ako znas neki kontakt!!!!
    Hvala unapred

Član od
    28.05.2014
    Garaža
    Alfa Romeo GT JTDm
    Pokušaj da vratiš sistemski datum, na računaru, na perio za koji imaš licencu. Ja sam to uradio drugaru koji u servisu ima KTS 540 i na moje iznenađenje upalilo je. Evo prođe skoro dva meseca i radi.

Član od
    05.05.2014
    Garaža
    Opel
    Ne uporedjuj KTS 200 I KTS 540 ...
    Citirati Originalno postavljeno od furio Pogledati poruku
    Pokušaj da vratiš sistemski datum, na računaru, na perio za koji imaš licencu. Ja sam to uradio drugaru koji u servisu ima KTS 540 i na moje iznenađenje upalilo je. Evo prođe skoro dva meseca i radi.

Slične teme

1. ECU motronik BOSCH 4,1 ml
    Od vlasta u forumu Problemi-rešenja
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 13.12.2007, 23:49
  2. bosch pumpa
    Od SAAB PoWeR u forumu Dizel motori
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 03.06.2007, 19:44
  3. Bosch pumpa
    Od Vocko u forumu Dizel motori
    Odgovora: 3