Strana 2 od 43 PrvaPrva 123456712 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 509

Tema: a u medjuvremenu, negde u Srbiji...

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Blamaže i sramote a onda oni treba kao da nas cepaju sa kaznama...
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    31.05.2009
    Garaža
    Saab 9000 cs 2.0T

Prilog temi

Ne znam da li mu je mesto ovde ili bi više odgovaralo Dorinoj temi o advokatima.

ADVOKATSKA “MAFIJA VREBA” NAIVNE GRAĐANE

Samo još u Srbiji i u Zimbabveu je moguće da stranku u sudskom sporu (za koji ona ne zna!) zastupa advokat (za koga nije ni čula!) čiji je jedini zadatak da spor izgubi.
    Više na linku:
    http://getosrbija.wordpress.com/2012...aivne-gradane/
    ex SAABotražitelj

Član od
    11.11.2004
    Garaža
    Vektra

Unhappy

Da li je moguće...?! Dokle više?

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A3
    Unosi bloga
    1

Re: a u medjuvremenu, u Srbiji...

Pravio krem od čokolade sa deponije

Vršačka policija uhapsila je J. K. (50) iz Vršca jer je proizvodio i prodavao "eurokrem" napravljen od čokolade sakupljene sa deponije fabrike "Svislajon".

Policija je kod J. K. pronašla 1.055 kilograma krema spremnog za prodaju. Posle pretresa na nekoliko lokacija pronađeno je preko tone čokolade sa otpada spremne za prodaju, a još nije poznato koliko je J. K. do sada uspeo da proda.

- Osumnjičeni je sakupljao džakove sa čokoladnim otpadom koji se baca na fabričku deponiju, a kasnije u kućnoj radinosti i nehigijenskim uslovima smrzavanjem i otapanjem odvajao plastiku, najlone i ostali otpad od bačene čokolade. Potom je od čokoladnog dela pravio krem i pakovao ga u kantice, pa prodavao po znatno nižoj ceni od one u radnjama. Prilikom prodaje J. K. je govorio da ima vezu u fabrici koja mu krem nabavlja ispod ruke, kako kupcima ne bi bila sumnjiva niska cena - kaže izvor „Blica“.
    You know your in an E30 when when your gas gauge waves hello to you constantly.
    Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.
    Speed's just a question of money. How fast you wanna go?

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A3
    Unosi bloga
    1

Nenad Petrović iz Kaluđerice doživeo je veliku neprijatnost kada mu je u subotu kurir “Post-ekspresa”, umesto kompjutera koji je ranije platio, predao uredno upakovanu cepanicu!

Petrović je preko sajta “Kupujem Prodajem” u petak kupio netbuk “Acer aspire one d257″ za 11.500 dinara, koji je na tom sajtu prodavao Saša Kostić iz Bačke Topole. U subotu ujutru paket je stigao preko kurirske službe. Kako se prvo predaju pare kuriru, pa tek onda otvara paket, Nenad nije ni slutio šta ga čeka.

Otvorio je kutiju, ali je u paketu, umesto netboka, bila drvena cepanica!

- Bio sam u šoku! Odmah sam otišao u Poštu da probam da vratim paket, ali su mi tamo rekli da se kurir još nije razdužio s mojim parama. Kada sam malo kasnije opet došao u Poštu, rekli su mi da oni nemaju prava da stopiraju narudžbinu i da ne mogu da mi pomognu. Nisu ništa učinili da me zaštite – priča Petrović.

Nesrećni kupac nije bolje prošao ni u policiji.

- Kada sam otišao da prijavim slučaj, u policiji su me pitali zašto kupujem preko interneta. Napisali su krivičnu prijavu i to je to – kaže Petrović.

Ono što na prvu loptu nije primetio, a što je ukazivalo na to da je u pitanju prevara, jeste kutija, za koju Petrović kaže da je bila stara i oblepljena starim deklaracijama.

Kada je sajtu “Kupujem Prodajem” prijavio prevaru uputili su ga na formular za žalbe, ali mu nikako drugačije nisu pomogli.

