Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 128

Tema: Auspuh i izduv od prohroma?

Ja imam jako pozitivno iskustvo sa njima. Jedini je problem sto su malo daleko, ali nude svoje proizvode i u nekim prodavnicama po gradu.
    www.vlajkovic.co.yu
    Ako zapucas do njih lepo ce da te ponude picem i prakticno ces sedeti u kacifu i gledati auto dok menjaju auspuh. Ide se na zakazivanje.

RALLYING - Like drag racing but with jumps, turns, snow, mud, gravel skill and balls.

Član od
    29.11.2004
    Citirati Originalno postavljeno od Durango
    Da li neko ima iskustva sa Auspuh servisom Vlajkovic? Nalazi se negde u okolini Beograda i cuo sam da izradjuju auspuhe solidnog kvaliteta.
    cale je radio izduv kod njega ...sve najbolje cuo sam od 2-3 ljudi
    I'm not caucasian, I'm championship white

Član od
    20.10.2006

Prohrom

Kanarinac@
    Imaju li gotove zadnje lonce od prohroma za te pare za corrada u bubnjaku?

ljube-kugla@
    koliko kosta kod tog tvog drugara darka zadnji lonac od prohroma? Ide li i neki izduv u cenu ili+ ?

Pravi lonac od prohroma ima dozivotnu garanciju - sve ostalo SMRDI!

Hvala.
    Pozz

Član od
    09.09.2006
    Citirati Originalno postavljeno od AkiMan
    ...ja sam uzeo prohromski nastavak za 1600din kod mene u MML-u,a lonac sam ja nabavio...
    Servis Zilomega...
    Zilomega je katastrofa, budže sami nekakve lonce,zapravo ja kad sam bio imali su već napravljene pa onda kao po meri na njega zavare onu cevku,a ne zavare baš najbolje nego na brzaka, prefarbaju- prebrljaju isto na brzinu... ja sam jednom tamo uzeo zadnji lonac i nikad više... što je najgore zavarili mi kreteni lonac dok nisam gledao, nisu ga zakačili na nosač nego zavarili bukvalno i onda su mi se na određenom broju obrtaja (oko 1500) stalno pojavljivale rezonantne vibracije praćene užasno neprijatnim metalnim zvukom, to je bilo za izludeti...

i onda odem u drugi servis i ljudi kažu pa ovi nisu normalni, izbacili nosače one sa gumama i zavarili ti zadnji lonac... i onda su to nekako isekli i opet stavili nosače...

A i kad vidim onu babu koja je valjda gazdarica tog servisa Zilomega (njoj sam platio) ili šta već muka me uhvati...

I zaboravih da napišem dizali mi auto umesto normalnom serviserskom dizalicom nekakvom napravom gde imaju dve dosta uske i klizave šine kojima treba popeti auto gore na ravni deo tih šina i tek onda ga još malo podignu... ali fora je što su te šine užasno klizave tako da točkovi žešće šlajfuju, jedva su mi popeli auto na to a i taj "majstor" kad ga je peo malo je promašio i za malo da mu padne auto sa tih šina jer su točkovo bili manje od pola na njima, ali je onda video da sam ja počeo da besnim kao tasmanijski đavo pa se vratio u rikverc i iz drugog puta ga nekako popeo...

Član od
    04.10.2004
    Obratite paznju na prohrom jer ako je losa vrsta hoce da puca i onda je bolji auspuh od aluminiziranog lima. Austenticni prohrom (onaj sto nema magnetna svojstva ili ima veoma malo) je jako skup i te cifre od 50 eura su samo bajke. Zadnji lonci (manji) od karbona su od nekih 100-nak eura na gore. E, to ne rdja.

Član od
    08.10.2004
    Ti na bubnju lonci su univerzalni.Uzmi premeri kolko mesta imash dole za lonac pa otidji tamo i ziaberi neki.Slucajno i ja vozim corrada kod mene je supersprint i to podosta veliki.Tako da mislim da ne bi bilo problema.
    Za te pare da traje i 2 godine dobro je.Par drugara je uzimalo te lonce i zadovoljni su.

