Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 40

Tema: Nova Dacia Logan

Član od
    16.09.2007
    City of Svrljig. Automobili: Lada Niva 1,7 4x4 Zastava Koral In 1,1
    Slažem se ali ne vidim neku uštedu u ovome. Ta šarka svakako mora da postoji ali zašto mora da se vidi. Imam Yuga i kod njega se ne vidi

Osim toga, ovako će vrlo brzo početi da škripi kad se otvara jer je na svakoj kiši ili pranju direktno u vodi
    Izmenio/la Dare; 20.10.2012 u 09:49.

Član od
    27.07.2006
    Ima tu jos dosta nedostataka ali eto bar se krece ka boljem,a ako se potrude da ne podizu cene mislim da ce opet napraviti bum u klasi.

Meni jedna stvar nikada neće biti jasna: zar je toliki problem da jeftina kola imaju lep dizajn?
    od kad sam se vratio u domovinu shvatio sam da je nostalgija mnogo bolje rešenje.....

Član od
    29.04.2007
    Naravno da jeste. Ne zato sto moras da platis dizajenra vise, vec sto se proizvodjaci trude da prave jednostavnije oblike koji se lakse uklapaju, onda kada prave alat za presu koja ce stancovati te delove gledaju da budu jenostavniji zbog cene, pa onda kao Dacija imas slucaj da za sva vozila koriste ista vrata, npr i jos neke delove karoserije, enterijera, sve to se pravi manje-vise sto jednostavnije kako bi mogao koristiti na sto vecem broju modela po sto manjoj ceni.
    Po meni poptuno OK. BItnije je da ima ABS, da bude relativno siguran auto, prostran, moderan motor, da ima sve sto ti treba a dizajn i malo jevtiniji materijali stofa ili plastike se mogu oprostiti. Ko ne moze on kupuje drugu marku. Jednostavno.
    You tried your best and failed miserably. The lesson is: never try.

Član od
    27.07.2006
    Kad ce se pojaviti kod nas!? Ima li jos nekih testova ili nekih zanimljivosti!?

Član od
    13.01.2009
    Garaža
    Fiat 131 1300
    Musterija : Da je samo malo lepsi...
    Prodavac : Imate Renoa salon pored 12.999....

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A3
    Unosi bloga
    1
    hehe, upravo tako. svi sitni detelji su u salonu pored. Uz neznatnu novcanu nadoknadu
    You know your in an E30 when when your gas gauge waves hello to you constantly.
    Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.
    Speed's just a question of money. How fast you wanna go?

Član od
    29.04.2007
    Paranoid, zastiti ti tu ideju Neki marketing kreativac bi to mogao da iskoristi.

Savrseno receno. Kome smeta losija plastika, dizajn i jos po nesto, ima da bira kod drugih proizvodjaca do mile volje. Pogotovu onih nemackih gde dobijes 4 tocka motor i brisace u standardnoj opremi a ostatak po zelji. Pogledom na cenovnik shvatis zasto ostaju samo zelje.
    You tried your best and failed miserably. The lesson is: never try.

ja sam slucajno nabasao na ovu temu,pa ne mogu da odolim utisku,ova dacia je nepopravljivo ruzna,tacnije davno nisam video tako ruzan auto...unutra je 'lepa' skoro k'o solenca...

Član od
    19.03.2009
    Garaža
    Citroen C4, 1.6 Hdi, 110ks
    Citirati Originalno postavljeno od Dzoni_mkv Pogledati poruku
    BItnije je da ima ABS, da bude relativno siguran auto, prostran, moderan motor, da ima sve sto ti treba a dizajn i malo jevtiniji materijali stofa ili plastike se mogu oprostiti. Ko ne moze on kupuje drugu marku. Jednostavno.
    Vrlo lepo objašnjeno. Ja sam lični primer da je ovo gore-navedeno tačno. Pre par godina sam uzeo Daciu Sandero na test vožnju, i to model koji je imao prilično dobru opremu. Ja sam razmišljao da uzmem onu jeftiniju varijantu, sa slabijom opremom, tada je bilo oko 7.500E. Međutim, kada sam seo unutra, malo je provozao, čuo/video kako krcka ona jeftina plastika, menjač mi se činio nepreciznim, odmah sam shvatio da ne želim da kupim takav auto. Posle test vožnje, seo u svoju tadašnju Corsu C, osetio sam se kao u spejs šatlu

Dakle, što reče citirani, onaj kome se to ne svidja, kome su biti detalji, taj kupuje drugu marku. Iliti naša poslovica, ako ne znaš šta je dobro, uzmi šta je skupo

Inače Doro, sa ovakvim trendom pada vrednosti, čak i kod polovanjaka se za par godina izgubi prilično novca. Nije kao nekada kada su polovnjaci godinama držali sličnu cenu. Naravno, daleko od toga da se izgubi kao kod novog auta

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Slažem se, ima tema za to koliko se gubi ili ne, ali od 15.000 evra 40% je toliko od 9000 evra 40% je toliko... Polovnjak posle nešto godina sedne na skoro donju granicu u gubitak je minimalan ili ide u kocku ako baš preteraš...
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    27.07.2006
    Da li je realno za ocekivati, a vodeci se dosadasnjom praksom proizvodjaca low cost automobila, da se u novom Loganu nadje 1.5dci sa 6b. i 110ks, a kakav se izmedjuostalih ugradjuje u Duster!? Vozim dizela pa znam da 6. brzina mnogo znaci, kako za sam motor tako i za komfor onih koji se u autu nalaze, a opet i potrosnja ide dole.

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Dacia Logan 1.5 dCi?
    Od lenny u forumu Koji automobil da kupim
    Odgovora: 8
    Posl. poruka: 12.10.2012, 13:37
  2. Dacia Logan MCV sa 7 sedista
    Od franky u forumu Koji automobil da kupim
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 07.05.2010, 14:36
  3. Dacia Logan 1.4
    Od vladav u forumu Teorija, teh. dokumentacija