Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 13 do 18 od 18

Tema: Preporuka aparata za zavarivanje aluminijuma

Odlican i potpun odgovor, to se trazi

OK, znaci da se presaberem, ili vreme za ucenje ili par hiljada vise iz dzepa...jes' mi izbor
    The difference between men and boys is the price of their toys

2. Ako je neko zainteresovan za profi uredjaj za varenje i to ne samo aluminijuma.... posjetiti obavezno :
    http://www1.ewm.de

Gledao sam test jednog uredjaja.... podesavanje jednostavno, pola stavki podesi sam aparat po zadavanju metrijala sa kojim se radi.
    Jeste skup ali je extra

Zavarivanje-lemljenje aluminijuma

[quote="sw.brick"]zaboravio sam da pomenem, pritisak u sistemu klime se krece od 15-25 bara na tzv vrucoj strani, tako da var mora da trpi bar 30tak bara minimum a kako leti tako i zimi ocuva stabilnost da ne pukne.
    cevcice koje se vare na hladnjacima klime najamnje koje sam video su oko 3mm u precniku a najvece oko 20mm u precniku, limova tu i nema a sve one deblje cevi idu na holender sistem ili sa O gumicom i te se lako menjaju po potrebi.[/quote

Postovanje,Zeleo bih da pomognem da restite problem oko zavarivanja-lemljenja cevcica ili hladnjaka klime,a da pritom ne dozivljavate traume koje ste opisali. Posetite sajt: www.easyweld.com i pogledajte video-clipove koje cete tamo naci . Na desnoj strani ekrana videcete i zastave 20 zemalja- distributera. Dole,pri dnu nalazi se i zastava Srbije.Kliknite na nju i dobicete informaciju o uvozniku za Srbiju, firmi LINEX doo iz Pirota.
    Nadan se da cete od danas brzo,jeftino i lako moci da resavate probleme koji su vas opterecivali. Srecno !

Re: Zavarivanje-lemljenje aluminijuma

Re: Preporuka aparata za zavarivanje aluminijuma

Tema je za

Član od
    10.04.2016
    Garaža
    Megane 2 1.6 16V
    ozdrav narode nov sam na ovom forumu pa neka mi ne zamere administratori ako se nisam prestavio ili ti slicno.
    Pa da krenem sta me muci elem juce sam pazario TIG AC DC aparat za varenje prizvidjac UTP snage 200A na njemo postoje podesavanja pocetne i zavrsne struje kao i neko ciscenje verovatno se mislilo na ciscenje samog vara kao i izbor 4T,2T.PULS,PED i REL.Nisam totalni laik vec sam imao tig aparat koji je vario samo Al.i koji sam prodao jer je bio muzejski eksponat dakle nije se znalo kad je proizveden,pa rekoh aj da uzmem nesto novije.Dakle planiram da prvestveno varim Al.Bilo bi lepo kad bi mi neko pojasnio znacenje ovih podesavanja.Evo slike aparata

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

1. Servis Digitalnih Foto Aparata
    Od alexa05 u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 29.05.2011, 21:19
  2. Argonsko varenje aluminijuma
    Od scarab26 u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 9
    Posl. poruka: 17.07.2008, 18:51
  3. Zavarivanje retrovizora
    Od stefanves u forumu Šasija, kočnice, transmisija
    Odgovora: 27
    Posl. poruka: 11.05.2008, 23:37
  4. Usisna grana (zavarivanje)
    Od LDEX u forumu Prijemno odeljenje
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 04.12.2006, 13:21
  5. Pomoc oko dig. Foto-aparata!
    Od Skyline GT-R u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 44
    Posl. poruka: 16.09.2005, 09:38

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •