Strana 1 od 11 123456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 128

Tema: Auspuh i izduv od prohroma?

Auspuh i izduv od prohroma?

Kao sto napisah,zna li neko dobar servis gde prave auspuhe od prohroma a da nisu bas derikoze?

Potrazio sam na forumu ali uglavnom se govori o auspuhu odredjenog automobila i ne od prohroma.
    Samo te slusam i pitam se dokle ces?

Član od
    08.10.2004
    Ako si u BG-u ili okolini skokni do Bubnja.Tamo je nedeljom kamion prodaju razne velichine i vrste prohromskih auspuha pa mozhesh da birash.cena je 50 evra ja mislim.
    E sad ako treba da ti prave po nekom nacrtu ili sl imash Batu u NS-u ali nemam sad njegov broj pa ako neko ima neka okachi.

I love my

Član od
    04.08.2006
    Garaža
    Yugo 1603, Yugo 1301
    ...ja sam uzeo prohromski nastavak za 1600din kod mene u MML-u,a lonac sam ja nabavio...
    Servis Zilomega...
    "Sometimes it seemed like the more you drove the less money you had. I remember one time Buck Baker and Lee Petty and I had to put our money together just to split a hot dog and a Coke."
    - Lousie Smith

Pa daj adresu,mozda prave prohromske za sve tipove automobila.
    Samo te slusam i pitam se dokle ces?

Član od
    08.10.2004
    Mislim da ce te skuplje izaci da ti prave lonac od prohroma.Znam da je bilo dosta skupo kad sam ja josh odavno trazhio.
    Kazhem ti idi na bubanj imash za 50 evra da birash polirani prohrom.Univerzalni su tako da nije frka.Samo psole odesh u neki auspuh servis da ti ga namontiraju i kraj.

I love my

Član od
    03.04.2006
    Garaža
    AE86 rolle, Eclipse 1G
    kad smo kod prohromskih izduva,
    gde ima da se kupe prohromske cevi i kolena?

Član od
    01.06.2005

Re: Auspuh i izduv od prohroma?

Citirati Originalno postavljeno od nikolapanic
    Kao sto napisah,zna li neko dobar servis gde prave auspuhe od prohroma a da nisu bas derikoze?

Potrazio sam na forumu ali uglavnom se govori o auspuhu odredjenog automobila i ne od prohroma.
    Ako si u Bgd-u, letos sam za Lanosa ugradio solidan izduvni lonac od prohroma u Bul. kralja Aleksandra (Bul. Revolucije) br.588, M.M.Lug. Rade po narudzbi, platio sam sa montazom 5000 din, garancija 5 godina.
    Kia pro cee'd 1,6 CRDI 115hp 2010

Član od
    20.03.2006
    kad smo kod prohromskih izduva,
    gde ima da se kupe prohromske cevi i kolena?
    akonstal stovariste na dunav stanici.... a ima i negde u kaludjerici, neznam tacno gde
    http://www.novaspeed.rs CHIPTUNING & FAP/DPF Off

Re: Auspuh i izduv od prohroma?

Citirati Originalno postavljeno od APOGEE
    Bul. kralja Aleksandra (Bul. Revolucije) br.588, M.M.Lug. Rade po narudzbi...
    Vlasta Mihajlovic mislim da je gazda i ok je.
    "If everything seems under control, you're just not going fast enough."

Član od
    23.09.2005
    Meni su tu u bulevaru revolicije 588 pre nedelju dana naplatili prohromski lonac 75e. Nista fensi, klasika. Vrlo sam nezadovoljan radom...prvo su mi preko telefona kad sam ih zvao rekli 50e, a kad sam dosao "nismo se razumeli" pa je cena skocila na 70e...onda sam im ostavio kola i rekli da dodjem za 4-5 sati...kad sam dosao kola su josh bila ispred servisa, gde sam ih i ostavio...i na sve to, kad su namontirali lonac, primetio sam da lonac jeste od prohroma, ali da varovi nisu. I tu ce da krene da rdja za par meseci...al kao imam garanciju 5 god...naravno, preko telefona sam im rekao i kakav zavrsetak (top) hocu, a kad sam dosao, "nestalo"...

Zasto se nisam odmah okrenuo i otisao? Zato sto sam se bojao da ce da me policija zaustavi zbog buke...jer se zadnji lonac prelomio kolko je bio truo...iako je pre tacno godinu dana bio napravljen u drugom auspuh servisu, ali malo nize, tj ZilOmega...doduse, nije bio prohrom, ali su mi kao dali garanciju godinu dana...i izdrzao je TACNO godinu dana...u dan su ga potrefili...
    My crew is all fired up
    Y'all better just wise up

Član od
    01.06.2005
    Citirati Originalno postavljeno od shadow
    ....primetio sam da lonac jeste od prohroma, ali da varovi nisu. I tu ce da krene da rdja za par meseci...al kao imam garanciju 5 god......
    E sad, za varove stvarno nisam siguran, ali u svakom slucaju imas garanciju od 5 godina pa mozes uvek da im se naj.. keve. Mislim da tih 75 evrica nije mnogo za 5 godina i da se investicija ipak isplati. Sumnjam da bi bas davali toliku garanciju a da im proizvod ne valja i da smisljeno sami sebi nepotebno prave dodatni posao.

Sam vidis da su te ovi prethodni oladili verovatno za duplo manje love ali ti je to trajalo godinu dana. Dalje, uvek treba racunati i na to da ako cesce imas popravke, recimo svakih godinu-dve, bar u mom slucaju, uvek moram da uzimam slobodan dan sa posla i nepotrebno gubim vreme. Radije volim da platim majstoru nesto vise a da ga redje vidjam.
    Kia pro cee'd 1,6 CRDI 115hp 2010

Član od
    01.02.2006
    Da li neko ima iskustva sa Auspuh servisom Vlajkovic? Nalazi se negde u okolini Beograda i cuo sam da izradjuju auspuhe solidnog kvaliteta.
    MERCEDES-BENZ - Geprüfte Qualität

Strana 1 od 11 123456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Izduv za CRX
    Od cant_decide_what_to_drive u forumu Detalji i izgled automobila
    Odgovora: 11
    Posl. poruka: 18.12.2006, 21:05
  2. Sportski izduv...
    Od Aki u forumu Lakši tuning
    Odgovora: 16
    Posl. poruka: 26.08.2006, 23:06
  3. IZDUV!!!