Strana 24 od 28 PrvaPrva ... 1419202122232425262728 PoslednjaPoslednja
Rezultati 277 do 288 od 331

Tema: Zimske gadosti ili evo snega eboo njega...

Član od
    04.11.2009
    Unosi bloga
    14
    Svuda, manje-više, isto. Krupan sneg veje li veje. Evo već je sad na "3-4 daske, dvocolne".
    I po celoj nam (voljenoj) Šljivropi sneg 06. februara iznenadio putare (pa kad će, u maju?!), kao što je neko već (lepo) primetio pre mene.
    Još da već danima ne bruje na TV o ovome (najava sa svih medija) pa još i nekako (uspavao ih nenormalno topli januar ... bar druga polovina).
    Expendable also known as the Stalker, further known as http://www.motornaulja.blogspot.com "Malo znanja - opasna je stvar" ili bolje ništa ne znati nego malo znati, šteta koju ćete tako napraviti je ograničena (u profesiji).

Član od
    11.11.2004
    Garaža
    Vektra

Član od
    04.11.2009
    Unosi bloga
    14
    Ovdašnje smrdibube demonstriraju "silu" na +1 cel. Dva puta prošli kroz moj budžak i samo mi prave posao (prvi put još nekako ovo malopre je trošenje narodnog novca, posle će poskupeti usluge, pa da jer moraju da potroše zaostalu so i da plate naftu jer na zejtin su zabranili).
    Il' pet il' nijednu! - e od toga nismo mrdnuli ni pedalj.
    Expendable also known as the Stalker, further known as http://www.motornaulja.blogspot.com "Malo znanja - opasna je stvar" ili bolje ništa ne znati nego malo znati, šteta koju ćete tako napraviti je ograničena (u profesiji).

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    I kod mene, neverovatno, ima neki mali bagerčić i sklanja sneg sa kolovoza na ono izmedju kolovoza i trotoara, skoro pa pedantno.
    Čitaju forum garant. Ono što je još neverovatnije je da se pojavio posle sat i opet dočistio tamo gde su se kola pomerila pa nije mogao od njih.

Da napomenem da se sve sa kolovoza samo otopilo samo je komšija sa svog "trotoara" gde parkira tri vozila bacio sneg na put a ovaj je to prmestio na drugi "trotoar" Uglavnom, trudili su se danas iako nije trebalo
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Budite slobodni i otvorite uvek novu temu sa adekvatnim naslovom, nekom će u budućnosti koristiti. Ovo je tema sa naslovom koji je adekvatan temi i sve kaže. Ozbiljan ostatak teme "ZABRANA SAOBRAĆAJA ZA VREME SNEŽNIH PADAVINA" sam premestio tamo gde mu je mesto.
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    11.11.2004
    Garaža
    Vektra

Arrow

Kod mene u AR nemilice sipaju rizlu, kao da je džabe, razlozi su razumljivi, valja nekom uzeti novce za to. Snega ne pada još uvek ali hoće, trakav mi je osećaj u desnoj nozi.

Temperatura je otišla u minus, u najavi su par "ledeneih" dana. Živi i zdravi bili...

Član od
    11.11.2004
    Garaža
    Vektra

Arrow

Up-date. Sneg je počeo da pada. Iznad je greška u "ledenih", mrsko mi da prepravljam.

Član od
    01.05.2009
    Garaža
    AUDI,VW
    divcibare i zlatibor pada ceo dan.uzice pozega,poceo da pada jutros sa prekidima,al evo vec par sati pada li pada i dobro napadava...

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    U petak popodne sam putovao od posla do kuće 4 sata, inače stižem za 30-40 minuta. Evo i zašto:

1) Faktor iznenađenja - kao po običaju gradskim vlastima su puna usta pohvala na račun Beograd puta i priče o tome kako su nikad spremniji ali situacija na terenu ih demantuje. U petak je celo prepodne i deo popodneva padala kiša i susnežica, dok je temperatura bila oko 1-2 stepena iznad nule. Kako je najavljeno zahlađenje i sneg popodne, bilo bi logično da se pospe so bar po glavnim saobraćajnicama u toku dana kako bi se predupredilo da se zaledi ono što je padalo celog dana. Ali se to naravno nije desilo.
    2) Faktor ćelavih guma - ovo se uglavnom odnosi na državne firme poput GSP-a i Beograd puta. GSP-ovi autobusi, koji su išli u suprotnom pravcu od mog, kako sam primetio uglavnom su mileli - pretpostavljam da su dobre gume razlog tome. Cisterna Beograd puta se zaokrenula u Bulevaru kralja Aleksandra na deonici kroz Mali Mokri Lug i samim tim stvorio se neopisivi haos gde su ljudi stajali u kolonoma nekoliko sati. Bulevar i Ustanička su bili potpuno zakrčeni. Zglobni autobus GSP-a se,na uzbrdici kod Radmilovca takođe preprečio jer je krenuo u provaliju pa stao. Verovatno opet dobre gume. Da ne govorim o tome da sam usput video bar 3-4 GSP-va autobusa u kvaru, na nekoliko njih ni svetla nisu radila iako su bili u saobraćaju, a pritom na jednom od tih što im ni svetla ne rade baja vozi i telefonira!

Sve to dovelo je do totalnog haosa u petak popodne, a u medijima se pisalo veoma malo ili nimalo. Valjda nikoga ne zanimaju tamo neki građani drugog i trećeg reda koji žive u Kaluđerici, Vinči, Leštanu, Ritopeku, Boleču...

Član od
    23.07.2006
    Garaža
    Opel Vectra B 2.0DI 16v
    Pa to i nije Beograd... Pre ce biti da si nabrojao neka provincijska sela, zaseoke...
    EX OPEL KADETT E C14NZ TUNED WITH LPG EQUIPMENT BY IVAN T

NOW OPEL VECTRA B 2.0DI 16V (X20DTL)

SVE PROLAZI PA CAK I DOZIVOTNA ROBIJA

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    Sve je to Beograd, tako se vodi i po popisu stanovništva a i po tome što Grocka ima status (Beo)gradske opštine

Član od
    31.05.2009
    Garaža
    Saab 9000 cs 2.0T
    Citirati Originalno postavljeno od sErGiO Pogledati poruku
    Sve je to Beograd
    Samo se vi tešite. Biće Beograd kad dobijete autobuse kojima zimi radi grejanje a leti klima.
    ex SAABotražitelj

Slične teme

1. Koliko ima snega...
    Od Boki Ar u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 243
    Posl. poruka: 15.01.2016, 21:10
  2. Dubina sare kada nema snega i leda?
    Od milanjovanovic u forumu Saobraćajni zakoni i propisi
    Odgovora: 12
    Posl. poruka: 05.12.2015, 11:02
  3. Štafeta gadosti :)
    Od Dora u forumu WasteGate (odušak)