Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 79

Tema: Auto klime (+) iskustva, bela lista

"Bel Car" Novi Sad

Rade sa "Hella' aparatima,veoma profi.Potrebno zakazivanje

021/402-455 ovo je broj od prodaje,trazite servis.

Jelic kod plavog mosta po meni su dosta profesionalni.Automobile vozim tamo po potrebi 3-4 godine.Danas sam punio klimu,vakumiranje,pregled 50e.Imaju neki novi aparat gde za punjenje nije potreban rad motora automobila.Moja preporuka

Član od
    07.09.2007
    samo da dodam moju preporuku za klima servis Sale u Zarkovu - momci su tacni, profesionalni i nisu skupi... i iz svog iskustva i iskustva ortaka koji me je kod njega poslao ne postoji problem koji ne mogu ili nece da rese

puna preporuka

Jaksa Na Altini imas servisera, decko sam radi i sasvim je ok! Ovde je vec bilo price o njemu
    1. Ako vam izbezumljena supruga resi da izadje iz kola u voznji (uz pretnju razvodom), znajte da niste jedini, meni se to redovno desava.
    2. Danas je Petak. To je dan kada se Beogradjani vracaju kuci.
    3. Ima jedan grad, a pored je Beograd.

Peugeot 206 2.0 HDi

Član od
    23.10.2004
    Citirati Originalno postavljeno od Vladan
    Jedno JAKO pozitivno iskustvo sa servisom na Altini. Servis se nalazi u ulici Dijega Rivere br.1 . Telefon 063/545-182.
    Covek je bio dovoljno strpljiv da mi objasni sve sto me je zanimalo. Vidi se da je pun znanja i entuzijazma.Izuzetno je povoljan , punjenje sistema je 30E
    Cak sam dobio i ledenu kiselu vodu.
    Kako se zove, ako je to ovaj?

Član od
    23.10.2004
    Jeste taj je

Dusan 063/545-182
    Dijega Riviere 1, Altina, Zemun
    Put iz pravca Beograda:
    Sidje se sa autoputa na put prema NS iza Zmaja, vozi se prema Novoj Galenici i na 2. semaforu se skrene levo i vozi 1km pravo.
    Onda se skrene desno u ulicu Pavla Vuisica (to je poslednja desno, lako je naci) i vozi jos 1,8km do ulice Dijega Riviere (tabla sa natpisom se nalazi na banderi sa leve strane ulice), na toj raskrsnici se skrene desno, ide do kraja i kuca sa zelenim krovom je broj 1.

Sta nije bilo u redu sa mojim autom:
    klima nije radila.

Sta je ustanovljeno:
    pritisak u sistemu je 1bar, nedovoljno da bi se startovao kompresor, dobra stvar je to sto ima pritiska

Sta je uradjeno:
    napunjen sistem sa gasom, uljem i bojom - 35e (30e bez boje)
    uz dogovor da se prati rad klime i reaguje po potrebi

Kako je uradjeno:
    tako da zasluzuje preporuku

I ja sam bio u subotu na Altini kod majstor Duleta i mogu reci da je izrazito fer i korektan,i po pitanju rada i po pitanju cene,sve preporuke za njega!
    Majstore,jel mozete tu malo preko trotoara,da ne idemo okolo,dalje je???!!!

Bio kod Dusana, usluga perfektna. Majstor na mestu, i veoma zadovoljna musterija. Razresio mi je sve nedoumice, ispricali se a cena vise nego prihvatljiva. Praznjenje sistema, zamena jedne gumice, punjenje sistema, stavljena i boja za svaki slucaj, provera svih vitalnih delova - 35 evra.

Tacno uputstvo da se dodje do servisa Dusan salje na SMS kad se najavite da dolazite. Veoma je jednostavno, naravno samo ako ga pratite
    Naši ...
    Kako znaš ?
    Rečnik im poznajem ...

Član od
    03.12.2006
    Bio odradio. Ok covek, mozda i preterano usluzan i ljubazan (persiranje & co.). 35e i WRX ladi na 8 stepeni, samo da potraje.
    Preporuka.

Pozdrav!
    work in progress

Član od
    23.10.2004
    Inace, nema internet tamo u onoj zabiti pa se sav cudio kad sam mu pricao da ima neki tamo forum, gde ga neki pominju a bogami i dolaze....

Član od
    24.10.2006
    Garaža
    Peugeot 307 SW
    ja samo da se upisem u ovu temu kako bi je kasnije lakse nasao

a i da pohvalim Duleta... za 40-tak sekundi mi je čovek sve objasnio što me je interesovalo... sad bar znam na čemu sam

12. Ja sam bio u utorak kod majstor Duleta na Altini i pobegao sam pre nego sto je poceo da mi radi kola.

Priznajem da sam se uplasio i da je covek mozda samo imao los dan. Pre mene je bio Cherokee sa nekim problemom oko klime, nakacio je on onu svoju skalameriju i kada je pokrenuo klimu na max sve je otislo u pm, poceo kompresor da se dimi, nesto puklo, ma drama...

Ode taj covek sa Cherokijem uz dogovor da dodje u petak i ostavi kola preko vikenda, taman ja da udjem u garazu kad dolazi neki majstor Duletov ortak. Ajde njega samo da dopunim pre nego sto vidim sa tobom sta je - ja reko nema problema, ne zurim, znam da je to 10 min.

Fiat Stilo ko bombona, utegnut, covek dosao da proveri klimu jer ide valjda na odmor. Nakaci opet on svoju skalameriju, kaze ovom da upali klimu i PAF! puce crevo, siklja freon na sve strane!!

Samo sam se bez reci pokupio i nestao u vidu lastinog repa.

Ne mogu da komentarisem kakav je majstor jer, kao sto vidite, meni na kraju nista nije ni radio, ali ne mogu da kazem da mi je vidjeno ulilo poverenje. Pogotovo mi nije ulilo poverenje cinjenica da kolicinu gasa koji pusta u sistem meri tako sto bocu sa freonom stavi na vagu, pa onda od ukupne tezine oduzima...

Kao sto sam napisao u drugom postu, problem sa klimom je resio Goran na Altini (Fiat servis) za pet minuta, tako sto je oprao hladnjak, koji je bio toliko zaprljan da ventilator nije mogao da ga ohladi i onda se kompresor stalno palio i gasio. Klima sada radi za medalju.

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Auto klime (-) iskustva, crna lista
    Od gari55 u forumu Auto Klima
    Odgovora: 25
    Posl. poruka: 06.04.2016, 09:53
  2. Autoservis mehanika (+) iskustva ili ti bela lista...
    Od kilson u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 72
    Posl. poruka: 10.05.2012, 21:54
  3. Autoelektronicari, bela lista (+)
    Od CikaKure u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 06.05.2010, 10:25
  4. Auto-Elektrika ( + ) iskustva..preporuke..bela lista
    Od cuore sportivo u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 37
    Posl. poruka: 05.05.2010, 20:40
  5. Prodavnice auto delova (-) iskustva, crna lista