I love my

Član od
    09.09.2006
    Citirati Originalno postavljeno od Kanarinac
    Slucajno i ja vozim corrada
    Svi bi rado vozili Corrado...

Član od
    20.10.2006

he, he...

Kanarinac@
    Znaci imas taj neki model kako rece da se zove od prohroma...
    Kazi mi jel to sve sa onim ukrasnim izduvom ili je auspuh klot kao za fabricka kola?

Za te pare mora da traje 10 godina minimum...

I ja sam radio pre par godina u zilomegi lonce zato sto su pravili na presi bez varenja ( sem onog sranja kad spajaju lonac sa cevi koju sam naknadno video) raspo se ko sisa
    A i fora je bila sto sam ja radio prolazni sistem izduva...

Neverovatno je kakvi su to debili. meni su pokusali da zavare lonce od obicnog golfa
    A razlika u cevi je skoro duplo koliko i konja mislim 3x...

I na kraju dok sam se ja okrenuo, napravili su lonac koji su tako - kako zavarili na cev ali je najgrdje bilo kada su mi nosac auspuha umesto na lonac ( koji je kratak) zavarili na cev
    Znaci, vibracije + kondenz = raspad

Spadao mi je jedno 20 puta sa gumenih nosaca u garanciji...

Stoka mml - ovska...

Da, bas... svi bi ga rado vozili. 160 ks i dan danas respect!

Član od
    23.09.2005
    Citirati Originalno postavljeno od dranix
    Obratite paznju na prohrom jer ako je losa vrsta hoce da puca i onda je bolji auspuh od aluminiziranog lima. Austenticni prohrom (onaj sto nema magnetna svojstva ili ima veoma malo) je jako skup i te cifre od 50 eura su samo bajke. Zadnji lonci (manji) od karbona su od nekih 100-nak eura na gore. E, to ne rdja.
    Cek cek, carbon fiber lonac!? To moze? Uuu...to bi bilo do jaja...daj malo vishe info o tome.

Elem, rade ga od prohroma, bash tog sto nema magnetna svojstva, ali spojevi su od obicnog celika...nisu varili prohromskom zicom nego obicnom...da sam imao magnet pri sebi, tacno bi im svasta rekao...

@APOGEE

Znas kako, jeste da imam garanciju, ali retko kad sam imao pozitivna iskustva sa reklamacijom...pogotovo za neki deo za kola...uvek sam morao da se svadjam...jedna je prica dok ti pisu garanciju, a kad dodjes da reklamiras, potpuno druga prica...

@G60
    Tisina tamo, jaki ste na recima, kad dodjete na crtu userete se kad vidite GSi
    My crew is all fired up
    Y'all better just wise up

Član od
    20.10.2006

:)

shadow@
    Barem smo pocinkovani! I ne truljimo...

Član od
    08.10.2004
    PArdon nije supersprint nego sebring
    Ovo je sve sa oim ukrasnim nastavkom pa imash razne da birash.
    Moj nije g60 nego 2.0 16v neshto ne volim te g ladere bash mnogo.

@shadow Da imam u corradu 14 konja vishe druga pricha bi bila al shta da se radi.Bice i to jednog dana

I love my

Član od
    20.10.2006
    kanarinac@

Ma samo sipas mobil 1 ful sintedzu i nema mislis glader kad se upali - kao da te iz topa izbaci A presao 170.000

Da ni' s ti onaj corrado sto sam ga oderao u S. Vladara proletos? U maju mislim...

Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Izduv za CRX
    Od cant_decide_what_to_drive u forumu Detalji i izgled automobila
    Odgovora: 11
    Posl. poruka: 18.12.2006, 21:05
  2. Sportski izduv...
    Od Aki u forumu Lakši tuning
    Odgovora: 16
    Posl. poruka: 26.08.2006, 23:06
  3. IZDUV!!!
    Od Yugo_IHI_Turbo u forumu Lakši tuning