Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 144

Tema: Majstori za nase Peugeote - Preporucite Peugeot servis

Član od
    26.07.2005
    Oprema je ista (tj radi isti posao) ja probao
    Jackie Stewart jednom je pitao Davida Purleya (legendarno hrabrog vozača koji je, smatra se, preživio najveću G-silu u povijesti čovječanstva) gdje točno koči prije određenog S zavoja. Purley ga je začuđeno pogledao:
    - Kako to misliš, kočim?

Citirati Originalno postavljeno od dfast
    Sluzbeni auto park smo odrzavali kod njih, znaci 15-ak do 20 vozila sto 306, 307, partneri i experti. Sve diselasi, hdi. Auta koja su trpela sve radnje posto su sluzbeni. Prijateljske cene u najmanju ruku sto se tice rada, delove smo uzimali kod njega ili u Veranu. Dosta besplatnih radnji i saveta, iskljucivanja kojekakvih greski,... ne rade po satu nego po ucinku. Ulice ne mogu da se setim ali mogu da objasnim, iz Glavne u Zemunu negde otprilike kada se prodje centar i krene mala uzbrdica, sa leve strane se odvaja ulicica neposredno kod pumpe. To je ta ulica a servis je sa leve stranei ima oznaku Pezo-a. Ima i jedan servis sa desne ali nije taj. Nemam mapu bgd-a ovde a nazivi ulica se brzo zaboravljaju.
    Da vozim Pezo-a odrzavao bi ga kod njega.

.
    Ulica se zove Dobanovacka, a ranije se zvala Georgi Dimitrova
    1. Ako vam izbezumljena supruga resi da izadje iz kola u voznji (uz pretnju razvodom), znajte da niste jedini, meni se to redovno desava.
    2. Danas je Petak. To je dan kada se Beogradjani vracaju kuci.
    3. Ima jedan grad, a pored je Beograd.

Peugeot 206 2.0 HDi

Guest
    Mislim da bih mogao da preporucim Panter -godinama su mi servisirali Peugeot 309 1.9d 1992 sa kojim sam presao preko 400000 km i prodao ga prosle godine u voznom stanju.Za starije modele su ok ,pa ipak je gazda Sloba ucio zanat u Tehnoservisu,sto se tice novih modela samo pustajte Dekija da vam popravlja auto mada je on sada tamo sef pa koliko sam video samo nadgleda.DA dobar je i Servis Sale u Jase ignjatovica/marinkova bara/,on je dosta povoljnjiji sa cenama od Pantera i ima dosta polovnih delova

Dobar majstor za pezoa ima na Medaku, zove se Zeljko, servis AST, Ulica Brane Cosica, ulazi se iz Zaplanjske, paralelna Medakovicevoj.

Dobar je majstor, zna dosta, ali je rdjav covek sklon laganju.

jel cuo neko za onog lika iz Indjije sto rastura Pezo-e ???
    treba mi njegov broj, al nema teoreme da ga nadjem... zna neko?

Član od
    02.10.2004
    Garaža
    PEUGEOT 206 XS 1.6
    Misliš na ovog :

Peugeot Servis Sale

nadam se da je taj... zvacu ujutru da vidim.
    hvala mnogo u svakom slucaju!

Gorane svaka ti cast... Covek sve nadje
    1. Ako vam izbezumljena supruga resi da izadje iz kola u voznji (uz pretnju razvodom), znajte da niste jedini, meni se to redovno desava.
    2. Danas je Petak. To je dan kada se Beogradjani vracaju kuci.
    3. Ima jedan grad, a pored je Beograd.

Peugeot 206 2.0 HDi

e, sad sam nesto citao celu temu, nije mi jasno ono sto CLD kaze za snajin 307 2.0 ide 190!? na koju foru onda moj 406sw i to dizel sa 110 KS ide skoro 200 po brzinomeru, a dosta je tezi od 307!?

Član od
    12.03.2005
    Partner :
    Zovem telefonom i pitam: "dobar dan, P 307 slabo koci, pedala je tvrda, cas koci normalno cas ne...
    Odgovor, idite u Verano oni jedini imaju softver za kontrolu abs-a to je sigurno to...
    Verano:
    Pozvao telefonom da pitam , rekose dodji u deo servisa Rapido, ne treba zakazivanje , pregled sa dijagnostikom kosta 1602dinara.
    Tamo zateknem majstore koji se nerviraju sto im aparat za kafu na prijemnom odeljenju guta novac nego sto slusaju na sta se zalim, odhebu oni mene kao idi tamo iza u veci servis, tamo me isto odhebu kao ne mozemo mi da te primimo, nisi pricao sa nama, kod nas se zakazuje, i slobodan termin je tek za 8 dana... idi ti lepo kod onog sto ti je rekao da dodjes do nas... Kazem ja ne bi ni dosao da mi nisu rekli preko telefona tako i tako, sta me sad setate sat vremena oko boxa a auto niko nije pogledao, na sta on pozove momka iz dela za "brzi servis" koji mi rece da se strpim da ce neko ipak da pogleda...
    Prodje tako skoro 2 sata dok nije dosao majstor iz velikog servisa koji je na parkingu gledao auto sve zajedno 15 minuta, bez da ga je digao na dizalicu o nekoj dijagnostici da i ne govorimo.
    Posalje on mene da pitam posto je deo, koji naravno nemaju na lageru, ceka se 10 dana (servo kocnice) i kosta oko 110 evra, zamena oko 45-50 evra.
    Odem na preporuku prijatelja na karaburmu, cini mi se servis "Kablar", cena za ruke ista kao u Veranu, deo da kupim sam.
    U povratku ipak svratim do Partnera, momak koji mi je rekao da idem u Verano je pregledao auto i kaze da nije crkao servo kocnice, ipak je abs a dijagnostiku ima samo Verano...
    Odnos detekcije kvara je 2:1 u odnosu Servo kocnice : ABS
    Deo kod partnera se isto narucuje i kosta 10 000 dinara.

Preporuka za neki normalan servis?

Guest
    Mislim da je to ok cena u Panteru ,pretpostavljam da ti se Dejan javio on je tamo sef

Član od
    12.03.2005
    Mozda je tebi ok da su skuplji od Verana, meni nije.

Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Majstori za nase Citroene
    Od Aladin u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 46
    Posl. poruka: 02.02.2012, 15:12
  2. Majstori za naše Renaulte - preporučite servis
    Od trikosm u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 25
    Posl. poruka: 27.03.2011, 15:18
  3. servis za peugeot 407
    Od miflaaa u forumu Francuska