Osnivač ovog sajta Bojan Leković kaže za Telegraf da su oni samo prenosioci oglasne poruke i da ne posreduju u trgovini između korisnika.

- Kako bi sprečili da se prevare dešavaju vršimo edukacija posetilaca u svakom oglasu. Ipak, ako se desi prevara vezana za oglas na našem sajtu, prevarenog korisnika upućujemo na proceduru za prijavu preko onlajn prijave – kaže Leković.

Nakon što prijavi i opiše prevaru, prevareni korisnik dobija emailom objašnjenje pravne procedure, kao i tekst krivične prijave protiv NN lica i upućuje se na Tužilaštvo (za slučaj štete veće od 15.000din, kada se NN lice goni po službenoj dužnosti), odnosno sud (privatna tužba, za štetu ispod 15.000din), objašnjava osnivač sajta KupujemProdajem.

Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.

Član od
    31.03.2005
    Garaža
    AR 147
    Ovo bi možda trebalo da stoji na početku teme

ДА ЛИ СТЕ ЗНАЛИ ?

1. На територији данашње Србије, у 3 и 4 веку рођено је осамнаест римских императора.То представља петину од свих владара Римског царства.

2. Србин је био патријарх Констатинопоља. Поставио га је Мехмед II на захтев његове помајке Маре Бранковић.

3. Вампир је једина српска реч коју је прихватио цео свет.

4. Срби су живели и у земљи фараона.

5. Српска часовничарска индустрија је старија од Швајцарске. Пре 600 година Срби су имали свој часовник.

6. Србин Сава Владиславић сматран је једном од најзнаменитијих личности Русије свог времена. И разграничио је Кину и Русију.

7. Најпознатија светица на Балкану Св. Петка је била Српкиња.

8. Један од четири званична језика у Отоманском царству био је наш језик.

9. Само Србија и Белгија су учестовавале у кројењу нове Европе уз представнике великих сила.

10. У Србији постоји верски објекат који је чак 10 пута претваран у џамију.(Стара саборна црква у центру Чачка)

11. Први сателитски пренос видео сигнала 1963, између Европе и Северне Америке, била је слика Белог Анђела из Милешеве.

12. Највећи песник немачког рода Гете толико је волео и ценио српску народну поезију да је течно научио србски језик.

13. Да смо по статистици најгостољубији народ на планети.

А, какви смо и где смо данас ?!

Moj najlošiji dan na pecanju je bolji od najuspešnijeg dana na poslu

Član od
    13.01.2009
    Garaža
    Fiat 131 1300
    Hvala.

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Srbija je početkom prethodnog veka imala jaču avijaciju od USA a .... Mi 12 oni nijedan... no to je danas jako bitno...
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    02.04.2005
    Srba ima svuda al u Srbiji su manjina.

Član od
    27.10.2005
    Garaža
    ваз 21214-20
    Naš fosil baca novo svetlo na evoluciju!

http://www.mondo.rs/s277409/Info/Hro...ru%C5%A1tvo%29
    prva, druga,kuplung,treća- ruski ti je menjač sila...

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A3
    Unosi bloga
    1

Član od
    27.10.2005
    Garaža
    ваз 21214-20
    neki bi mu nasli namenu.... pogotovo stariji clanovi, nije za ove sto nisu sluzili vojsku...
    prva, druga,kuplung,treća- ruski ti je menjač sila...

Strana 2 od 43 PrvaPrva 123456712 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Negde curi gas
    Od landi u forumu Autogas (razno)
    Odgovora: 4
    Posl. poruka: 25.10.2012, 03:45
  2. Clio 1.5 dci, gubi negde masu
    Od Lucas u forumu Elektro odeljenje
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 01.06.2012, 00:05
  3. slike autombila sa jednog skupa negde u Americi
    Od slobodank u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 25.11.2009, 08:25
  4. Jel ima negde da se najde CarbonLook folije??
    Od LazaRS u forumu Detalji i izgled automobila
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 18.11.2008, 03:04
  5. lupkanje negde kod prednjeg levog tocka
    Od xxx1 u forumu Nemačka
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 27.05.2008, 16:40

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke