Strana 3 od 37 PrvaPrva 1234567813 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 435

Tema: Prognoza rezultata trke F1 - tip za kladionicu

Član od
    11.11.2004
    Garaža
    Vektra

Lightbulb

Da dodam... ovo na prethodnoj strani je pokušaj hvatanja većé kvote... Ako igramo siguricu, onda:

1. Fetel

2. Veber ... mnogo su brži od ostalih.

Član od
    04.11.2009
    Unosi bloga
    14
    Citirati Originalno postavljeno od Boki Ar Pogledati poruku
    Da dodam... ovo na prethodnoj strani je pokušaj hvatanja većé kvote... Ako igramo siguricu, onda:

1. Fetel

2. Veber ... mnogo su brži od ostalih.
    Slažem se! Kao da su ostali F2 (bivša). Neverovatno, po prvom treningu.
    Treći bi trebao da bude Alonso.

Možda bude i: Fetel, Alonso, Veber (po sistemu Monce).

Al' ajd' da vidimo i KVALIFIKACIJE za konačnu reč.
    Expendable also known as the Stalker, further known as http://www.motornaulja.blogspot.com "Malo znanja - opasna je stvar" ili bolje ništa ne znati nego malo znati, šteta koju ćete tako napraviti je ograničena (u profesiji).

Član od
    11.11.2004
    Garaža
    Vektra

Arrow

Odličan vizuelni doživljaj i demonstracija sile Red Bull-a.

Fetel napustio trening pre kraja... Dečko ima u bolidu nešto što ostali nemaju. Gledao sam njegov on-board krug. Niti jedan suvišan pokret upravljača, minimalne korekcije putanje, jednostavno - igra se.

Član od
    04.11.2009
    Unosi bloga
    14
    Kao i par puta do sada Mercedes u petak ne bude dovoljno dobar, pa zablista u kvalifikacijama, a u trci kako-kad.
    Nije ni tako mnogo iznenađujuć poredak (nisam gledao trening) osim što je Weber morao da bude bar treći a trebao da bude drugi. Kako god, Grožanu staza leži a kada je tako može da bude jako dobar. Ipak, mislim da u trci neće biti baš na postolju.
    Poredak?
    Hmmm ...
    1) Fetel
    2) ? (Rozberg) {kao iznenađenje Alonso}
    3) Hamilton ili Weber (u svakom slučaju)
    4) vidi prethodno
    5) Alonso
    6) Grožan
    7) Masa
    Expendable also known as the Stalker, further known as http://www.motornaulja.blogspot.com "Malo znanja - opasna je stvar" ili bolje ništa ne znati nego malo znati, šteta koju ćete tako napraviti je ograničena (u profesiji).

Član od
    11.11.2004
    Garaža
    Vektra

Odličan tip koji bih odigrao i sám.

Ako hoću da uhvatim iznenađenje onda:

1. Hamilton

2. Alonso

3. Rozberg...

Član od
    04.11.2009
    Unosi bloga
    14
    Pa ... nije bio loš tip.
    Alonso (zapravo) i nije iznenađenje (vozi k'o lud i kao da mu je 10 god. manje). Znam da dobro startuje ali ono mu je bilo "Alonso+", očekivao sam tek 1-3 mesta napred na startu pa zato i ona konzervativna prognoza (nije baš staza za preticanje, jedino su Mađarska i Monako gore po tom pitanju).
    Raikonen me je (prijatno) iznenadio. Ne zato što je sa 13. na 3. mesto teško izvesti (čak i najboljima) nego što je ceo vikend bio "kljakav" (ušinuo leđa ... verovatno u slobodnim aktivnostima, mislim, bolje bi mu bilo).
    Weber bi verovatno bio treći a sigurno četvrti da mu motor nije otkazivao poslednju trećinu ili četvrtinu trke.
    Fetel ... +60 ... sad su jedine teorije da Alonso sve pobedi a Fetel nijednom ne bude drugi (obojica završavaju sve trke) nego uvek treći (ili lošiji, čak i jedno četvrto u jedno drugo mu donosi titulu), ili da jednom ne završi i sve ostale trke bude drugi (Fetel) a Alonso sve pobedi. Čista teorija (iz kvantne fizike). Još jedna trka gde je Fetel bolji i teorija se svodi na to da više trka ne završi. Hoću reći, valjda je jasno ko je šampion za 2013. Alonso je sigurno drugi a za treće mesto (i drugo konstruktora) će se još voditi bitke.

Član od
    11.11.2004
    Garaža
    Vektra

Arrow GP Korea

Jeste, bio je dobar prošli tip...

Poznato je da Hamiltonu leži Yeongam i da voli da vozi na toj stazi. Vrlo velika verovatnoća kiše. Za QP moj tip je:

1. Hamilton

2. Alonso

3. Fetel

4. Raikonen

5. Grožan

6. Veber

Član od
    04.11.2009
    Unosi bloga
    14
    Za juče ... odlična prognoza. Skoro da ne bi ništa dodavao. Ipak, varijacija na temu:
    1) Hamilton
    2) Fetel (ne može (baš) stalno da pobeđuje, mada je najbrži i na suvoj stazi lako može da pobedi, makar n-ti put zaredom)
    3) Alonso (neće ga ovaj prethodni pustiti, još treba potrvrditi titulu)
    4) Veber
    5) Grožan
    6) Rozberg
    7) Raikonen
    ITD.

