Strana 1 od 7 123456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 79

Tema: Auto klime (+) iskustva, bela lista

Auto klime (+) iskustva, bela lista

Molio bih sve koji imaju dobra iskustva sa klima servisima da napisu ovde...
    Injection is good,but I'd rather be blown!

KANA, Bakiceva 17 (kod Centralnog zatvora)

011 / 285-1168

011 / 285-1030

Redovan servis (provera kompresora,punjenje uljem i gasom) 60 evra.

Odlican servis, gazda ima veliko iskustvo. Skoro sam imao saobracajku, pa mi je naprsao kompresor (kuciste). Iako je mogao da mi proda polovan za 250-300 evra, nasao je kuciste i prepakovao moj za 60.

Trazite Bojceta(gazda). Preporuka Darko, sivi Audi B4.

Kazu da je ovaj dobar, nisam bio ne znam...
    www.polarklima.co.yu

Bio sam kod Pilip Frigo (blizu mi je, u Zemunu sam) i bili su jako ljubazni i jeftini, a cak su uradili i neke sitnice koje njsu njihov posao. Jednu kontrolu mi nisu ni naplatili.
    Mada, kako cujem, nisu se svi s njoma tako dobro proveli, ali ne zelim da sudim, meni je bilo ok.
    http://www.yuyellow.com/auto_klime_pilip/
    OPEL KLUB SRBIJA - http://www.opelclub.rs - dođi, vidi ...

prolupator.mojblog.rs

Član od
    14.12.2005
    U ovom servisu je dijagnostika besplatna, zakazivanje je najbolje jer u sezoni zna i po 10-tak auta da ceka na red. Meni do sada su odrzavali klime na dva auta, a iz dosta servisa "ovlascenih" salju vozila kod Dejana. Kompletan servis, praznjenje (vakumiranje) zamena ulja i punjenje freona (naravno da zavisi od auta do auta ali je oko 50 eura bila prosle sezone.

Takodje imaju i rezervne delove za skoro sve klima uredjaje...

U kvalitet njihovog rada se uverilo vec nekoliko clanova ovog foruma.

Clanovima 5% popusta uz clansku kartu kao i besplatna dijagnostika za klima uredjaje!
    Ko je viknuo "šta vidis ČičA"???

Sreća je sto glupost ne boli, inače bi sa svih strana odjekivali jauci
    "Ulažite u stomak! To ulaganje daje brze i vidljive rezultate. Ulaganje u glavu je dugotrajno i neizvesno. " D. Radovic

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Jel zna neko dobar servis za klimu u NS?
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    04.06.2005
    Garaža
    Svasta nesto
    syti car! Ali trazi vladu! Pa neka ti kaze ko moze u privatnoj reziji da ti odradi!
    Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!
    Mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.
    Lopovi će biti krivično gonjeni, država ne voli konkurenciju.
    Žene su zakon a, muškarci vole rupu u zakonu!

...moje iskustvo sa Pilip Frigo od prosle godine !
    ljubaznost i usluga na visokom nivou ali u sezoni kad je guzva ne treba ocekivati previse !!!
    ..otisao sam po preporuci i odlicno su me docekali, posto mi nije radila klima majstor je uzeo da pogleda i posle 2 sata, za vreme kojih sam ja njima nesto odradio, ustanovili su da ne mogu da otklone kvar i preporucili mi nekog dobrog elektricara u galenici !
    ..posto sam bio kratak sa vremenom otisao sam kuci i sutradan otisao do MOG elektricara koji je otklonio kvar za 1 min(zamenio relej) i sve je proradilo !!!

...tako da neman neko LOSE iskustvo ali mislim da kad im je guzva u sezoni ne treba ocekivati da ce imati vremena za neku gimnastiku jer tada realno najvise zaradjuju na dopuni sistema !
    ...a inace od vlasnika sam cuo da bilo koji vid servisa i ugradnje klime preko zime (van sezone) moze MNOGO povoljnije da se dobije !!!

Član od
    18.08.2005
    Garaža
    e46 325i
    Jedno JAKO pozitivno iskustvo sa servisom na Altini. Servis se nalazi u ulici Dijega Rivere br.1 . Telefon 063/545-182.
    Covek je bio dovoljno strpljiv da mi objasni sve sto me je zanimalo. Vidi se da je pun znanja i entuzijazma.Izuzetno je povoljan , punjenje sistema je 30E
    Cak sam dobio i ledenu kiselu vodu.

Potvrdjujem ovo sto je Vladan napisao!

Bio u dva servisa,tri puta punio sistem,rekli mi da skidam tablu itd..... Dusan resio problem (dva creva i semering kompresora).Inace lik je vrlo ljubazan.

Sve preporuke za nabavku rezervnih delova! Znaci nigde nije bilo tog prokletog isparivaca. Kod Dejana je stajao na rafu ...

+ covek eeeeekstraaaa ljubazan, ladno je mogao da mi uzme jos koji evro, bez razmisljanja bih mu platio.

P.S.
    Vizitka je stara, validan je samo broj mobilnog telefona

Član od
    13.02.2007
    Citirati Originalno postavljeno od Wooodoo
    KANA, Bakiceva 17 (kod Centralnog zatvora)

011 / 285-1168

011 / 285-1030

Redovan servis (provera kompresora,punjenje uljem i gasom) 60 evra.

Odlican servis, gazda ima veliko iskustvo. Skoro sam imao saobracajku, pa mi je naprsao kompresor (kuciste). Iako je mogao da mi proda polovan za 250-300 evra, nasao je kuciste i prepakovao moj za 60.

Trazite Djoleta, ili Bojceta(gazda). Preporuka Darko, sivi Audi B4.
    potvrdjujem ovo. Danas se čovek izgrčio pošto je kod mene bilo pipavo, celo pre podne i što je najbolje ljubazan, i sve objasni šta je bilo, kako radi, zbog čega se desilo, šta je ugradio,i par saveta kako da održavam do sledećeg servisa. I sad je redovan servis 60 a ja sam menjao i crevo, a usput mi je promenio nosač motora za dž.

Sale (klima)
    0112391815
    0652266866

servis se nalazi u Zarkovu na kraju onog trznog centra izmedju ulice koja vodi u restoran "Pink" i leve pumpe "Zarkovo" (prilaz servisu je ipak s gornje strane). dobio sam najjace preporuke bas za njega. odlican majstor, cene - prijatno iznenadjenje. klima radi perfektno, obara i po ovim paklenim danima temperaturu na onoliko koliko se podesi.

(automatska klima sa digitalnim komandama, Alfa 155)

.

Strana 1 od 7 123456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Auto klime (-) iskustva, crna lista
    Od gari55 u forumu Auto Klima
    Odgovora: 25
    Posl. poruka: 06.04.2016, 09:53
  2. Autoservis mehanika (+) iskustva ili ti bela lista...
    Od kilson u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 72
    Posl. poruka: 10.05.2012, 21:54
  3. Autoelektronicari, bela lista (+)
    Od CikaKure u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 06.05.2010, 10:25
  4. Auto-Elektrika ( + ) iskustva..preporuke..bela lista
    Od cuore sportivo u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 37
    Posl. poruka: 05.05.2010, 20:40
  5. Prodavnice auto delova (-) iskustva, crna lista