Član od
    04.11.2009
    Unosi bloga
    14
    E, prvi put smo se ispromašivali, do daske
    Raikonena sam zaista potcenio (kao da nije bilo dosta šta se desilo u Singapuru), ali Mercedes i Ferari sam precenio!!
    1) Čestitke Fetelu, očiglednom šampionu 2013. (već mogu da mu dodele titulu, kakva matematika, kakvi bakrači). Pobediće i Japan i bar još trku-dve. Ne može ga zaustaviti ni kiša (mislio sam, manji rizik da bi potvrdio titulu, ali posle ove trke to više nije opcija).
    2) Meredes i Ferari neće pobediti ni jednu trku do kraja šampionata. Na ovoj (Koreja) trci se ni vozači nisu istakli (mislim prava je sramota ostati iza Hukenberga, iako su loše bili podešeni bolidi). Rozberg još i nekako, ali opet je dokazao da je baksuz (zato sam i prilično dobro pogodio njegov plasman, ne zato što je sporiji od Hamiltona).
    3) Veber bi mogao da pobedi na jednoj trci i eventualno Raikonen.
    4) Grožan je dokazao da ima potencijal, sigurno će biti na postolju još neki put, ali ne očekujem i pobedu.
    5) I naravno, bez odustajanja, Fetel može nanizati još 3-4 pobeda do kraja, jednostavno je RB dominantan kao 2011. ma kao Meklaren početkom i krajem '80-tih. Ovim ne umanjujem kvalitet vozača. Trenutno je zaista #1 (niz godina; ni velikani iz prošlosti sa dominantnim bolidom nisu bili ovoliko sigurni i toliko kontrolisali svaku trku i to u takvom nizu, uz par izuzetaka; ne znači da je bolji od njih ali već se svrstao u TOP 5 svih vremena, objektivno).

Član od
    28.09.2005
    Garaža
    Giulietta ,PUG 106,
    Još odavno sam pisao da RB (ili bar Fetelov bolid ), ima neku kontrolu proklizavanja, a to su tek sada, kada je toliko očigledno i priznali.
    Fetel mi nije nesimpatičan, ali poslednje 2 trke nisam ni gledao,njegova tolika prednost sve kvari. Ne mogu da procenim koliko je on bolji ili ne vozač od ostalih, možda tek sa novim motorima dogodine, naročito ako svi dobiju tu mogućnost prikrivene kontrole proklizavanja.
    "Bio bih zahvalan ako neko moze da mi pomogne da resim problem da me ne zavlace "majstori" i da bespotrebno dajem pare na silne preglede"
    "Ja sam duboko ubeđen da reč predsednika Rusije, kao i reč predsednika Srbije, vredi daleko više nego finansijske garancije preduzeća."

Član od
    11.11.2004
    Garaža
    Vektra

Arrow GP Japan

Suzuka, pravi klasik od staze, ne oprašta greške. Dva RB-a opet ubedljivo brži od svih... I mnogo bolje leže na podlozi. Pokušaću, idem na iznenađenje:

1. Rozberg

2. Hamilton

3. Veber

4. Raikonen

5. Alonso

6. Fetel - negde će pogrešiti i izgubiti u vremenu

7. Grožan

Član od
    04.11.2009
    Unosi bloga
    14
    Moram priznati - hrabro!
    Malo je teže preteći a greške (staza) ne prašta.
    Rozberg je valjda ispunio kvotu malera, pa bi mogao dobro da prođe ali ne i da pobedi.
    Weber u poslednje vreme malo bolje startuje (nema pritisak da mora) a Fetel je ipak praktično prvak (jedino je bitno da bude ispred Alonsa) pa bi čak i Weber mogao da pobedi ali samo u slučaju da bude Fetel treći ... zna se već zašto (matematički još nije sve rešeno a ako Alonso bude treći uz još 4 trke teorijske mogućnosti postoje ...
    Varijanta 1 (za veću kvotu):
    1. Weber
    2. Hamilton
    3. Fetel
    4. Rozberg
    5. Alonso
    6. Grožan
    Varijanta 2 (realnija):
    1. Fetel
    2. Alonso
    3. Weber
    4. Rozberg
    5. Raikonen
    6. Masa

Strana 3 od 37 PrvaPrva 1234567813 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Vremenska prognoza
    Od Dora u forumu Pomoć oko korišćenja foruma
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 31.12.2012, 03:47
  2. Vremenska prognoza
    Od Dora u forumu Pravilnik i uputstva
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 30.12.2012, 16:53
  3. Ulicne Trke
    Od NORTH SIDE BOYZ u forumu Video materijali (automobili)
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 02.10.2012, 16:29
  4. Dyno tumačenje rezultata
    Od marija12 u forumu Lakši tuning
    Odgovora: 9
    Posl. poruka: 04.10.2011, 06:48
  5. Ima li rezultata sa danasnjeg draga?
    Od BOOST u forumu Drag & Drift racing
    Odgovora: 29
    Posl. poruka: 30.08.2005, 14:48

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme